Просериарила молодость• 06 января 2024
Чи важко вчитись водінню на механіці?
І ще питання. Що б ви обрали, якщо ще не знаєте, на якому авто будете їздити?
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ длямамадеток
Вчилась на механіці і ізжу на механіці. Але в пробках зручніше автомат.
Так, в обох варіантів є свої плюси і мінуси.
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ длямамадеток
Та не бачу я плюсів в механіці хіба що економія на бензині. Хочу автомат😩
А як же гальмування двигуном, відчувати авто і т.п.?
Без QR коду• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Це тільки істинні поціновувачі механіки цінують). В тому числі 😁
Насправді є ті, хто любить механіку, іті, хто автомат) все )
Але складати однозначно на механіці, а там їздити на чому хочте
Ответ длямамадеток
Экономия незначительная. В сложных дорожных ословиях проще на механике, чем на дешевом автомате (к нормальному автомату это не относится). Выехать из колеи намного проще на механике. И в военное время механика надежней - на ней и на поломанной можно ехать
Ответ дляAlex_Kri
Це точно)) я на напівтріснутому ремені грм до техніка доіхала і не стала🤪
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ длямамадеток
А, ну в автоматі можна гальмом гальмувати не бачу в цьому переваги. Відчувати машину? Навіщо іі відчувати, я їздила на новенькій тойоті гібрид, ракета просто. Закохалась в автомат.
Не знаю, так кажуть. У мене зовсім немає досвіду, ні на автоматі, ні на механіці. І чоловіка з авто теж немає, щоб хоча б спитати чи спробувати.
Без QR коду• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Вас не мотивує вміти все?
Опановуючи механіку - ви автоматично їздите на автоматі та механіці.
Опановуючи автомат - ви 0 в механіці. І по посвідченню це не можливо.
Без QR коду• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
У мене ні в кого не було машини, я навіть про здавати на автоматі не думала
А зараз все по плечу
Без QR коду• 06 января 2024
Напишіть питання в групі права без хабарів) хоча там були схожі) можете почитати
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Вас не мотивує вміти все?
З одного боку так, мотивує. А з іншого - боюсь, що не справлюсь. Думаю про це, скільки вчусь.
Думок багато різних з його приводу. Хтось каже, як і ви, що треба вміти все, а хтось каже не ускладнювати собі життя і що механіка - минуле століття.
Мої сумніви тільки через те, що я буваю неуважна, я не багатофункціональна, мені важко зосередитись на чомусь одному, якщо мене щось відволікає.
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ дляБез QR коду
А зараз все по плечу
Раніше була впевнена, що тільки механіка, а потім з´явились сумніви.
Без QR коду• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Я теж була така, а ще тривога, псіхи
З кожним заняттям ще більше страх був, коли ти вже щось розумієш. Але поруч інструктор, у якого педалі, все.
Опанувати механіку - легко, якщо поставити ціль це зробити, а не закинути цю справу.
Вас не вивезуть одразу в місто і ви не будете їздити з трафіком,
Хоча бля* я на 3 занятті поїхала назад в школу, це було просто ппц
Я материка все і всіх
Але потім ще легше...
І в той час, є практика розповсюджена, що починають на автоматі їздити вчитись, вчать знаки, обстановку, а потім на механіку, вже як систему )
Коротше )))) вам обирати - якщо не хочете паритись , беріть автомат, але не шкодуйте потім, що не вмієте водити механіку.
Я б шкодувала, що не вмію .
Я материка все і всіх
Але потім ще легше...
Я б шкодувала, що не вмію .
Без QR коду• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Забийте на сумніви , пробуйте
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Я теж була така, а ще тривога, псіхи
Я материка все і всіх
Але потім ще легше...
Я б шкодувала, що не вмію .
Я материка все і всіх
Але потім ще легше...
Я б шкодувала, що не вмію .
Буду пробувати, а там подивлюсь) Дякую за поради!