Просериарила молодость• 06 января 2024

Чи важко вчитись водінню на механіці?

І ще питання. Що б ви обрали, якщо ще не знаєте, на якому авто будете їздити?
dulenok• 06 января 2024
Не сложно...Если не знаете, лучше выбрать механику, по моему мнению
Невловимий Джо• 06 января 2024
Научиться нужно однозначно на механике, а уже потом брать автомат
Без образів• 06 января 2024
Тяжело, но реально и не так долго и страшно, как пишут безмозглые блондинки на форумах.
Во всяком случае, вы будете универсальным солдатом. Всегда лучше уметь, чем не уметь.
автор Просериарила молодость • 06 января 2024
Ответ дляdulenok
Боюсь, що важко буде слідкувати за всім разом...
dulenok• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Вы ж не поедете сразу в центр в час пик. Все постепенно. Нет в этой механике ничего сверхъестественного и страшно сложного. Потом дойдет до автоматизма: вы же не думаете , как сделать шаг и сгибать ногу- вы просто идете
Ошеламиссимо• 06 января 2024
Не важко
Все буде Україна• 06 января 2024
Кому как. Я так и не смогла.
Мне 48 , для меня оказалось непосильным применение ПДД и вождение
Невловимий Джо• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Потом все будет легко, я сначала тоже опускала голову вниз, чтобы переключить передачу)) но, скажу честно, механику так и не полюбила, сейчас автомат - кайф
Ответ дляБез образів
Так, універсальність спокушає, але і страхів додає.
sur_sur• 06 января 2024
Немає там нічого суперскладного.
Умничка-помощничка• 06 января 2024
Не тяжело, я за механику, но люблю большие машины, объем двигателя до 2, 5 меня не привлекает 😁 и я девочка с весом 50 кг
Ответ дляdulenok
Головне - зрозуміти принцип роботи коробки передач.
Ответ дляВсе буде Україна
Кому как. Я так и не смогла.
А на автоматі їздите?
Потішаюся• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Конечно важко, потом за автомат садишься как дома на диван
Двумя руками за вождение на механике
dulenok• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Я 3 года езжу, но особо в принцип не вникала. Порядок действий и всё
Ответ дляsur_sur
Немає там нічого суперскладного.
Зараз мені це здається чимось нереальним)
sur_sur• 06 января 2024
Як я вчилася, автошкола навіть і не пропонувала навчання на автоматі.
Потім ще більше року їздила на механіці, все добре )
Сколько_мне_лет?• 06 января 2024
Треба вчитись на механіці, щоб потім сісти на автомат і зрозуміти що таке щастя 😉
dulenok• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Я тоже смотрела как на космическую технологию, пока не тронулась. Очень все переоценивают эту сложность. Я на автомате дергаюсь, давлю на несуществующее сцепление.
Ответ дляСколько_мне_лет?
Боюсь, щоб механіка не відбила повністю бажання водити авто.
sur_sur• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Ну, якщо ви звичайна людина, без якихось проблем, то все буде добре, ’не боги горшки..’
Була у нас подружня пара за 60р (до речі, наукові співробітники Академії Наук) , то викладач у кулуарах казав, що їх не можна до екзамену допускати, але ’склали’ з першого разу не тільки теорію.))
ДелайКак_Я• 06 января 2024
Механіку! Вчіться на механіці і права отримайте на механіці. Може знадобитись
Mісіс Паф• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
От у мене зараз так, ніби все знаю, ніби все вмію, але одночасно і слідкувати за дорогою, і дивитися в дзеркала і передачі переключати - для мене тяжко. Десь їхати по пустинним трасам дорогам нормально, а от в швидкому насиченому столичному русі я гублюся на механіці(
Сколько_мне_лет?• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Я вчилась на механіці, так чоловік сказав зробити, але машини після курсів були тільки автомат. Тобто ці знання мені не стали в нагоді)
Сподіваюсь що в моєму житті і надалі буде можливість їздити на нормальному авто )
Ответ дляsur_sur
Звичайна, але не дуже уважна. Взагалі вважала, що водіння не для мене і я ніколи не піду вчитись. Але...
Більше схиляюсь до АКПП, але та механіка не йде мені з голови. Таке відчуття, ніби вчилась і не довчилась.
Божа кульбабка• 06 января 2024
Можливо ви будете їздити на автоматі і механіка вам ніколи не знадобиться. Але в житті бувають різні ситуації і навички на механіці не завадять(за плечами як тяжкий груз не носити). На початку війни жінки виїжджали з зон бойових дій і на механіці, яке авто було заправлене на такому і виїжджали. Дай Боже, щоб таких ситуацій ніколи не було.
Люблю_смаколики• 06 января 2024
Я выбрала механику, после нее на автомате поедешь легка, а вот наоборот не выйдет.
Когда началось война и пришлось бежать, а во дворе машина с мех. коробкой, то это умение нас спасло.
MAmaMartusi• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Навчитеся, не хвилюйтесь, спочатку здається дуже важко, а потім навіть не будете помічати як переключаєте передачі))) я 6 років від‘їздила на механіці, потім пересіла ра автомат. Звісно автомат зручніший, але в разі потреби, можу їздити на будь якому автомобілі
Ответ дляMісіс Паф
Так, ще боюсь заглохнути або відкотитись назад на горці. Але і переваги у механіки теж є.
MAmaMartusi• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Букву “У» ззаду почепіть, щоб водії не прижимались. Далеко не відкотитесь)