Значит надо• 06 января 2024

Домашня тиранія. Чи є шанс подолати

Часто на форумі трапляються теми про чоловіків тиранів.
А що робити коли цей тиран - твій родич? Син, брат наприклад. Від якого не можеш піти?
Ситуація щодо мого брата. Всі прояви тиранії. З дитинства був трохи запальний, але в цілому нічого кримінального. Зараз має родину, двоє дітей. З кожним роком ситуація стає гірше. Всі не такі - дружина недостатньо старається в шлюбі, діти недостатньо навчаються і т.д. До кожного члена сім´ї є претензії, до матері, батька, батьків дружини, друзів і т.д..
Алкоголь лише посилює все, людина стає неадекватна. Раніше відчував свою провину, вибачався. Зараз відповідь єдина - "я такий який я є".
З алкоголем це фестивалі до ранку із з´ясуванням стосунків. Без алкоголю - не набагато краще.
Говорили багато про це. Намагалися знайти причину. Питаю чому так поводиш себе? І тут мільйон надуманих причин (я працюю, а ніхто цього не цінує, я роблю ремонт в квартирі - ніхто не цінує і т.д.) Тобто звичайні побутові та життєві моменти - це вже причина та проблема. Можна було б списати все на нереалізованість та кризу середного віку, але як тут зарадиш? Ніхто не заважав знаходити маленькі радості в житті, отримати хоббі, про це теж говорили. Та людині це не цікаво. Людина отримує задоволення від ображання інших людей, він буквально від цього розквітає.
Батьки немолоді і вони вже на межі. Дружина вже просить про розлучення і я її розумію.
Хто проходив подібний шлях? Чи є шанс якось покращити ситуацію? Пропонували піти до психолога - відмовився. А я розумію що життя всього оточення перетворилося на пекло. Воно фізично не є нормальним і тільки погіршується...
Кредитная• 06 января 2024
Автор скажите были ли проблемы в неврологией? Ранее? Давление? Кардиология? Давно брат обследовался? Какая у него работа?

автор Значит надо • 06 января 2024
Ответ дляКредитная
Я вам могу посочувствовать.
Можете найти психолога привести домой. Только собрать всех родственников.куда тогда он денется?

Вы в каком городе?
Київ
Кредитная• 06 января 2024
По идее надо сделать компьютерную диагностику головы
Партизанка• 06 января 2024
Ответ дляЗначит надо
Дійсно, то ж лише МОЯ проблема що батьки на межі. Не дай боже щось трапиться зі здоров´ям. Тоді це буде моя проблема? Чи забити на всіх - на брата і батьків, зробити вигляд що все ОК і жити своїм життям? Ви не розумієте про що говорите
Я не ведусь на ’ аб´юз’, можете не старатись.
Кредитная• 06 января 2024
Ответ дляЗначит надо
Київ
Пробуйте искать врача и приглашать на дом
Кредитная• 06 января 2024
В вашей ситуации ещё пробовала отселить брата в отдельное жилье .
автор Значит надо • 06 января 2024
Ответ дляКредитная
Проблем раніше виявлено не було, але він і не діагностувався серйозно. А мені це вже схоже на якусь психіатрію або неврологію.
Спілкувалися з психіатрами, їх єдина відповідь - ми готові працювати коли сама людина цього захоче. До лікаря його не затягнеш, в його сприйнятті світу проблем немає
Кредитная• 06 января 2024
Ответ дляЗначит надо
Понимаю
Кредитная• 06 января 2024
Я вы можете собрать больше родственников человек 5-10 и все попросить его идти к врачу. Не совсем просить а поставить условие? 1-2 чел мало .

А какие попытки разговора вы пробовали?

Кредитная• 06 января 2024
Ответ дляЗначит надо
У меня аналогичное мнение. А какой возраст?
Кредитная• 06 января 2024
Ответ дляЗначит надо
А сами вы ходили у доктору психиатру?
ЛісАпетная• 06 января 2024
Ответ дляКредитная
Ну это уже ппц вопрос..

Я бы лучше обеспечила жилье брату.

Я живу у мужа, доведет сбегу
Чим краще?
Кредитная• 06 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
Чим краще?
Ну если там есть части брата его можно отселить
Кредитная• 06 января 2024
Автор ещё методики но временные. Снимать и записывать его выходки на телефон. И фото и видео. Я записывала , он перестал но потом по новой (((
ЛісАпетная• 06 января 2024
Ответ дляКредитная
А якщо він не захоче? Або через деякий час прийде знову?
Кредитная• 06 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ну тут уже надо броней обрастать..ставить условия иначе не вылезти из этого болота
Кредитная• 06 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
А у вас какая проблема?
ЛісАпетная• 06 января 2024
Ответ дляКредитная
Це яким чином?
ПолБатона• 06 января 2024
ТЦК викличте

Даха-сваха• 06 января 2024
А чому ви всі мовчите? Він знає, що йому немає отпору от і тренується. Я б викликала пару раз поліцію і сказала б, що вякнеш щось до батьків- будеш мати діло зі мною і з поліцією. Доя чого ви з ним спілкуєтесь і дозволяєте в такому тоні говорити до себе?
Кредитная• 06 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
Це яким чином?
Собираться всем родственникам и говорить открыто

Плюс съезжать родителям и оставлять жилье тирану...мне кажется кроме игнора ничего не поможет.
Невловимий Джо• 06 января 2024
Ответ дляКредитная
100% надо, там возможно энцефалопатия
Кредитная• 06 января 2024
У моего мужа на работе есть мужчина который ’с приветом’ и мой прекратил с ним общение, иначе не вышло. Сказал что он не в себе и это подтвердили другие коллеги. Был замечен неоднократно в разных компаниях. Чердак снесло похоже на фоне неудачности в жизни
Кредитная• 06 января 2024
Я все же рассчитываю своего уговорить к врачу сходить. Знаю одного там анонимно все. Нигде ниче не вылезет , ни фамилии ничего. Я ещё год назад хотела ему КТ сделать но не вышло (((
Ждушечка• 06 января 2024
Ответ дляКредитная
Я, честно говоря, в шоке от ваших сообщений. Специально все перечитала.
Ждушечка• 06 января 2024
Ответ дляКредитная
Не в шоке, скорее в замешательстве нехилом таком.
Кредитная• 06 января 2024
Ответ дляЖдушечка
И что думаете?
Ждушечка• 06 января 2024
Ответ дляКредитная
И что думаете?
Думаю, что вы не кошка с девятью жизнями. А жизнь у вас одна и время очень быстро летит. Я бы искала контакт с собой, почему со мной так можно. Почему я до сих пор варюсь в этом. Какие настройки в моей голове нужно поменять, чтобы я вспомнила о себе любимой, а не позволяла с собой так обращаться.
Кредитная• 06 января 2024
Ответ дляЖдушечка
Может что-то посоветуете? А то между его выходками не успеваю отойти, у самой шок постоянно((((
Кредитная• 06 января 2024
Ответ дляЖдушечка
Со стороны проще говорить нежели тем кто в этом варится(((