КокошинЭль• 06 января 2024
Вже 6 день нового року. Як ви?
Я як в тумані.
показать весь текст
2
6
ВундерКИНГ• 06 января 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
У всех так, почти наверно у всех, кто не пострадал, а просто перепугался.
Да, я далеко от Киева и Харькова
1
Все буде Україна• 06 января 2024
ніяк,чекаю 2025 скоріше б та без руйнувань,може якісь кінець цього пізд..ця засвітить в кінці тунелю
т.я сказали наши хазяї .що в цьому фіг уперто будемо далі чоловіків нищіти
4
Разгуляшка• 06 января 2024
Ответ дляПтица секретарь
Ми живемо на горі ближе до олімпійської так у нас дім хитало,бо високий і теж у людей вікна вибило правда старі ,а складно уявити,що ви пережили(
Ого, навіть туди дістало, жесть :((
Птица секретарь• 06 января 2024
Ответ дляРазгуляшка
Ого, навіть туди дістало, жесть :((
Так вибухова хвиля, капець яка була (
Не танцую- но пою• 06 января 2024
Ненавижу новогодние праздники, учитывая, что 3 у меня ещё и ДР. Закончились, и хрен с ними, Новый Год Пришел, мне ещё один год стукнул и до следующих- до свидания.
RobbingHood• 06 января 2024
С НГ уже 5 смертей (с войной не связано), а сегодня только 6-е число. Как-то странно год начался.
Крошка Енот• 06 января 2024
Подивилась на календар, 6.01. І таке приємне відчуття накрило, що попереду цілий рік, стільки часу ще на виконання планів..А потім я ’прокинулась’ і згадала,що війна. Останнім часом таке трапляється..От дивлюсь кіно, ніби на кілька секунд забуваюсь і такий спокій, а потім з якимось ще більш сильним жахом усвідомлюю реальність.Це вже якась клініка, чи що..
3
Сама не знаю• 06 января 2024
А нам лише сьогодні дали світло. Тварі кончені обстріляли місто. Шлю їм пламеннні прокльони через воду, щоб вони повиздихали. Великий уклін нашим енергетикам, що змогли відновити. Життя продовжується.
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу