Леди Г• 06 января 2024
Який гребінець краще?
Janeke чи Tangle Teezer? Маю густе хвилясте волосся.
У доньки тонке пряме, легко плутається.
Голубая фишка• 06 января 2024
Мы пробовали эти расчески - не очень. Дочке подошла больше всего Dtangler. Тоже волосы путаются. На эту вообще не жаловалась никогда!
Бойова• 06 января 2024
Ответ дляГолубая фишка
Можно фото
жижифреймут• 06 января 2024
Janeke - вологе волосся непогано розчісує, сухе не дуже.
Tangle Teezer класні, якщо брати оригінал.
Радуга-дуга• 06 января 2024
У дочери длинные и густые, у меня тоненькое несчастье. Вот наша общая любовь уже несколько лет. Была тангл - не понравилась. Второй не пользовались.
Ноу коммент• 06 января 2024
У меня волосы до пояса и расчёски Janeke. Одна с зубцами, вторая со щетиной кабана. Отличные по всем параметрам.
КаваЗМолоком• 06 января 2024
В мене багато років були tangle teezer.
Потім якось купила Olivia garden finger brush І Все, з тих пір без неї нікуди. Волосся нижче плечей, пористе,неслухняне, трохи жорстке, густе.
Радуга-дуга• 06 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
В мене багато років були tangle teezer.
Те саме) потім привезла малу до мами на літо, а вона дзвонить і питає, що це за гребінець такий, і їй теж такий треба) то висилала і їй))
Хочу на Балі• 07 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Я теж купила ( форма трохи інша) 2 роки тому. Спочатку не могла натішитися нею . Зараз помітила, що на деяких зубчиках на кінцях позлітали ті захисні кульки . Розчарувалася
Радуга-дуга• 07 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
Э таке. Я просто купила нову.