Липка-прилипка• 06 января 2024
Тепловий насос чи електричний котел? Що краще?
Будинок 100 квадратів лише на електриці. Перший поверх тепла підлога, мансарда - радіатори. У кого є досвід експлуатації того чи іншого?
Усміхайлик• 06 января 2024
У вас разводка по отоплению вообще есть? Потому что я так поняла, что ремонт уже готов.
Липка-прилипка
• 06 января 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Здається це зовсім різні за бюджетом речі) разів так в 10
Не так вже і багато. Котел мінімум 30 тис, насос 150. Але якщо врахувати і чотири кондиціонери, при насосі тільки внутрішні блоки, то різниця виходить десь в тисяч в 40. При різниці в тарифі окупність вийде десь в 4-5 років.
Липка-прилипка
• 06 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Розводки ще немає. Все поки ще на стадії проекту. Тому треба вирішити зараз.
Бабця в мештах• 06 января 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Это если насос воздух-воздух. А если для него нужно наружный контур в землю зарыть, то расходы еще в пару раз увеличатся.
Телячі ніжноСті• 06 января 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Не може тепловий насос з повним монтажем коштувати 150тис грн