Перловая Кашка• 06 января 2024

Женщина в 40 лет - это молодая женщина?

Или уже пидстаркувата? По вашему мнению.
Результат:
вже голосів: 326
205 (62.88%) Молодая
77 (23.62%) Пидстаркувата
44 (13.5%) Другое
Яжемать Мне можно• 06 января 2024
Ответ дляНеВРотик
40 років - це жінка середнього віку.
Нет

НеВРотик• 06 января 2024
Ответ дляТоптунша
середнього віку це 50-55 ,40 - вже давно останні роки молодості ! ну це коли ти фізично активна і розумна людина ,не бухаєш і не палиш...якщо плюєш на організм можно і в 30 вже бути схожим на ’середній вік’...
Середнього віку в 55 була б, якби тривалість життя було б 110 і більше років, а так якраз в 40-50 це жінка середнього віку.
Проста статистика і логіка без емоцій і істерик про втрачену молодість.
Like-995b• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Ещё и затанцуете в модных нарядах😄😄
Я в 38 плясала в супер мини в ночном клубе )
Кукусики• 06 января 2024
Мне ровно 40, не считаю себя ни молодухой ни бабулей, средний возраст, отлично себя чувствую морально, наслаждаюсь, возраст это последнее о чем я думаю на сегодняшний день
Кишмишная Мая• 06 января 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Есть сорокалетние, которые выглядят молодо, а есть сорокалетние, которые на бабушек уже похожи. Очень все индивидуально)
Только у себя в голове они выглядят молодо
Яжемать Мне можно• 06 января 2024
Ответ дляПешеходик
Якби не війна-то це прекрасний вік, діти виросли, можна спати цілу ніч, не береш все близько до серця, більше розуму, щоб відправляти всяких неадекватів за рос. Кораблем…
Ну дети выросли это если их в 20родить
Яжемать Мне можно• 06 января 2024
Ответ дляЄдина Країна
Смотря как выглядит. Многие очень молодо выглядят и стильно одеты. Но есть и почти как бабки, все лицо в морщинах
Бабок не видела в 40, мне почти 45
Сон і дрімота• 06 января 2024
Ответ дляviter33
Як сказав один знайомий на 30-річчі його дружини: ’ще вчора тобі було ’20 з хвостиком’, а вже пішов четвертий десяток’)))
Зараза, а не чоловік 😂
Я пані прохана...• 06 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ну так це залежить тільеи від вас.
Звичайно. Тільки це і є визначенням молодості, коли чудовий стан не потребує ніяких зусиль. Можна ж бути чесним з собою і визначати реальний стан речей. І взагалі, дорослості нема приводу соромитися, вік не залежить від нас.

Яжемать Мне можно• 06 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Молодая женщина это 25+,а никак не 40
А сколько Вам лет ?
Танго утрьох• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Ещё и затанцуете в модных нарядах😄😄
В 70 -да!
Представляю себя возле океана с коктейлями и подружками) А может и с горячим мужчиной, но там же!
Люблю смотреть как заграницей на курортах люди 70+ и 80+ наслаждаются жизнью.
Море_море_я_скучаю• 06 января 2024
пора начинать ползти на кладбище
СhanelKa• 06 января 2024
Ні, звичайно, вже не молода
Сплюшка• 06 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Молодая женщина это 25+,а никак не 40
А девушкой вообще не успела побыть?
Топтунша• 06 января 2024
Ответ дляНеВРотик
Ну так хтось помре і в 30 і шо ?? Повторюю то не проблема всесвіту ,що люди не дбають про себе ! А проблема людини ! Можна і від хвороби померти ?? до чого тут рівень життя ,коли дійсно одна жінка/ чоловік можуть виглядати в олному віці ну дуже по різному ?? я вже промовчу про активність ! У Європі ,А мериці наприклад , жіночки і дідусі 70+ за ручку гуляють по наберіжній у шортах , кекс регулярно і спортзал ...а у нас у хустки кутаються ,і зубів не мають ,бо і образ життя і гроші (( ?? і шо ?
Кишмишная Мая• 06 января 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
А сколько Вам лет ?
Мне 32 и я выгляжу на 32 плюс минус несколько лет, как и все мои подруги
Аnnеt• 06 января 2024
Ответ дляNo problems
Це вже треба замотуватись у простинь і повзти у бік кладовища
сама не доползёт. такси нужно вызывать.
Дева Мария• 06 января 2024
Не от возраста зависит , в 40 есть и бабки и женщины и девушки
Сплюшка• 06 января 2024
Ответ дляНеВРотик
Якщо середня тривалість життя +-70-75 років, то 40 це десь посередині, отже, 40 років - жінка середнього віку.
Ніяких емоцій, чиста статистика і логіка.
По этой логике в 5 лет - женщина молодого возраста?

viter33• 06 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
Зараза, а не чоловік 😂
На її день народження - так
Він взагалі любив вразити дотепністю
П.С. Розвелися вони з іншої причини)))
Топтунша• 06 января 2024
Ответ дляНеВРотик
Я в 39 родила третього ,всі- ВСІ ! лікарі ,включаючи гінеколога ,до того як як казала вік і всю інфу ,самі питали -первородка ?? ...ну тут ’конеШно’ такого не бівает,тому усього доброго ! ) я в від мінній формі ще ! навіть за 35 річних)
Света С Приветом• 06 января 2024
Не молодая
НеВРотик• 06 января 2024
Ответ дляКукусики
Респект.
Будь який вік прекрасний по своєму, і 40+ це прекрасна зрілість, коли жінка вже досить мудра, вміє подати себе, поважати і любити себе будь якою, і при цьому ще непогано виглядає.
А от ті, хто не приймають себе та свій вік, зазвичай виглядають смішно зі своїми намаганнями вскочити в останній вагон молодості в підлітковому одязі та образах на слово ’жінка’.
Света С Приветом• 06 января 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Мені 43 і хоча я чудово виглядаю, я підстаркувата. Спина болить щодня, після вагітностей є опущення сечостатевої системи, шкіра потребує все більшого і дорожчого догляду, тіло - спорту і дієт. Так, це старість.
Не молода, но гарно затюнінгована
НеВРотик• 06 января 2024
Ответ дляТоптунша
Як вас триггерить тема віку)
Подумайте про це, і про те, що не приймати себе і свій вік - це шлях до депресій і психічних розладів.
Я пані прохана...• 06 января 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Не молода, но гарно затюнінгована
Абсолютно точне визначення)))
Сама купляю квіти• 06 января 2024
Ответ дляТоптунша
то вы с виду инфантилка. вот и спрашивали
Яйцеголовая• 06 января 2024
40 лет уже ахаются как последний раз.С жадностью....
Вишнёвая Леди• 06 января 2024
Та не то что престарелая, а уже старая. Вот мне в этом году будет 40 лет, пора перестать краситься, нацепить платочек и сидеть на лавочке возле подъезда и называть всех наркоманами и проститутками
НеВРотик• 06 января 2024
Ответ дляСплюшка
В 5 років - дитина.
В 65 - людина похилого віку.
В 40- середнього віку.