Перловая Кашка• 06 января 2024
Женщина в 40 лет - это молодая женщина?
Или уже пидстаркувата? По вашему мнению.
Результат:
вже голосів:
205 (62.88%)
Молодая
77 (23.62%)
Пидстаркувата
44 (13.5%)
Другое
Парасюха• 06 января 2024
Взагалі то ще молода, але по тутешніх мірках це вже капець яка стара рухлядь, треба потрохи повзти в бік цвинтаря
Тектологиня 80lv• 06 января 2024
Это не молодая, а ещё молодая женщина. Разницу чувствуете?))
Пешеходик• 06 января 2024
Якби не війна-то це прекрасний вік, діти виросли, можна спати цілу ніч, не береш все близько до серця, більше розуму, щоб відправляти всяких неадекватів за рос. Кораблем…
Єдина Країна• 06 января 2024
Смотря как выглядит. Многие очень молодо выглядят и стильно одеты. Но есть и почти как бабки, все лицо в морщинах
Пригощаю кашею• 06 января 2024
Старой пока себя не чувствую, но курить бросила, пить тоже бросаю, в зал записалась и уже предпочитаю посмотреть кино вечером с детьми, чем где-то тусить. Процесс запущен…
Я пані прохана...• 06 января 2024
Мені 43 і хоча я чудово виглядаю, я підстаркувата. Спина болить щодня, після вагітностей є опущення сечостатевої системи, шкіра потребує все більшого і дорожчого догляду, тіло - спорту і дієт. Так, це старість.
Танго утрьох• 06 января 2024
В 20 лет я бы сказала, что не очень молодая, а сейчас мне 40 и я молодая) Интересно, что я в 70 запою
Твоя подружайка• 06 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Молодая женщина это 25+,а никак не 40
може в 20+?
НеВРотик• 06 января 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Ужас
Якщо середня тривалість життя +-70-75 років, то 40 це десь посередині, отже, 40 років - жінка середнього віку.
Ніяких емоцій, чиста статистика і логіка.
Сон і дрімота• 06 января 2024
Мені 41, буде 42, блін, наче ось 30 ка була і мама така: ’ну, з початком четвертого десятка тебе’ Я: аааа мам, ну що ти несеш!’ І клааааац, 5й десяток пішов і наче і не жила і наче лише недавно такий діалог був з мамою
Твоя подружайка• 06 января 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну так це залежить тільеи від вас.
Дуже дуже вумна• 06 января 2024
Есть сорокалетние, которые выглядят молодо, а есть сорокалетние, которые на бабушек уже похожи. Очень все индивидуально)
Топтунша• 06 января 2024
Ответ дляНеВРотик
40 років - це жінка середнього віку.
середнього віку це 50-55 ,40 - вже давно останні роки молодості ! ну це коли ти фізично активна і розумна людина ,не бухаєш і не палиш...якщо плюєш на організм можно і в 30 вже бути схожим на ’середній вік’...
Просериарила молодость• 06 января 2024
Мне 44. Что мне делать, ползти в сторону кладбища? Или можно ещё тут немного посидеть?
Просериарила молодость• 06 января 2024
Ответ дляSo_so
Молодая это 20. 40 это женщина среднего возраста.
20-это малолетка
Кишмишная Мая• 06 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
може в 20+?
У вас паспорт наверное на кассе ещё спрашивают и выглядите лет на 10 младше? Угадала?
Просериарила молодость• 06 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ещё и затанцуете в модных нарядах😄😄
Ответ дляСон і дрімота
Як сказав один знайомий на 30-річчі його дружини: ’ще вчора тобі було ’20 з хвостиком’, а вже пішов четвертий десяток’)))
Парасюха• 06 января 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Мені 44, на тренування ходжу останні років 15, доглядаю за шкірою з підліткового віку, то вже рутина, хіба що креми змінюються. За харчуванням я завжди слідкувала, точніше воно в мене з дитинства таке, яке зараз іменують ПП. Єдине що дійсно спина болить, але мені вперше по МРТ протрузіі поставили ще більше 15 років тому. Через те й тренуюсь, бо без цього капець. Цього року додались ще в попереку. Вважаю, що все ж таки до +/- 50 років жінки молоді. А ось клімакс нікого не щадить