Коли мовчу- приємна жінка• 06 января 2024
найшла в німецьких оголошеннях.
Шукаю житло.. А тут висвітилося оголошення, жінка шукає житло собі і донці
По фото думала, що то про щось інше))
Чи то норм? Може і мені так?
По фото думала, що то про щось інше))
Чи то норм? Може і мені так?
Я тертий жук• 06 января 2024
славянское имя означает что жилье ищет не узкая, а именно украинка?
Сейчас же полетят жалобы, вас забанят, придется очередной аккаунт доставать
Коли мовчу- приємна жінка
• 06 января 2024
Ответ дляЯ тертий жук
до речі!! Ви праві.. може то і узька. бо акаунт з 2020го року. тож, не наша..
Коли мовчу- приємна жінка
• 06 января 2024
Ответ длякогдадеЦкие
И какое же у нее имя?
Лідія. але я глянула - акаунт з 20го року. тож може взагалі і рашкі чи білорашки..
але декольте в таких оголошеннях і ціна магічна - щось вона знає))
Я тертий жук• 06 января 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
ой, как жалко, а уже ж не откорректировать, какой ужас, я больше так не буду....
Да?
ХвилювАллочка• 06 января 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
С козырей зашла, то бонус собственнику жилья))