Тумба-юмба• 06 января 2024
Знайомство з жінкою з Києва для сімейних стосунків!
30-40 років
Dark_Yasna• 07 января 2024
Ответ дляD_A_V
так же как и американки летают к украинцам :))
прям таки летают?
Ответ дляСама не знаю
Ні, виходить що мужик шукає дурочку яка буде за ним бігати
нет не дурочку- просто обоим лень добираться до другого, а 2 ленивых жопы в сексе тоже лентяи.
ведь они могли встретиться в выходные без пробок- провести время вместе и затем, если кайф от того что вместе превышает все трудности,- решение найдется и уступки будут с обеих сторон
потому обычно ищут сразу поближе для удобства
Dark_Yasna• 07 января 2024
Ответ дляD_A_V
некоторые женщины с разных частей мира именно украинцев мужчин хотят и считают их тру ( но и в Украине есть много мужчин, которые ездят к женщинам с др городов, а те женщины, в свою очередь, ездят к др мужчинам тоже в др города)
🤫
ааааа, буду знать
Сама не знаю• 07 января 2024
Ответ дляD_A_V
Не згодна, нормальний чоловік приїде на побачення туди де зручно жінці, або організує побачення таким чином щоб було зручно обом. І що значить в сексі лєнтяї? Типу в сексі не лінуватись, а працювати треба?))) Ну тоді тим більше, нафіга мені такий мужик, з яким в ліжку треба працювати
від сексу я хочу задоволення, а не напрягу
Ответ дляСама не знаю
хотеть не вредно 😁
вы мыслите шаблонами: ’ нормальный мужчина’ , ’ нормальная женщина’ ?
лентяи в сексе- это часто направленные только на удовлетворение по большей части своих желаний, эгоцентричные и часто ’пассивные бревна’
Сама не знаю• 07 января 2024
Ответ дляD_A_V
хотеть не вредно 😁
Ну так, міркую саме такими категоріями, бо я нормальна жінка і відповідно якщо хочу стосунків, то з нормальним чоловіком) пасівниє брьовна, смішно)) так зазвичай називають жінок мужички які не вміють збудити жінку і мають порнозалежність і/або еректильну дисфункцію