Пусин Кукин• 06 января 2024
Что за традиция теперь в парк ездить целыми кортежами свадебными???
Наш народ и здесь ни о ком не думает! Иду с коляской со спящим ребёнком и они едут и сигналят, свистят, ребёнок вскочил испугался орал долго не успокоишь ну как можно быть такими не думающими не о ком!!
Теперь вообще гулять негде (((( все против мам!!!
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ответ дляНе против
Я бачила як в МакДональдз одна мама просила всіх відвідувачів туалету не сушити руки, бо її дитині страшно
БальзаковскийВозраст• 07 января 2024
Все же должны думать про вашего ребенка, сейчас есть намного серьезнее проблемы
БальзаковскийВозраст• 07 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Памʼятаю як я тут написала що на мене накинулась мамаша сплячої дитини, яка гуляла в мене по вулиці за те що я голосно розмовляла по телефону в себе у власному дворі. Мене тут чуть не розпʼяли
Можете дати посилання на тему?
Бесконечность-не предел• 07 января 2024
Ответ дляНе против
Мама була послана?
Несу пургу• 07 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То всесвітній протимамський заговор, фінансує це все таємна організація: « Яжемамкостоп»!
Будьте обережні!
Вони й швидку допомогу підкупили. Того швидкі сигналять і мячками моргають. все проти мамок і їх дітей
Не против• 07 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Мама була послана?
Ні) ми ж чемні люди
Бесконечность-не предел• 07 января 2024
Ответ дляНе против
Ні) ми ж чемні люди
Насправді погано. Медвежа послуга мамі. Вона буде вірити в те що світ крутиться навколо її дитя і потім її сильно реальність по голові шибане.