Байрактара• 07 января 2024

e-sim і б/у телефон

Подскажите пожалуйста, а если я приобретаю б/у айфон (XR, более дорогой пока не могу) с е-сим, я смогу номер своего оператора на е-сим внести? должен ли бывший владелец какие-то настройки скинуть, ну вдруг он также когда пользовался телефоном активировал е-сим свою там?
Своего не предлагать• 07 января 2024
Конечно сможете
Вельми шановна• 07 января 2024
З телефону можна видалили е-сім
автор Байрактара • 07 января 2024
Ответ дляВельми шановна
З телефону можна видалили е-сім
тобто це має продавесь сам зробити обовязково до того як продасть мені? ну це я питаю щоб попросити не забути це.

а з айклауду - йому досатньо просто вийти, так? якщо сам не вийде, то я не зможу свій створити, так?

чого питаю, бо я буду поштою отримувати і вже сама налаштовувати. а я не сильно в техніці, тому все завчасно дізнаюся
автор Байрактара • 07 января 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Конечно сможете
продавецт повинен якусь маніпуляцію зробити по виходу з єсім, чи я сама якщо він забуде, зможу це зробити?

і ще я чула що на айфонах водночас можно багато е-сім? чи то лише в 14му і вище?
чи в XR також?
Своего не предлагать• 07 января 2024
Ответ дляБайрактара

чи в XR також?
Можно несколько в списке иметь, но включенной может быть только одна, продавец должен полный сброс сделать настроек
автор Байрактара • 07 января 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Конечно сможете
і ще: якщо укр.оператор (я зараз закордоном, та хочу саме український новий номер) для есім краще? лайф/водафон/київстар?
Своего не предлагать• 07 января 2024
Ответ дляБайрактара
Не знаю, у меня е сим не украинская
автор Байрактара • 07 января 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
при повному сбросі настроєк і айклад і єсім його минулі автоматично анулюються?
Джеральдина.• 08 января 2024
Ответ дляБайрактара
Да