Корсет_на_шурупах• 07 января 2024
Прививки. За или против
Одна из самых противоречивых тем, наверное. Всё таки очень интересно. Вы за или против вакцинации детям? Делаете ли вы сами ревакцинацию (себе)? Бывали ли у вас / ваших знакомых случаи, что дети привиты, но всё равно болели? У кого 2-3 детей и кто-то привитый, а кто-то нет, есть ли разница в развитии и иммунитете?
ПС. Тема не для срача. Огромная просьба адекватно высказать своё мнение на этот счет.
ПС2. Для себя эту тему изучила. Но интересно еще услышать мнение других мам на этот счет.
Результат:
вже голосів:
72 (58.06%)
За
52 (41.94%)
Против
Радість моя• 07 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Заметьте, какие агрессивные фанаты прививок .
Вы и ваши дети защищены, ведь вы уколоты. Ваше здоровье - это ваша ответственность и прекратите перекладывать ее на других. Боитесь умереть и считаете, что прививки вас спасут , колитесь и не трогайте людей с противоположным мнением.
Сами гробят себя и еще и требуют чтоб другие себе шкодили 🤦♀️
Судячи по вашому коментарю - навпаки щодо агресії.
Просто хто що помічає.
12 галюцинаций• 07 января 2024
Прививки покупаем, чтоб не Индия, делаем, да.
От гриппа и короны нет (звонил педиатр год назад, приглашал ребенка на прививку от короны).
Радість моя• 07 января 2024
Ответ дляМона Лиза
Якщо ви почитаєте трохи про правець (столбняк), то і самі зрозумієте, чому не вакцинуються від правця. Правець викликає анаеробна інфекція, тобто, щоб розвинувся правець, потрібно створити умови, коли в рану тривалий час не потрапляє кисень, це як мінімум необроблена глибока колота рана закрита від доступу кисню. Про правець від подертого коліна в пісочниці чи від цвяха розповідають тільки недобросовісні лікарі, яким потрібно втюхати вакцину для звітності та малограмотні люди.
Хрещенику достатньо було впасти з велосипеда і поранитись. Це трапилось не в Україні. Це жесть таке пережити
Я така бойова• 07 января 2024
А в мене подруга не могли поставити діагноз дитині, лікували незрозуміло що. Виявилося що коклюш, при тому ніколи не розглядали що могли захворіти бо вже немає тої зарази, тільки здоров´я в дитині підірвано.
Тепер подруга активно робить щеплення дитині, а до того також розповідала про непотрібні щеплення і лікарські змови.
Сало не люблю• 07 января 2024
Ответ дляМона Лиза
Ох тут ви не праві, почитайте про останні випадати захворювань в Україні, там рани поверхневі і результат сумний. Так що дифтерії і правець це та вакцина яку треба робити 100%
Ответ дляМона Лиза
В прошлом году в больницу , где работает друг мужа привезли из прифронтового города девушку со столбняком ( раны от осколков) сыворотки не было на месте
Ноу коммент• 07 января 2024
вакцинація не запобігає захворюванню, а робить його перебіг легше. тому діти які мають вакцинацію теж можуть хворіти, але в набагато легшій формі.
в мене від народження не всі вакцинації є, був медвідвід. я дізналась про це лише коли отримувала довідку для вступу у вуз.
про ревакцинацію задумалась лише коли дитина народилась і я поглибилася у цю тему.
у дитини всі обовʼязкові і рекомендовані вакцинації, всі не державні. педіатр рекомендувала ще вакцину від грипу, але не робила. собі від ковіду теж не робила
«не старіє лише чорний гумор і діти антиваксерів» 🤷🏻♀️
Рассказница• 07 января 2024
У доньки 12 років всі щеплення зроблені за графіком. Не робили тільки ні разу від грипу і корони.
Сиамская сороконожка• 07 января 2024
Старша донька привита не по графіку. Народжена передчасно, чоловік був проти вакцинації. З 3-х років, коли почалися серйозні обструкції, які надто швидко переходили до астми, ми почали вакцинувати дитину, знайшовши при цьому гарних лікарів. Вакцинацію переносить дуже добре, я б навіть сказала майже безсимптомно. Але складно було вакцинувати через постійні обструкції, а вони зʼявлялися за хвилини при зустрічі з алергеном. Алерген - кліщ побутового пилу((. Інша дитина вакцинована по графіку. Навіть Превенаром змогли урегулювати генетичну схильність до обструкцій. До вакцин, обструкції були з 7-ми місяців на кожну хворобу.
Кожен із батьків сам приймає рішення чи готовий вакцинувати дітей і чому. Це надто спірна тема для тих, хто боїться чи не довіряє. Але в більш розвинених країнах, в тих же Штатах, варіантів обдумування нема - є правила вакцинації і все. Подруга медик, родила в Штатах, навіть не питають чи ви за, все згідно графіку без відмов. А у нас, виходить, кожна мама/тато дитині «лікар». Думаю, що все ж більшість вакцинується.
Нетутешня• 07 января 2024
Вчора он тільки малій КПК тато мій зробив (він наш сімейний). Мені робили заодно КПК коли їй в півтора ставили, доза лишня була. Стовбняк ставили також після опіку рук.
Бринзолетта• 07 января 2024
У детей прививки по возрасту. Себе никаких ревакцинаций не делали, вообще врачей не посещаем, можно сказать.
Працівниця року• 07 января 2024
Ответ дляМона Лиза
Вы в инете это все находите, что ли? У меня такое ощущение, что Вы черпаете инфу оттуда.
Вы в курсе, что в инете не всегда говорят правду?
Хотя, могу в таком ключе посоветовать всему форуму: переехать жить в лес и молиться колесу. И лечить все болезни - корой дуба.
Я надеюсь, вы помните, что самолечение - всё ещё опасно?
НаБалКоніХодять• 07 января 2024
Мы в семье все привиты. И дети с рождения,и у нас все ревакцинации по графику. И у внука все прививки по возрасту и ещё против ВПЧ здесь,в Испании,сделали. И против ковида мы сразу сделали,как только к нам завезли их: я тяжело переболела короной,так что были в первых рядах за прививкой. И в декабре вот мужу сделали от ковида и гриппа,а мне только от гриппа,так как делают пока 60+ и хронически больным.
Поміркована думка• 07 января 2024
Це важка тема, в кожного своя думка і досвід. В мене є приклад знайомих,в яких діти похворіли коклюшем. Так от, старший привитий переніс важче,ніж молодший непривитий. Ще в 2 був коклюш,привиті, обоє важко, але вони алергіки. В 2 був кір, непривиті, перенесли легко. Є приклад привитого малюка від ротовіруса, не захворів, коли всі в сім´ї хворіли. Але і мій менший непривитий не захворів від брата,який переніс ротавірус важко. Істину тут знайти важко. Є випадки важких побічних ефектів від вакцини. Ніхто не знає як перенесе хворобу окремий організм, привитий він чи ні. Ніхто не знає як організм відреагує на щеплення. Всеодно відповідальність на батьках.