begovelik• 07 января 2024
У Німеччині розповіли, чи будуть повертати до України чоловіків-призовників
"Берлін не видаватиме Києву військовозобов´язаних.
Федеральний уряд Німеччини не може змусити українських чоловіків, які перебувають у країні повернутися додому і служити в армії. Разом з тим Берлін продовжуватиме підтримувати Україну в обороні.
Про це заявив німецький міністр юстиції та захисту прав споживачів Марко Бушман в інтерв’ю Welt.
"Я розумію прагнення українського уряду призвати українських чоловіків за кордоном на військову службу. Виклик законний. Але ми не зможемо змусити нікого в Німеччині служити за кордоном", - пояснив міністр."
Але ж Умеров обіцяв...
Ответ дляПавела
Ми здається говоримо про одне і те ж. Я вас підтримую в тому, що нічого з того, що ви назвали не робиться. Навіть не знаю про що ви зі мною сперечаєтесь. І перше моє повідомлення і було про те, що всі ці розмови - це для внутрішнього споживача, щоб люди гиркались у соцмережах.
Я в Україні.
Ну десь так, можливо , я ще ранком не уважна.
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто « за кого нас тримають»?
Ну потрібно бути повним довбнем щоб хоч мінімально припустити що якась адекватна держава відправить в Україну людину котра знаходиться на її території заклнно
Конечно же никто никого не отправит. Это нарушает права человека. В адекватном праве это работает. В Украине - нет(((
Ответ дляok1904
Сама на свою голову прокинулась о 4 ранку і спати не можу. Я вже більше місяця не сплю. У нас можливо в глобальному і відрізняються позиції. Бо зараз в мене песимізм повний, я не бачу просвіту і вже нічого не хочу. Я пам´ятаю вас ще в перші місяці війни в темах, тоді у всіх була ще віра у краще. Можливо ви і зараз вірите, бо я вже ні.
Ответ дляПавела
Вірю. Знаю. Впевнена. Лиш не можу зрозуміти як все це спрацює. Та ми ж багато чого не відаємо.
На інфошуми я не тригерую. Рано прокинулася, бо знайшла за ці два роки собі гарну віддушину. Назвемо це банний спорт. Вчора звісно прекрасно провела час, вимкнувши реальність, вчорарано заснула відпочивша, рано прокинулася свіжа
Ответ дляРОНИ7
в Германии все время страйки, забастовки, профсоюзы отстаивают права людей, это - часть гражданского общества, мечтаю, чтобы в Украине было так.
Ответ дляbegovelik
А що там зараз із с**ою меркель? Кажуть з політики йде остаточно? Чому під шольцем стілець розхитався так сильно, що він натворив вже, якусь махрову корупцію викрили чи як?
MashaizDusha• 07 января 2024
з іншого боку, я читала що там є різні голоси й дехто закликає що принаймні треба перестати допомагати чоловікам або сім´ям з чоловіками призовного віку.
І ще, що вони не зобов´язані надавати притулок автоматично а можуть повернутися до звичайної процедури, яка більш довга і прискіплива, коли людина має подати документи, вони розглядаються довго й нудно.
До речі, нещодавнє опитування скільки в самій Німеччині б лишилося її захищати зі зброєю показало що десь 17%, ще 19% сказали ’можливо’, а інші - ні. Ось такі справи...
Ответ дляbegovelik
але в нас лапшають. за кого вони нас тримають?
Наші не лапшають
Вони можуть просто створити умови, за яких хоча б частково чоловіки вимушені будуть повернутись.
Наприклад як з паспортами,які можна буде продовжити лише в Україні. А без закордонного паспорта,не маючи внж або аналогу - за кордоном ти нелегал. Є вихід, але не всі ним зможуть склристуватись.
Можна ще багато чого такого придумати,якщо захотіти.
Ответ дляOllka
Наші не лапшають
добре, в мене чоловік зараз заробляє умовно 5 тис євро. чим його можна зацікавити, щоб він повернувся до України?
Ответ дляok1904
Візьмемо Другу Світову. На другий рік війни англійці ВЖЕ розробили, випустили легендарний Supermarine Spitfire, що зараз заважає нашому впк створити новий літак? Тому отой інфошум про повернення з-за кордону лиш для того, щоб перекрити проблеми внутрішні. Чим займаються підприємства впк зараз, розумію під час обстрілів рашка їх нещадно нищит , аж ле вся увага і пріоритет під них має бути, де результати роботи?
Але з іншого боку чого Вам перейматися проблемами в Україні, коли Ви поза її межами.
Створити новий ’літак’ або будь що заважає єдине - неможливість створити виробництво на нашій території.
Тому що на даний момент, все що було створено - було здано місцевими ’ждунами’ і туди прилітало і прилітає. Хоча навряд чи ви про це знаєте.
А на чужій території довго і більш проблематично
Ответ дляbegovelik
просто у вас не хватает образования и знания языков нормально устроиться в ес - в этом вся проблема, ведь правда?
Ну куди ж іншим до вас. Тільки у вас вистачило освіти та навиків влаштуватись в Німеччині? Слухайте, а за кого голосували в 2019 році, розкрийте таємницю?
З моїх особистих спостережень (ні в якому разі не претендую на істину) більшість німців взагалі не знають про те, що чоловікам заборонений виїзд з України і мобілізація є примусовою. Коли я їм про це калу то у них шок і зразу питання ’так може краще припинити цю війну?’ Так що цю тему дуже легко використати щоб припинити допомагати Україні зброєю. Типу злочинні уряди з двох боків гонять людей на убій
Ответ дляAnnaOst
ще розкажіть, що в нас не проходять курс першої допомоги, як отримують права і що їх можна купити )
Ответ дляOllka
Англія створила під обстрілами, це єдина країна на початку війни яка чинила супротив фашистам. Що наші робили з 2014, лиш одна скандали з оборудками оборонпрому? Мало часу, недостатня виробнича база?
Я знаю трошки більше, ніж пишу, тому намагаюся аналізувати те, що бачу з середини.
Ответ дляok1904
може знаєте, чому мрію не перегнали до німеччини?