begovelik• 07 января 2024

У Німеччині розповіли, чи будуть повертати до України чоловіків-призовників

"Берлін не видаватиме Києву військовозобов´язаних.

Федеральний уряд Німеччини не може змусити українських чоловіків, які перебувають у країні повернутися додому і служити в армії. Разом з тим Берлін продовжуватиме підтримувати Україну в обороні.

Про це заявив німецький міністр юстиції та захисту прав споживачів Марко Бушман в інтерв’ю Welt.

"Я розумію прагнення українського уряду призвати українських чоловіків за кордоном на військову службу. Виклик законний. Але ми не зможемо змусити нікого в Німеччині служити за кордоном", - пояснив міністр."

https://tsn.ua/svit/u-nimechchini-rozpovili-chi-bu...

Але ж Умеров обіцяв...
Natka A.• 07 января 2024
Ответ дляtanya_217
Друзі з Британії, які давно поїхали, сказали, що ті хто вже має ПМЖ можуть там спокійно жити без оновлення українського паспорта роками.
Тому це аж ніяк не привід кинути все і вертатися в Україну, а ті хто свідомо виїхали під час війни розуміють, що будь-які санкції ліпше за втрату життя.
Це так!
Паспорт потрібен під час перехідних процедур : з тимчасового виду на проживання на постійний, з постійного на громадянство.
Galinka-cranberry• 07 января 2024
Ответ длявсем надо
Какие люди проведут отбор?
Например, работодатели. Без работы, значит без средств к существованию. Кто смог интегрироваться, найти работу, привыкнуть к правилам и порядкам другой стороны, тот и прошел отбор.
алена_77• 07 января 2024
Ответ дляOllka
Я вище писала один приклад, який вже в проекті
Продовжувати паспорти лише в Україні, наприклад
Ну, белорашка,так уже сделала. И что все белорусы вернулись?
Jave• 07 января 2024
Ответ дляSolgAvA
сказав що то рашенське іпсо. його сини воюють і навіть втомилися так, що питають у батька, тато, коли кінець війни? а батько відповідає: воюй , синку, після війни відпочинеш.
Шматок інтверв´ю слухала в тг
Вони народ взагалі за дибілів вважають, навіть не намагаються щоб їхня брехня виглядала правдоподібно..хоча я їх розумію, 2019 рік показав розумові здібності нарІда, на ту картину вони й зараз орієнтуються
Ollka• 07 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
Так себе меры. Жаль арабов нет знакомых в Германии поинтересоваться они в Триполи и Кабул ездят аусвайсы местные продлевать или как-то обходятся без подобного рода вояжей.
Они по другому параграфу живут
Как беженцы
Беженец - это человек, который бежал в другую страну за защитой т.к. в его стране его преследуют по каким-то причинам. Он не может ездить в свою страну т.к. ему там опасно находиться.
Беженец не может покинуть страну, которая его приютила.
И пакет документов у беженцев другой
Soufit• 07 января 2024
Ответ дляПавела
Це типу не шукайте зраду, там де немає. Не там шукаєте
Зраду розганяти там, де її нема.
Я такі новини навіть не помічає на інших ресурсах, а тут та в телеграм, тік-токах їх тягають як Тузик шапку. Вірите, що від того, що нема чим зайнятися? Вірите, ніхто вам не заважає.
Ollka• 07 января 2024
Ответ дляалена_77
А что у всех уже закончились сроки паспортов, что ты они вернулись?
Конфет04ка• 07 января 2024
Ответ дляOllka
Они по другому параграфу живут
Как беженцы
И пакет документов у беженцев другой
Сегодня по одному параграфу, завтра по другому. По-моему, немцы четко сказали что никого никуда насильно не погонят, другими словами документальную возможность пребывания в стране обеспечат даже с просроченными украинскими документами.
Inno4ka-ya• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
І корупція страшенна в Нимеччині. Дороги - просто жахливі, ями по коліна. Поліція хабарі бере наліво-направо. Говорила з місцевими - усі збираються на заробітки до України.
Почуття гумору аж пре
Ollka• 07 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
Вот в этом и вопрос - кому обеспечат эту возможность?
Обычно это документы о ПМЖ или гражданство. В разных странах по-разному.
алена_77• 07 января 2024
Ответ дляOllka
У тех,у кого закончились, их тоже не мало.
Ollka• 07 января 2024
Ответ дляалена_77
Я надеюсь, что до этого не дойдет
Потому что на практике проверять кого вернут не хочется.
Если что я и муж в Украине
Павела• 07 января 2024
Ответ дляSoufit
Зраду розганяти там, де її нема.
Де ви побачили, що я вірю цій новині? Я ж зрозуміло написала, що вони переслідують іншу мету.
Конфет04ка• 07 января 2024
Ответ дляOllka
Как минимум желающим работать. Население Европы стареет. Кто-то ж должен будет обеспечивать пенсионеров через 5-10-15 лет.
Ollka• 07 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
То есть примерно половине наших
Конфет04ка• 07 января 2024
Ответ дляOllka
То есть примерно половине наших
Сейчас половине. Как петух жареный в жопу клевать начнет, то может и всем, или почти всем.
Ollka• 07 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
Но там уже скорее всего нужно будет не желание,а реальные доказательства, что человек работает или активно ищет работу
vikohka• 07 января 2024
Ответ дляПавела
А є відповіді на ці питання від наших ’керманичів’?
Думаю про панцир навіть мова не йде. Боєприпаси і ті не виготовляються.
изготавливаются.
Pollianna@• 07 января 2024
Як же задовбали всі ці диванні експерти-аналітики.
vikohka• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
не вам и не мне решать, кто и что заслуживает. все люди имеют право на свободу.
не успели своего мужичка вывезти?
Конфет04ка• 07 января 2024
Ответ дляOllka
Естественно. Хождения по языковым курсам два года, чтобы не гнали на работу, уже не прокатят. Человек - существо ленивое в основной своей массе. Пока созданы такие условия, что не работать экономически целесообразней, чем работать (на минимальной ставке), на работу рваться будут немногие. Если условия поменяют, например, если не работаешь, или до свидания, или максимум лагерь аля кушетки рядами в спортзале, то даже самый ленивый зачешется.
Ирина-bbd0• 07 января 2024
Ответ дляПавела
У суспільстві стільки ненависті, що виплескується вона вже повсюди. Такі, як умеров і вся та шайка намагаються скерувати її у потрібне їм русло. Закидують качку про те, що повернемо всіх, хто виїхав, всіх на фронт. І от уже дурні в соцмережах не владу нах... посилають, а сруться між собою і дружно під оплески всіх на 0. І це тільки один маленький пунктик. А тим часом вся ця шобла робить свою справу.
Вы тролляка руснявая?
Какую качку? Вы читаете что переводчик Вам переводит?))))))
Качка в пекельних борошнах ....
Павела• 07 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы тролляка руснявая?
Качка в пекельних борошнах ....
Як же задовбали такі, як ви.
Ирина-bbd0• 07 января 2024
Ага))) взаимно!)))с 2013!
Lilipa• 07 января 2024
Ответ дляПавела
Як же задовбали такі, як ви.
А утка, которую выносят из под больного это тоже качка?)))
Павела• 07 января 2024
Ответ дляLilipa
Судно
Мимо_шла• 07 января 2024
Ответ дляOllka
Наші не лапшають
Вони можуть просто створити умови, за яких хоча б частково чоловіки вимушені будуть повернутись.

Наприклад як з паспортами,які можна буде продовжити лише в Україні. А без закордонного паспорта,не маючи внж або аналогу - за кордоном ти нелегал. Є вихід, але не всі ним зможуть склристуватись.

Можна ще багато чого такого придумати,якщо захотіти.
Если наши это сделают, то мужчины из Украины подадут не на временную защиту, а на беженство ( официально).
Т.к. в случае возврата в страну им грозит опасность
Еленнн• 07 января 2024
Ответ дляok1904
Інформаційний шум мене мало цікавить. А от заяви про розбудову впк... де брати спеціалістів зброярів? Що можна виробляти на заводах оборонпрому , саме який асортимент продукції. Допустім вартість одного комплексу панцир С 10-15 млн дол...хто вкладатиме в такі розробки гроші, де візьмуть джерела фінансування проектів?
де-де.. ( ... ).
А по факту- активістів СН на все вистачить. Вони от і набудують. ( в Дніпрі то точно.)
Маня_53• 07 января 2024
А якщо так подумати яка в них підстава,щоб перебувати в Німеччині?
Маня_53• 07 января 2024
На підставі кого ті ухилянти перебувають в інших країнах?
Як біженці?