begovelik• 07 января 2024

У Німеччині розповіли, чи будуть повертати до України чоловіків-призовників

"Берлін не видаватиме Києву військовозобов´язаних.

Федеральний уряд Німеччини не може змусити українських чоловіків, які перебувають у країні повернутися додому і служити в армії. Разом з тим Берлін продовжуватиме підтримувати Україну в обороні.

Про це заявив німецький міністр юстиції та захисту прав споживачів Марко Бушман в інтерв’ю Welt.

"Я розумію прагнення українського уряду призвати українських чоловіків за кордоном на військову службу. Виклик законний. Але ми не зможемо змусити нікого в Німеччині служити за кордоном", - пояснив міністр."

https://tsn.ua/svit/u-nimechchini-rozpovili-chi-bu...

Але ж Умеров обіцяв...
Еленнн• 07 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
За тих, кого вони ’зробили’ разом, спочатку втюхавши Голобородька, а потім ’ще раз’, втюхавши слуг ’мудрому наріду’.
Так розумію, для автора заява Німеччини стала страшним розчаруванням?
ну так всі повинні насолоджуватися результатом свого вибора живучи у своїй країні.( галочку ж ніхто насильно не заставляв ставити?.бігли аж підскоком..)
карма - вона така.
Blacky_Mik• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
не вам и не мне решать, кто и что заслуживает. все люди имеют право на свободу.
А до 2019-го року ви під візовими центрами от так щиро гнівалися, так?
Ева05• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
добре, в мене чоловік зараз заробляє умовно 5 тис євро. чим його можна зацікавити, щоб він повернувся до України?
Ким працює?
Решка7777• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
ні, закони працюють лише в Україні.
многое обещали, почти поверили
особенно тсн
Решка7777• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
просто у вас не хватает образования и знания языков нормально устроиться в ес - в этом вся проблема, ведь правда?
и вспомните ковид, дикие решения принимались мгновенно
принудительная вакцинация-это как раз про закон(
Решка7777• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
150 +способов...начиная от паспорта
Остальное по Безуглой
Natalie 81• 07 января 2024
Ответ дляПавела
Саме це фейк. Але дивлячись на останні події, то наше доблесне СБУ будь-яку подію може подати, як фейк. Я вже тут писала, дивовижним чином, як тільки якусь фігню приймають і бачать, що народ невдоволений, то одразу СБУ викривають російське іпсо і всіх їх ботами називають. Тому тут також на 2 треба ділити.
Чого тільки вартують вчорашні вибачення жінки, чоловіка якої тцк викрали.
Это кошмар,я смотрела видео с извинениями,она очень напугана,по ней видно что ее запугали,остановите землю я сойду
РОНИ7• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
в Германии все время страйки, забастовки, профсоюзы отстаивают права людей, это - часть гражданского общества, мечтаю, чтобы в Украине было так.
Я тоже. Но у нас и общество и политики очень сильно другие. В ближайшее 100 лет, не светит
Olenka_bum• 07 января 2024
Ответ дляПавела
А загалом тупі вони. Працюють на недалекого внутрішнього споживача і думають, що піднімуть собі цим рейтинг і виправдають всі ці беззаконня, які зараз творять. Типу справедливо повернути тих, хто виїхав і відправити на фронт. І ведуться ж люди(
І чого добились, ще більшою кількістю, які намагаються втекти, відкатом готівки з банків, намагання переписати все своє майно на близьких ... А головне переконати тих, хто виїхав, що в Україну повертатись не варто? Викладаючи таку інформацію вони не можуть не розуміти наслідки.
Замість того, щоб працювати у напрямку, який би заохотив повернутися всіх і навіть більше.
Также выраженная, що вони таке роблять сплановано. Щоб ще більше переконати виїхати, бо я не вірю, що такі геть без розуму можуть бути при владі.

Наче працюють на ворога.

Роблять нестерпним життя в Україні, щоб люди самі просили переговори.
Olenka_bum• 07 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
каким образом? мешок на голову, руки за спину и в автобус?
Саме просте - обновити документи: закордонний паспорт, ID- картку (вона ж має термін, на відміну, від паспорта книжки)

Через деякий час можуть придумати, що на нерухомість необхідно інші документи мати, та їх обновити на нові. Або ще щось. Та й перемовини з іншими країнами 5а повернення громадян своїх на Батьківщину
Olenka_bum• 07 января 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Такого не зроблять, це все дійсно заяви для лохів.
У Всіх можновладців там діти, батьки, жінки. Своїх то вони не кинуть. Живуть в мирі й злагоді, а в Україні заробляють. Бо умови такого дикого капіталізму вже мало де лишилися. Клондайк для підприємливих.
У них в більшості громадянство декількох країн. Нерухомість та бізнес за кордоном. Тому вони не так залежать як звичайне населення
Конфет04ка• 08 января 2024
Ответ дляOlenka_bum

Те, кто выезжал по ’липовым’ документам или штурмовал реку, гору, лес, прекрасно понимали, что для них это билет в один конец. И те, кто имел активы, представлявшие какую-то ценность, уже либо проданы, либо с их потерей ментально смирились.

Я из пары десятков европейцев в нулевом поколении знаю только одного ’липового’, но у него все вопросы по движимому и недвижимому решены, последние пару месяцев перед пересечением границы жил на съеме.

Обещать женится - еще не значит жениться. Вот как начнут реально возвращать, а не пугалками пугать, тогда и поглядим. Но, думаю, что КПД подобных затей околонулевой, а общественный резонанс огого.