begovelik• 07 января 2024
У Німеччині розповіли, чи будуть повертати до України чоловіків-призовників
"Берлін не видаватиме Києву військовозобов´язаних.
Федеральний уряд Німеччини не може змусити українських чоловіків, які перебувають у країні повернутися додому і служити в армії. Разом з тим Берлін продовжуватиме підтримувати Україну в обороні.
Про це заявив німецький міністр юстиції та захисту прав споживачів Марко Бушман в інтерв’ю Welt.
"Я розумію прагнення українського уряду призвати українських чоловіків за кордоном на військову службу. Виклик законний. Але ми не зможемо змусити нікого в Німеччині служити за кордоном", - пояснив міністр."
Але ж Умеров обіцяв...
Наталья557• 07 января 2024
Автор, а какой посыл темы? Сообщить всем, кто в Украине, что вашего никто не сможет вернуть из Европы?
Конфет04ка• 07 января 2024
Ответ дляJave
То якщо вашого чоловіка не призвали б то нащо ви заплатили 5-10 тис дол щоб вивезти його з України? І друге питання, якщо вас так хвилює доля України, а судячи з того що ви створюєте 20 тем в день про Україну, хвилює, чому не повертаєтесь і чоловіка не привозите, нам дуже тут потрібні чоловіки, які мають відношення до супутників))
а что со спутником не так? :)
Flower Girl23• 07 января 2024
Ответ дляСhanelKa
Ви зараз прирівняли просто приватну компанію і консульство,яке вважається територію України
То різні установи з різними правами
Возможно... Вот скрин с тг канала консульства - перечень услуг...
Leeloo_aloha• 07 января 2024
Ответ дляJave
Соромно сказати? .то краще дійсно мовчіть. Люди мене не перестають дивувати, обрали спочатку невігласа в президенти, потім здриснули в ЄС ( людей з лінії фронту це не стосується), заплатили кучу грошей щоб мужчинок вивезти а зараз сидять обсирають Україну, бо бачте влада непрофесійна і корупція, і бояться що попросять їх з ситої Німеччини))
А що був вибір кого вибирати? Ви знаєте кандидата в президенти, в котрого команда - то чесні професіонали? Вони ж усі кажуть одне, а роблять інше. І як зявилась можливість, люди вчинили правильно- втекли.
Flower Girl23• 07 января 2024
Ответ дляЯнна_
А при чем 1960 г ? Им же уже 64 исполнилось/исполнится.
Ну писали, что видимо ожидается поднятие призывного возраста до 65 лет... В новом законе про мобилизацию...
Flower Girl23• 07 января 2024
Ответ дляСhanelKa
Білий паспорт завжди був в консульстві
Його видавали за заявою
Це як людина втратила сарі документи і хоче повернутися додому хоч з якимсь
Його видавали за заявою
А если человек потерял паспорт, то заказать новый загран в консульстве нельзя? Только ’белый’? А за восстановлением паспорта нужно в Украину ехать?
Вже бачила інтерв´ю так 5-7 різних військових, які говорять одне і те ж. Що всі ми помремо, тому померти краще з гідністю на фронті. Що ухилянт також помре, уникнути фронту не вдасться нікому. Для чого це все? На кого розраховано? Це не простий солдат з окопу говорить. Принаймі мої знайомі, які на 0 так не думають.
Ответ дляLeeloo_aloha
Вибір завжди є. Не просто втікли а перед втечею промоніторили де більші виплати їм будуть бо бЄдняжечки люблять халяву і де швидше житло дадуть соціальне, бо не царське то діло жити з біженцями інших країн світу в таборі
Vlada-Maria• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
але в нас лапшають. за кого вони нас тримають?
За тих, кого вони ’зробили’ разом, спочатку втюхавши Голобородька, а потім ’ще раз’, втюхавши слуг ’мудрому наріду’.
Так розумію, для автора заява Німеччини стала страшним розчаруванням?
Ответ дляFlower Girl23
Можна, якщо у вас є інші документи, а саме внутрішній паспорт України
Ідентифікаційний і т.д
А як вкрали чи згубили все ?
Да і паспорт будуть робити довго,а кому треба терміново, різні ситуації в житті бувають
Ідентифікаційний і т.д
А як вкрали чи згубили все ?
Наталья557• 07 января 2024
Ответ дляПавела
Те, кто в Украине возможно избежать фронта не смогут. Но как вы отправите на фронт тех, кто давно за границей?
Ответ дляНаталья557
Ви? Я на фронт нікого не відправляю. Ні тих, хто закордоном, ні тим більше тих, хто в Україні.
А так то виходить, що тим хто залишився в Україні тільки померти і залишається.
Vlada-Maria• 07 января 2024
Ответ длявсем надо
и тем не менее жили как дрессированные собачки, туда нельзя сюда нельзя, без теста нельзя, в транспорт нельзя, без маски нельзя
Та не просто жили.... а як скажені пси накидались навіть на тих, хто задавав логічні питання, досить тутешні теми згадати про вихід на вулицю чи прогулянку... як радісно улюлюкали, що вчителів заставили і бюджетників, потім було скуління ’ну невже так важко піти і зробити той укол, зате заживемо всі, нарешті,як жили’....
Наталья557• 07 января 2024
Ответ дляПавела
Да(( Полная социальная несправедливость. Одни на на островах отдыхают, другие обязаны жизнь отдать. А если не хочешь- кримин. ответственность. Либо смерть, либо тюрьма.
Vlada-Maria• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
коррупцию победим - сразу начнут )
А корупцію будуть ’перемагати’ ті хто її очолив?
Ответ дляbegovelik
добре, в мене чоловік зараз заробляє умовно 5 тис євро. чим його можна зацікавити, щоб він повернувся до України?
можна віджати рейдерством те, що у власності Вашої родини ( житло, авто та ніше). Або повертаєшся- або на 5 років кордони зачиняємо, власність віджимаємо. З цією владою і такий варіант цілком можливий
Ответ дляFlower Girl23
Не скажу относительно ДП Документ, но знаю, что в украинском консульстве в Британии, например, когда они выбрасывают слоты на консульские услуги, то среди них встречается позиция - выдача ’белого паспорта’ для возвращения в Украину...
Так их и раньше выдавали, тем у кого нет действующих паспортов. Детям, рождённым за границей,знаю оформляли такие паспорта для поездки в Украину.
Не пойму, что Вас удивило?
Vlada-Maria• 07 января 2024
Ответ дляСhanelKa
Тенденція така ,
що з чого ми ржем у кацапів, то згодом випливає в Україні,як законопроекти
А Ви тільки зараз помітили, що ’почерк’ один ? Синки фсбшників і дружбани портнова інакше не вміють
Vlada-Maria• 07 января 2024
Ответ дляПавела
А загалом тупі вони. Працюють на недалекого внутрішнього споживача і думають, що піднімуть собі цим рейтинг і виправдають всі ці беззаконня, які зараз творять. Типу справедливо повернути тих, хто виїхав і відправити на фронт. І ведуться ж люди(
І чого добились, ще більшою кількістю, які намагаються втекти, відкатом готівки з банків, намагання переписати все своє майно на близьких ... А головне переконати тих, хто виїхав, що в Україну повертатись не варто? Викладаючи таку інформацію вони не можуть не розуміти наслідки.
Замість того, щоб працювати у напрямку, який би заохотив повернутися всіх і навіть більше.
Так може це і є основна ціль?
Ответ дляSolgAvA
Я так зрозуміла, що цим законопроектом 10379 вони щось схоже хочуть провернути. Там же штрафи кінські. Чи багато зможуть от так взяти і 200 тис штраф заплатити? А за несплату за судовим рішенням можуть накласти арешт на майно. Тому і кинулись всі своє майно на тещ переписувати і готівку з банків виводити. В дії одразу прибрали можливість переписати авто на іншу особу. Я не сильна в цих питаннях, тому може не точно написала. Але все ж сподіваюсь, що вони це не приймуть.
Vlada-Maria• 07 января 2024
Ответ дляJave
Тобто 73%ним ’з лінії фронту’, котрі найбільше хотіли ’поржати’ і летіли на голосування в надії, що ’снова пАмиримся с рАсией’, можна , а тим хто був проти -зась?
Vlada-Maria• 07 января 2024
Ответ дляОльга-Никитина
Паспорт закончится рано или поздно у него
І що? Знаю людей, котрі роками жили в тій же Італії і Франції, з посвідкою про втрату документа
Ответ дляПавела
це каже якась гнида зі штабу, яка за бойнею спостерігає на екрані ноута.
Вже взагалі ця дурнуватал влада дахом поіхала.
Вчора бачила шматок інтерв´Ю Подоляка у Мосійчук. Та питає, чи це нормально людей пхати у буси тцк, та відправляти на убой. Каже, так, бо в нас такий сусід.
Тим часом, соросятко Милованов у фб призиває увімкнути думалку
Vlada-Maria• 07 января 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Такого не зроблять, це все дійсно заяви для лохів.
У Всіх можновладців там діти, батьки, жінки. Своїх то вони не кинуть. Живуть в мирі й злагоді, а в Україні заробляють. Бо умови такого дикого капіталізму вже мало де лишилися. Клондайк для підприємливих.
Поправочка: не для підприємливих, а для корисних і прикоритних
Ответ дляПавела
счастливчики, вытянули выиграшный билет.
Крафна мрій від Зе-нетряпи-голобородька