Муж недавно начал учить немецкий, свободно не говорит, с ним коллеги его компании с радостью говорят на английском. То же самое и когда он обращается в магазинах/поездах/на улицах Германии на английском - нет никаких проблем. Пишет деловые мейлы на английском руководству - нет проблем. Вам не кажутся языковые моменты Украины несколько раздутыми?
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ну да, Англія ж віками нищила Німеччину, її культуру, мову, влаштовувала, голодомори, геноциди і війни на території Німеччини, а ще при тому стверджувала що німці самі винні і вони їх спасают.
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас все дуже прямолінійно. Німці і англійці ненавидять один одного. Німці англійців називають мавпами з острова )
КошачийНос• 07 января 2024
Ну не совсем так. Многие в Германии плохо говорят по английски, особенно старшего поколения, или вообще не знают его. А те кто знает, может конечно перекинуться фразами, но в дальнейшем делают это уже нехотя и с намеком что пора бы нам учиться высказываться по-немецки. Поэтому фифти-фифти
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
І ?
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
Головне що нас братами називали і думали що мацкальня нас обожнює.
Прямолінійно, бо пора отямитись, а не коли тобі плюють в очі казати що це дощ падає
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
не маю бажання зараз проводити шкільний курс з історії, хоча любила цей предмет. все є в інтернеті )
Мені не потрібно нічого проводити, в мене прекрасно все з історією, літературою і подітологією
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ответ дляfeerka
Языковые моменты в Украине высосаны из пальца и удобны для отведения глаз народа от важных проблем.
А вообще - колония всегда говорит на языке хозяина.
Як же ви дістали…..рашоботи🤦🏼♀️
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ответ дляfeerka
Как де вы достали, слепые фанатики 🤯🤯🤯
Ну не приходьте на наші форуми, на нашу землю, забудьте про нас кінець кінців
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
а що таке ’ваша земля’? я корінна киянка, наприклад, з лук´янівки. і ви мені будете вказувати, що мені робити? )
По перше я відповіла не вам.
Але ви тут з періодичністю в 20 хвилин строчите теми про Німеччину, ви точно киянка ще?
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
я тут народилась, а там працюю
Ок, а з якою метою мовний срач в 5 ранку ви створили?
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
это для вас срач, а для меня просто общение
Серйозно?
Це про що я говорила: коли плюють в очі, а ти кажеш що дощ падає.
Як мінімум десятий рік тема мови в Україні гостро конфліктна і ви вважаєте всіх дурачками, зайшовши з далека ви надіялись поспілкуватись, виключно, на тему англійсько/ німецької проблеми.
Перед тим створивши тему про проблеми проїзду на територію Німеччини і купу інших гостро- конфліктних тем.
Ясненько
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ответ дляOlga_72
Вы поедите во Францию и там попробуйте поговорить по английски. Не в столицу, а где нибудь в провинции. Они понимают, но будут делать вид, что не понимают.
В столиці аналогічно, жоден француз не буде розмовляти з тобою англійською
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ответ дляOlga_72
Декілька срачів за один ранок
Може вона хотіла сказати що українці по аналогії з німцями мали б спілкуватися українською і англійською?