Куда ж без меня• 07 января 2024

Догляд за батьками і допомога

Дівчата , хочу просто поговорити.
Є 2 сестри,я і моя молодша сестра.
Я в Києві, сестра за кордоном.
Зараз живу з мамою інвалідом, і бабусею 92 роки.Комунальні, їжа і т .д все на мені
Чоловік на війні.
Квартира стара, без ремонту дуже багато років, щось постійно ламається, недавно поміняла умивальник, сантехніку на кухні, купила холодильник, бойлер, це все десь за місяці 3-4.
Зараз стоїть питання заміни батареї(незнаю чи можна взимку)
І вхідних дверей.
Чоловіка відпускають в відпустку , на 2 неділі, їдем до нього, то ще й треба сиделку наймати, щоб дивилась.
Сестра фінансово ніяк не участвує.В неї немає грошей.Каже,як приїде з закордону, буде іноді заходити і наглядати.
А я вже ні фінансово ні морально не можу.
Вони постійно чудять, то кран забули закрити,то прийшла з роботи банка помідорів розбита в коридорі, то бабуся лежить без сознанія на полу.
От як його все правильно організувати
Коли прошу сестру про якусь фінансову допомогу, то вона каже грошей немає,чому вона повинна взагалі допомагати,якщо там не живе
Бандитка Сью• 07 января 2024
Ответ дляДуболом
В мене все те саме, але сестра живе разом з нами, ще й харчується за рахунок мами.є, комунальні не сплачує, в квартиру нічого не купує, не ремонтує і т.д. А що ви можете зробити? Викручуйтеся. Рахуйте, що у вас нема сестри
У мене такий брат. Вже за 30 йому. Завжди жив за рахунок батьків, навіть їсти не купує, на всі свята завжди без подарунків. Але його люблять, про нього не можна говорити поганого. А от від мене завжди чогось очікували . І що б я не робила, як не старалась, чим би не допомагала, що б не дарувала - він всеодно кращий, його люблять просто так.

автор Куда ж без меня • 07 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Тут вопрос только в наследстве. На ком квартира в каких долях и что считают родители по поводу наследства. Если согласны на вас оформить - Я бы предупредила сестру и сделала на себя дарственную. Если она не согласна, все расходы пополам + с нее деньги за половину вашего труда. И родителей перед фактом поставить. Всегда наследство тем, кто досматривает, это тяжёлый труд и расходы + нет своей жизни
Ми розмовляли про це.
Вона не згодна.
Адже вважає, що я там живу і мушу все робити,якби вона жила, то вона б робила
Фенте Фря• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Я незнаю.
Квартира не приватизована.
Прописані я, мама, бабуся і сестра
У вас є власна квартира? Чи ви живете з батьками задля економії теж, щоб не знімати?
Перша леді колгоспу• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Я незнаю.
Квартира не приватизована.
Прописані я, мама, бабуся і сестра
У вас там что 3 поколения в одной квартире?
автор Куда ж без меня • 07 января 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
))) ага , беженка без денег не прибежит квартиру делить.
Автор, скажите своей сестре что кто досматривать, того квартира.
Я можу сказати все що завгодно.
Але ж вона на це не погодиться.
автор Куда ж без меня • 07 января 2024
Ответ дляПовітруля
Ну да,сплю и вижу,как человек сорвался и прилетел на хрущ притендовать))))где билеты,оформление доков дороже части того хруща стоят)
З чого ви взяли що це хрущ?
Це панельний старий будинок
автор Куда ж без меня • 07 января 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
а вот если старики против в дом престарелых, при этом при памяти, как их туда засунуть? приезжает бригада молодцов и крутит в смирительную рубашку или как, не представляю
Та ніхто нікуди не піде з квартири.
Ніхто навіть не погодиться, для бабусі це жахіття.
Вона так радіє, що вона у своїй квартирі і є де жити, і даліє людей які в будинку пристарілих
Посудомойка• 07 января 2024
Ответ дляПовітруля
Ага,пусть подают,я выплачу,в следущей жизни,когда стану кошкой)
У вас зросте борг і якщо ви в Україні то хєр куди виїдите)))
Посудомойка• 07 января 2024
Ответ дляПовітруля
Самая что ни есть замечательная,с 18 живу отдельно,не сижу под юбкой у мамы-папы,сама себя обеспечиваю,выучилась сама,заработала себе на жилье)
То ясно з вами.

Повітруля• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
З чого ви взяли що це хрущ?
Це панельний старий будинок
А это суть дела меняет?)или это особняк прям?)
автор Куда ж без меня • 07 января 2024
Ответ дляjabka ya
думать и закон - чуть разное
Та не можу я їх так покинути, або я буду наглядати, або когось найму.
Але чи захотять, тут питання, бо стан квартири жахливий
автор Куда ж без меня • 07 января 2024
Ответ дляПовітруля
А что,правда глаза колет?)одна жизнь устроила,вторая за хрущ давится и ей должны
Мені не потрібне це житло.
Є житло в чоловіка.
Я не можу покинути батьків
Заместитель Анонима• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Я можу сказати все що завгодно.
Але ж вона на це не погодиться.
Вам надо зубы отращивать, сонечко то конечно хорошо, но и вы сонечко, права и обязанности у вас одинаковые, посадите напротив себя маму чётко оговорить моменты почему уход на одной вас, а плюшки на двоих, почему сонечко не светит ничем, главное не вестись на слезы и манипуляции, это стандартная схема, кто досматриваю тому жилье
Повітруля• 07 января 2024
Ответ дляПосудомойка
Ага,пусть растет.я же говорю,я обязательно оплачу,просто ждать долго придется😉
Фенте Фря• 07 января 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Квартира не приватизована і прописані все 4ро, тому тут не сильно квартиру можуть комусь відписати
Повітруля• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Мені не потрібне це житло.
Є житло в чоловіка.
Я не можу покинути батьків
У вас своя жизнь .не придете помогать,согласятся в дом престарелых
Посудомойка• 07 января 2024
Ответ дляПовітруля
Я так і думала. Гештальт не закритий)))
автор Куда ж без меня • 07 января 2024
Ответ дляПишна молодиця
Ищите для мамы с бабушкой желающего на договор пожизненного содержания и съезжайте от них.
Я не зможу покинути
Мотористка• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Мені не потрібне це житло.
Є житло в чоловіка.
Я не можу покинути батьків
скільки мамі років?

Повітруля• 07 января 2024
Ответ дляПосудомойка
Я так і думала. Гештальт не закритий)))
Оу))то алименты,то гештальт)))вы уж определитесь
автор Куда ж без меня • 07 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Автор, улюблене питання порадниць: чия квартира?
Можна укласти спадковий договір за квартиру з людиною, яка буде їх доглядати, якщо ви не можете
Ніхто не захоче постійно жити в цій квартирі, тут жахливі умови.
Я не можу покинути батьків
Повітруля• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Я не зможу покинути
То не жалуйтесь)это значит вам в кайф
Посудомойка• 07 января 2024
Ответ дляПовітруля
Все разом
jabka ya• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Скажіть мамі, сестрі - що необхідно когось наймати на догляд, бо в сестри коштів не має у вас також вже, тому ви пропонуєте щоб за майно найти доглядальника або ви і сестра по 100-200 евро скидаєтеся на доглядальника. Все.
автор Куда ж без меня • 07 января 2024
Ответ дляМотористка
а мамі вашій скільки?
невже вона сама не може за своєю матір´ю доглядати?
допомагайте грошима
придумайте якусь причину, що знайшли нову роботу і ближче їхать зі свого дому, сусіди віддали собаку, треба доглядати
Мама інвалід, за нею потрібний догляд, вона не виходить на вулицю,сама собі приготувати не може
Повітруля• 07 января 2024
Ответ дляПосудомойка
Все разом
Психолог с вас тоже фиговастый,как и манипулятор))тренируйтесь,не продадите так слоника
автор Куда ж без меня • 07 января 2024
Ответ дляФенте Фря
Є сумісне житло з чоловіком.
Квартира стоїть зачинена зараз
автор Куда ж без меня • 07 января 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Типу того
Мотористка• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
я вам вище писала, ставте питання ребром
не можете, придумайте відмазку і їдьте в квартиру чоловіка, допомагайте на вихідних
або шукаєте людину-сиділку яка будет доглядати (але це якщо є гроші оплачувати її)
автор Куда ж без меня • 07 января 2024
Ответ дляПовітруля
3 кімнатна вбита квартирп