AniMaus• 07 января 2024

Як помститись коханці чоловіка

Ну що, покидаємось тапками?
Хочу помститись коханці чоловіка. Є парочка ідей, але вони на межі криміналу тому відпадають.
Хто що порадить? Банальщіну типу "прастить и отпустить" та чорну магію не пропонувати.
Золота орда• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Я на питання автора відповіла. А потім відповідала саме на ваше питання, щодо того нехай відгукнуться ті хто пройшов це. Я пройшла. І свої обставини написала - і дитинка, і декрет. Все купою, в найкращіх драматичних традиціях. Але при всьому тому я поважаю право КОЖНОЇ людини на вільний вибір життєвого шляху (в межах закону звісно). Автор явно не збирається діяти в рамках закону, усі запропоновані варіанти помсти так чи інакше порушують закони. При тому, що чоловік, і тим більше коханки закони в ситуації автора не порушували. Тож не зрозуміло за що вона збирається їх карати... і хто взагалі надавав їй право вершити правосуддя?
якщо ви вже юридичною мовою заговорили, то таки укладання шлюбу накладає певні обмеження і обовьязки. А ще є моральні закони, без яких суспільство не виживає.

Золота орда• 09 января 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Найкраща помста - стати коханкою у його, тобто - помінятися ролями. Але це вдається одиницям. Бо треба його виставити і забути за нього на декілька місяців. Цей час жити на повну катушку (хоч важко), але це для блиска в очах та гарного вигляду. Можна з кимось крутить шури-мури для драйву. А от потім він про вас згадає і прибіжить подивиться (бо ж ви ж щось пропали з горизонту), але не приймать назад, а граться з ним, щоб та шмара тряслася від ревнощів. Це непросто, але ж який кайф, коли твій ’бивший’ мріє у тебе на ніч залишитись, а та телефон обриває))) Клас.
підтримую ваш варіант, я би так і вчинила
Смажена полуничка• 09 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Вы не обижайтесь , но просто так , из за того что муж чмырил россиян , эта сумасшедшая не могла настолько зайти . Значит у них было общение более чем личное и возможно даже виртуальный роман. Это только влюбленная женщина может зайти настолько далеко . В любом случае искренне желаю чтобы это все закончилось и Вам помогли 🙌🏻
Я читала всю переписку)
Не обижаюсь конечно)
Муж мне сразу сказал,что у него появилась странная поклонница,все посты лайкает,хвалит его контент и тд.
Она против войны, росиянка,выходила на протесты,росгвардия ее две недели пытали в подвалах.Вот реально, можно в такую чушь поверить?)
Когда она уже начала врать,что приехала в Киев,и ей Зеленский дал гражданство в июле 22 года,стало понятно,что там нечто неадекватное.
Ну и какая любовь без личной встречи с крадеными фото.Она в личку чужие фото присылала, которые легко находятся,при чем разные, разных девочек.
Там явно хотела чтобы муж сделал что то.
Как только муж ее заблокировал,то от неё понеслось гавно в мою сторону.
Жинси на дитину• 09 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Я читала всю переписку)
Не обижаюсь конечно)
Кошмар ((( я надеюсь что Вам помогут , но блин она в рашке, Как ее остановить ….
А может там и не она вовсе , а группа кацапов или мужик ..
Смажена полуничка• 09 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Скорее всего группа.
Так как в твиттере,где сейчас она трётся,все так же с крадеными фото,большая группа поддержки у нее.
Собирают деньги якобы на ЗСУ.
Но!!!Берут чужие сборы из ТГ каналов,добавляют свой пайпал и крипто кошелёк,и разводят и украинцев и нафо (интернет общество иностранцев,что поддерживают Украину)
Жинси на дитину• 09 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Скорее всего группа.
Собирают деньги якобы на ЗСУ.
Ну может сбу все таки Вам поможет
Пусть так будет 🙏
Смажена полуничка• 09 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Ну может сбу все таки Вам поможет
Пусть так будет 🙏
Спасибо)
Для драки• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Мій колишній чоловік щасливо живе з коханкою, вже більше 15 років, виховують спільну дитину. І все там нормально. Він щасливий у шлюбі. Я не розумію чого він не має право на щастя і чому мені треба ненавідити ту жінку? Ну не подобалося йому зі мною, ну буває так, помилився у виборі. Чому він повинен усе життя мучити себе та мене? Нащо? Якась дивна не зрозуміла мені теорія.
А ви?
Для драки• 09 января 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Все не читала, може було вже.
Пропоную автору створити тут тему - вгадайте скільки років - з фотками коханки, а потім їй скинути посилання ( так, я жорстока)

Катастрофа• 09 января 2024
Ответ дляДля драки
А ви?
Я не вийшла заміж ще раз, якщо ви про це.
Для драки• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Ну ви хоч щаслива? Взагалі ви тоді дуже чудова людина якщо можете так казати. Я б вже прокляла обох. І точно відгамселила б ту шалаву
СамавиховуюКота• 09 января 2024
Ответ дляекатериналуиза
удивительно,но мы догадались и как ни странно ,ответившая вам советчица еще и провела логическую цепочку ))))
Поздравляю вас с таким большим достижением.
Нічний дожор• 09 января 2024
Ответ дляЗолота орда
це ваш досвід, а для мене вона винна не менше за чоловіка. В моєму випадку я точно знаю, що вона цікавилась у друзів його сімейним станом, потім і його запитала. Але вирішила, що він нещасний і його треба рятувати. Тому таких сучек я не пробачаю.
Це не про досвід. Скоріше про ставлення, бачення, любов до себе і дорослу позицію. В мене було так, тому що багато років в терапії і виправдовувати чоловіка, бути в рожевих окулярах, перекладати його відповідальність на когось не хотіла, занадто тверезо все бачила. Як би хто з сук не хотів, а вибір зрадити чи ні приймає чоловік. Він же не теля на мотузці, куди смикнув туди і пішов... а якщо так, то навіщо він потрібен тим паче
автор AniMaus • 09 января 2024
Ответ дляУсатая полосатая
гарна ідея, я над нею теж думала. Але я просто фізично не зможу вже бути з цим чоловіком...
автор AniMaus • 09 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Лучшее наказание это подарить ей своего мужа. Пусть теперь она бегает и ловит его любовниц, а вы живите счастливо!
Дякую, тут вже були такі версії і я планую зупинитись на ній.
автор AniMaus • 09 января 2024
Дівчата, всім вдячна за поради/дописи!
Поки читала вас - трохи охолола. Дійсно, найкраще рішення в цій ситуації - просто закінчити стосунки з чоловіком і, якщо коханці потрібен цей ’скарб’, - най отримає те, що ’заробила’.
Катастрофа• 09 января 2024
Ответ дляДля драки
Щастя дуже відносна річ. В певних питаннях (робота, родина, друзі, хоббі) я почуваюся щасливою. В особистому житті я не щаслива. Хоча мені зараз в рази краще ніж було в заміжжі, коли я дізналася про зраду. Дууууже жалкую що так довго не розуміла як треба себе до тями привести - займалася чим завгодно окрім самої себе, витратила купу часу і сил марно. Тож точно знаю, що ніякими бійками з коханками та прокльонами з того болота зради себе не витягнеш. Тому і кажу - треба зосередитися на собі, а не на інших. Це значно продуктивніше.
AmazingLady• 11 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Типу один раз - не пи..ас, ага. Прекрасна настанова жити далі щасливим подружжям! Хоча частково можу погодитися коли була зрада не спланованого типу - напилися, дуже довго не було сексу і не втримався. Не схвалюю, але хоч логікою розумію як це можна пробачити. Але коли то власне стосунки із іншою...
Типа когда в стартопике задан один вопрос нахренуа выдумывать то чего нет