Ну що, покидаємось тапками?
Хочу помститись коханці чоловіка. Є парочка ідей, але вони на межі криміналу тому відпадають.
Хто що порадить? Банальщіну типу "прастить и отпустить" та чорну магію не пропонувати.
Помаранчова душа• 08 января 2024
Ответ дляЦибулька зла
Вам 9 лет? Или 8?
Я нарешті зрозуміла, хто викладає такі пости у соцмережах
ничевока• 08 января 2024
Ответ дляПомеха справа
При чому тут нажите? Як з ним потім жити, спати? Фу! Воно зрадило один раз, зрадить і другий, і третій.
Я про те, що оегко викинути людину, з якою багато прожито, багато спільного так легко, як ви пишиие може тільки та, для кого чоловік тільки штани - викинула, нові купила. Не всі так живуть.
Диви яка я пава!• 08 января 2024
Ответ дляТворог для розжига
Если муж мне изменит, я умру со смеху, вспоминая ваш совет))))
Ви, мабуть, не читали тут тему щодо тієї мороженої курки))))
ничевока• 08 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Рогами своїми порозкине і вирішить
Не парьтесь, це приходяще. Сьогодні їй, завтра вам.
ничевока• 08 января 2024
Ответ дляДюймовочка
Не пощастило тільки Вам із гулящим чоловіком
Сьогрдні їй, завтра вам. Ви її травите за те, що її чоловік козел? А ваш, значить, ’не такй’?. Ну ну. Сьогодні ви гівно на вентилятор кидаєте і принижуєте ту, якій погано. Завтра це гімно полетить на вас. Життя таке цікаве, а гнилі люди все одно щасливими не бувають.
ничевока• 08 января 2024
Ответ длякороткопамятна
Мужик есть мужик. Природу никто не отменял, но женщина должна хоть немного себя ставить на место другой прежде чем спать с ним, зная что у него есть жена. Лично я бы на такое не пошла, это чужая боль и чужие слезы.
Тр же могу сказать про говнометательниц в стиле ’ты рогатая, тебе изменяют’. Такие мерзкие бабенки, что воняет даже через экран от этих мудрых баб, и я сейчас не о тех, кто прощает.
Блондинка в Законе• 08 января 2024
Ответ дляAniMaus
а що з нею робити? в мене таке вперше, я ще не досвідчена )
Ще
Тобто ви свого казанову все життя відбивати збираєтесь ?
екатериналуиза• 08 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
нашли де питати, тут кожна друга сама така. Класика жанра, хай думає, що ви їй поробили (хоч не робити насправді) карту з колоди таро прислати диявол, вінок похоронний, землі звичайної на пріг насипати. нитки чорні, кукурудзу під двері, ще якоїсь містики. чоловіку в труси перцю, щоб думав, що вона заразила.
классный совет,я б на месте автора претворила в жизнь.
В гости звали?• 08 января 2024
Ответ дляAniMaus
о, коханки підтягнулись )
так, а по сабжу-то що?
Я не коханка. Мене зрадили нещодавно. Претензії тільки до чоловіка. Тільки. Та і так нещасна
ничевока• 08 января 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
По собственному опыту…Как показала жизнь ставит все на свои места ,не буду писать подробности ,муж ушел к любовнице,все закончилось очень плохо,его уже нет в живых благодаря его зазнобе
Моего папаню избили зятья- брат и свояк любовницы. Зрение упало почти в ноль.
ничевока• 08 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Помню историю, когда к нам на работу прибегала жена, обзывала, пыталась драться, рассказывала жуткие истрии про розлучницу. Нашла её родителей, рассказывала гадости, угрожала.
Выглядела она жалко.
Все взрослые люди и ни кого это не трогало у каждого свои дела.
На любовнице кроме временного стресса это ни как не сказалось, работала она дальше, мнение ни кто о ней не поменял. И живут они уже 15лет с тем мужиком и имеют 2х детей.
Не занимайтесь фигней, занимайтесь собой!
Выглядела она жалко.
А у нас такой пришлось уволиться и уехать.
екатериналуиза• 08 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
не знаю какой слепой надо быть, чтобы пару лет не видеть, что тебе изменяют)... а если и увидела, то молча сидеть и ко ко ко на какую-то девку, вместо того чтобы пинком предателя кобеля погнать
Удалено администрацией...
Рожки-да-ножки• 08 января 2024
Ответ дляничевока
А я з горя буду бігати і всіх коханок тирити, бо у мене спільненажите. Нехай юзає всіх, лиш майно аби не ділив
ничевока• 08 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
То точно були в моєму чистенькому ліжку коли я була на роботі! Я працювала,а вони забавлялися! ...
Але ж та шмоня, що прийшла в чужий дім ні в чому не винна, ага. Ось не знаю, якою потрібно бути мраззю, щоб прийти і лягти в ліжко дружини. Тут багато потаскушок, що й гімно виправдають, але по мені це вже дніще. Тут вже ні тим що вільна, ні тим, що нічого не винна дружині не виправдаєш таке чмо. Про чоловіка, що таку мразоту привів в дім своє сім´ї взагалі сказати нічого.
екатериналуиза• 08 января 2024
Ответ дляПомеха справа
З кобелиною своїм живете після зради?
какие все уверенные в себе - со мной никогда такого быть не может.а если все таки может ?
екатериналуиза• 08 января 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
’Мой не такой’ к контексту нашего диалога вообще отношения не имеет, там речь шла совершенно о другом
удивительно,но мы догадались и как ни странно ,ответившая вам советчица еще и провела логическую цепочку ))))
екатериналуиза• 08 января 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Чому ж
Поки в теорії, можна і про гордість поговорити, і про нове взуття.
А як тільки станеться біда, риторика міняється, і тоді іде в діло заморожена курка)
Добрая свекровь• 08 января 2024
Ответ дляничевока
Обоє ...ви навіть не уявляєте, що мені коштувало морально це пережити! Розумна жінка на роботі...дурненька і довірлива з чоловіком! Мабуть хотів похвалитися гарним дорогим домом і не тільки! Показати яке життя її чекає мабуть...
Директор Пляжу• 08 января 2024
Ответ дляничевока
Так вона ж не знала...
Добрая свекровь• 08 января 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Так вона ж не знала...
Про мене і дітей вона знала з першого дня - її сестра по сусідству знімали житло!
Бесконечность-не предел• 08 января 2024
Ответ дляекатериналуиза
Удалено администрацией...
да, вам отправила)
екатериналуиза• 08 января 2024
Ответ дляПомеха справа
Боже, скільки тут тьоток , які готові терпіти приниження за секс і гроші .
и сколько теток подзуживающих автора на выгнать мужа.интересно,они замужем?прошли через измену и развелись со своими ’штанами’,или советы с разбегу раздавать,а как самих коснется такая ситуация? только не надо рассказывать - да я бы.вот когда будет такая ситуация и когда сделают свой выбор,вот тогда пусть пишут.
екатериналуиза• 08 января 2024
Ответ дляПомеха справа
коли вам зрадить чоловик і ви горда розлучітесь з ним,тоді і поговоримо,а зараз махати шашкою це такої.
Катастрофа• 08 января 2024
Ответ дляничевока
А звідки стільки ненависті? Те що людина в шлюбі (не важливо то чоловік чи жінка) не робить його чиєюсь власністю. Вона має право робити усе що не заборонено законом. Якщо комусь так поведінка то не подобається він так само має право припинити стосунки і розпочати стосунки з іншою людиною, поведінка котрої влаштовує. Це схоже на те як живуть з алкоголиками і скиглять ’ааааа в нього дурзі алкаші’. Пити алкоголь не заборонено. Тому тут треба або бухати разом, або жити із поборником тверезості.
ЗІ
щоб не писали гидоту - я знаю що таке зрада, це важко. Ми розійшлися коли дитині був 1 рік. Але чоловік не моя власність, і якщо з іншою він щасливий - це його право.
ЗІ
ничевока• 08 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Боже, уявляю ваше розчарування в ньому.
Катастрофа• 08 января 2024
Ответ дляекатериналуиза
Я особисто через це пройшла. Із малою дитиною, і в декреті. Попросила чоловіка звільнити життєвий простір поруч мене, зраду не пробачила. Жити у постійній тривозі і недовірі, слідкувати, підозрювати, чекати чергової зради або закривати на очі - це якийсь мазохізм.
Пишу з калідору• 08 января 2024
Ответ дляТишком нишком
Одружіться з її сином
Ви геній, і я серйозно
екатериналуиза• 08 января 2024
Ответ дляКатастрофа
это ваш выбор.вы его сделали.автор не спрашивала бросать ей мужа или нет.она задала совсем другой вопрос.надо отвечать по теме.