AniMaus• 07 января 2024

Як помститись коханці чоловіка

Ну що, покидаємось тапками?
Хочу помститись коханці чоловіка. Є парочка ідей, але вони на межі криміналу тому відпадають.
Хто що порадить? Банальщіну типу "прастить и отпустить" та чорну магію не пропонувати.
Катастрофа• 08 января 2024
Ответ дляБесбардак
Підкажіть, що для чоловіка придумали, я теж хочу своєму щось зробити
Ой робити щось виключно заради когось це таке марнтраство сил! Робити значно краще тільки для СЕБЕ. Ефективніше піти покачати попу у спортзал ніж будувати плани помсти!!! (я без стьоба)

Жинси на дитину• 08 января 2024
Для меня такие жены выглядят крайне жалко. Фу.
Пс. Я замужем если что 25 лет
Жинси на дитину• 08 января 2024
Ответ длякороткопамятна
Здесь все зависет от того какие у них отношения сейчас. Если она может просматривать вашу соц.сеть - можете выставить совместные фото с мужем где вы счастливы, целуетесь, обнимаетесь. Подпишите самый лучший мужчина в мире. Эти фото ей все равно не очень приятно будет смотреть. Потом выложите фото якобы подарков от него: шикарные цветы, дорогой парфюм, телефон и прочее. И подпишите, что ради меня он готов на все. Это самое безобидное. Но поверьте, если у них есть отношения ее это заденет, будет думать ей все, а на мне экономит...
Самый лучший мужчина в мире , который трахает иногда других 😂
Боже , читаю комментарии и понимаю насколько тетки себя не уважают . Вообще .
Я тут видела тему на кучу страниц , тема называлась «покажите своих мужей», так вот 99% тех мужичков гыдко даже палочками взять , а тут еще за таких и борьбу устраивают 😂
Жинси на дитину• 09 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Так, нажаль.
Вона слідкує за моїм інстаграм,а аккаунт у мене відкритий,бо працюю з людьми.
Стежить за дітьми, свекрухою.
Фото не просто краде,а моє обличчя фотошопить, коментує і так далі.
Зараз пару скрінів зкину,щоб ви розуміли наскільки хвора людина.
Кошмар . Что говорит Ваш муж ? Это же из за него все.
Гуру троллинга• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
А звідки стільки ненависті? Те що людина в шлюбі (не важливо то чоловік чи жінка) не робить його чиєюсь власністю. Вона має право робити усе що не заборонено законом. Якщо комусь так поведінка то не подобається він так само має право припинити стосунки і розпочати стосунки з іншою людиною, поведінка котрої влаштовує. Це схоже на те як живуть з алкоголиками і скиглять ’ааааа в нього дурзі алкаші’. Пити алкоголь не заборонено. Тому тут треба або бухати разом, або жити із поборником тверезості.

ЗІ
щоб не писали гидоту - я знаю що таке зрада, це важко. Ми розійшлися коли дитині був 1 рік. Але чоловік не моя власність, і якщо з іншою він щасливий - це його право.
Чоловік не власність, а от ліжко, будинок, білизна, гроші, все, що жінка легкої поведінка бере без просу є також власністю і дружини. І так, якщо чоловік не власність і хоче піти, то хай йде, мова ж про те, що вони з коханкою брешуть і переховуються, забираючи у дружини час, який вона може витратити на пошук людини, яка буде її цінувати.
Гуру троллинга• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Тю, так ви ж вище самі писали - ’коли вам зрадить чоловик і ви горда розлучітесь з ним,тоді і поговоримо,а зараз махати шашкою це такої.’

Ну так от ось вам мій приклад - як раз точнісінько як ви хотіли: чоловік зрадив- я горда-розлучилася. + бонус для драматичності ситуації - маленька дитина і декрет.

По темі я і відповідаю вище - чоловік не власність дружини (і навпаки), коханка тим більше, тому незрозуміло за що саме мститися. Треба тоді жити в тих країнах де зрада є злочином за котрий карають, тоді б автор була б права. А так... ну не подобається вона чоловіку, ну хоче він іншу - це його право, це не заборонено. В нас є якісь закони котрі змушують займатися сексом лише з однією людиною?
Інститут шлюбу взагалі передбачає вибір і обов´язки, а якщо і вінчання, то ще й клятви. До ЗАГСУ і церкви вхід і вихід вільний, якщо хто не знав.
Гуру троллинга• 09 января 2024
Ответ дляHannaPylyp
Цей батл між дружинами/коханками вічний)) немає рецепту. Для кожного все індивідуально, дружинам потрібен час повірити в себе, коханкам втримати те, що заслужили) і ніяка карма не працює, нажаль, якщо людина вірить, що вона все робить правильно, то так і є. Тому часто коханки щасливі, а дружини розбиті на тисячі шматків...
Працює, у 90 відсотків випадків, коханки яких я знаю, отримали своє і навіть більше.
Гуру троллинга• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
А чому не можна сидіти на 2 стільцях? Чим ви це аргументуєте окрім вашого власного небажання щоб чоловік щось робив чи не робив? Ви ж самі кажете що чоловік не ваша власність, то чому ви вважаєте нормальним вказувати що йому можна робити, а що ні?
Можна, якщо це погоджено з партнером, чоловік одружуючись з жінкою брав зобов´язання щодо неї. Партнер має право так само на вибір, а не варити йому борщ, коли він іншу потішає.
Гуру троллинга• 09 января 2024
Автор, тут ще ідея прийшла, можете випустити пар і розважитися. Уявила себе на вашому місці. Купила б бу телефон і нову сімку. З цього
’невідомого’ номеру написувати не йому, а собі різні дурниці на кшталт ’Я його мрія, а ти колишня дружина’, ’я доведу тобі, що сплю з ним, у нього на жопі родимка’, і таке інше. ’Я вагітна’ у 12 ночі і до ранку він не спатиме. Показувати йому це все із здивованим виглядом, мовляв дивись якась дурепа пише. Набрати земельки і заходячи останньою перед дверима насипати собі ж у вигляді хреста. З криком і великими очима покликати чловіка, дивись...знову якась ненормальна розважається. На лобовому склі його машини написати, кохаю тебе мій лебедику, хай відмиває. Тобто спробувати робити так, щоб він думав, що вона з головою не дружить.

Катастрофа• 09 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
Ви так кумедно об´єднуєте власноруч вигадані правові норми із майновими правами по закону. За законом узгоджувати з подружжям треба лише купівлю-продаж-відчуження ’іменного’ майна (тобто котре має офіційні документи належності - будинок-авто, тощо). Тому фантазії про крадіжку то просто емоції, котрі не мають ніякого відношення до реальності.
Стосовно моральних питань... Кожен маєте право на власне бачення світу, але не може вимагати того від інших людей. Кого з подружжя власне не влаштовує формат наявних стосунків? Чоловіка як раз все влаштовує (ну скоріш за все). Це ж дружині не подобається. Відповідно питання - а нащо вона тоді залишається в таких стосунках? Ніхто не відповідає за життя дорослої людини окрім цієї самої людини. Дружина обирає погоджуватися жити в зраді - ок, це її право зробити такий вибір, чи обирає не погоджуватися і припиняє стосунки - це теж абсолютно рівнозначне право. Але все спирається на особисте рішення, а не на вимагання такого рішення від іншої особи.
Гуру троллинга• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
По закону, майно подружжя - спільне, тобто ліжко в якому коханка займається гімнастикою, належить дружині так само, як і чоловікові, а вона проти такої гості. Дружина не може знати подобається їй це чи ні, доки її не посталять до відома, тобто у чоловіка канфетно-букетний період з іншою, а дружина ні сном, ні духом. Вибір, це коли вона знає, що він спить з іншою і буде продовжувати це робити і її це влаштовує. В такому разі ок, це дійсно вибір, все інше - крадіжка найціннішого, що в неї є. Часу і можливостей.
Катастрофа• 09 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
Обов´язку вірності шлюб не накладає. Та й взагалі шлюб окрім врегулювання майнових питань та певних питання виховання/утримання дітей ніяких інших обовязків не накладає, і тим більше не гарантує.
Вінчання (мається я так роузмію традиційні конфесії християнства) так має в собі певні клятви, але навіть церква поважає вільний вибір людини. Ніхто в церкві не змушує каятися чи ходити на сповідь, можуть закликати, але не більше. Тож знову таки повертаємося до вільного внутрішнього вибору людини. Ми не можемо вирішувати за інших, якби нам того не хотілося - тільки за себе. Тож якщо стосунки не подобаються жінці, то відповідно їй і обирати терпіти (поки чоловік не набігається по коханках, або поки совість не прокинеться, або поки сам не вирішить поміняти дружину) або припиняти все це власноруч.
Катастрофа• 09 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
Мій колишній чоловік щасливо живе з коханкою, вже більше 15 років, виховують спільну дитину. І все там нормально. Він щасливий у шлюбі. Я не розумію чого він не має право на щастя і чому мені треба ненавідити ту жінку? Ну не подобалося йому зі мною, ну буває так, помилився у виборі. Чому він повинен усе життя мучити себе та мене? Нащо? Якась дивна не зрозуміла мені теорія.
Катастрофа• 09 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
Ой ну давайте не змішувати закон, та ваші особисті емоції. Немає ніякого закону котрий би регламентував узгодження використання речей у побуті подружжя. Тільки те що стосується купівлі продажу недвиги та авто, ну і подібних речей. Решта то вже ваші фантазії.
Гуру троллинга• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
В одиничних випадках дружини знають про коханок і їх влаштовує. В переважнійвони або не знають, або їм брешуть, що біс попутав і люблю тільки тебе. Тож вибору дружину позбавляють, вона не знає правди, щоб його робити.
Вінчання, релігія однозначно забороняє зраду, без варіантів, немає там ніякого вибору після клятв.
Щодо обов´язків у шлюбі, серед них піклуватися про сімю, чи якость так, точно не памятаю і лінь гуглить.
Гуру троллинга• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
До чого тут теорія, я зараз серед ночі по пам´яті можу згадати 3-х коханок, у всіх онко. Одній з них ворожка сказала, щоб не робила того, що робить, бо буде горе, не послухала (знаю з подробицями, бо це моя тітка)
Гуру троллинга• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
До чого тут емоції, ліжко куплене в шлюбі є також власністю дружини, так чи ні?
Катастрофа• 09 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
Християнство забороняє зраду, але якщо людина зраджує, то вона не хватає його силоміць не прив´язує до батареї біля дружини/чоловіка, не розвішує плакати ’Петренко морально розлагається’ і карає людину. Лише закликає того не робити і при щирих вибаченнях прощає. Все. Бачте - це є вільна воля людини: закликаємо не робити так, але чи прислуховуватися до наших закликів - це особистий вибір кожного. От я власне ж це і кажу - вільний вибір людини у вчинках ( в рамках закону, що церкви, що цивільних) ніхто не може і не повинен забрати.
Катастрофа• 09 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
От якби ж то було все так просто...А як бути з тими людьми котрі не зраджували, а все одно хворіють? Що з ними не так? А як бути наприклад з моїм дядьком котрий вже чи то третю, чи то четверту дружину має (заплуталася рахувати скільки там було офіційних та не офіційних дружин)? І все з ним нормально. А з кумою котру чоловік поки вона була в пологовому забрав всі гроші і кинув, поїхавши до іншої. І таких історій можна наводити просто тонни... Не працює то все не працює... Бувають співпадіння, але чомусь як показує життя страждають як раз ті люди котрі, чесні, вірні, добрі. Далеко ходити не треба - поки ми тут по підвалах сидимо божевільні сусіди в більшості за поребріком спокійно собі живуть і радіють з нашого нещастя.

Гуру троллинга• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Ще раз, перелюб - гріх, це заборонено, можна потім виправити каяттям.
Гуру троллинга• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Чого ви мене питаєте, як з бути з цим всим? Я сказала про тих людей, що знаю особисто.
Катастрофа• 09 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
Так в тому і питання, що закон НІЯК не регулює правила користування речами що куплені в шлюбі. Продаж-купівлю регламентує. Користування - ні. Робить що хоче. Навіть при розлученні в поділ побутового майна не все так просто. Я коли розлучалася, то адвокат сказал що якщо ділити майно типу меблів, виделок та ложок - ще треба доводити коли і як куплено.

Гроші так то взагалі не майно і належать виключно тому хто їх отримав, і відповідно може робити з ними що хоче (окрім утримання дітей та інших людей що офіціно на утримані- то регламнетовано законом, ну і з декретом теж певно теж, але то нюанси). Працездатна дружина не є особою на утриманні. Тож чоловік може давати їй свої зароблені гроші, а може не давати.
Катастрофа• 09 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
Та я ж не спорю. Але церква усіх грішників силою на каяття не тягне. Лише закликає зробити свідомий вибір згідно канонів церкви і все. Вона НЕ обирає замість людини. Якщо людина обирає зробити так чи інакше, церква може то засудити чи схвалити, а не не більше. Немає примусу немає, от якби вам не хотілося.
Катастрофа• 09 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
Тому що ваша теорія ’їм усім буде недобре’ не конструктивна. Чому я взагалі в цій дискусії приймаю участь - бо я так само в свій час наслухавшись оцих ’він мені винний’, ’він зобов´язаний’, ’їм усім бумеранг буде’ витратила купу сил та часу на абсолютно неконструктивну поведінку і думки, про що ДУЖЕ жалкую. Якби мені оце що я намагаюсь донести про повагу до права вільного вибору кожної людини пояснив би 15 років тому - як би то було добре.
В гости звали?• 09 января 2024
Ответ дляAniMaus
і чому ж вона нещасна?
Бо нежонаті не клюють на неї. Бо не змогла створити норм сім´ю. Бо зв´язалася з жонатим і поринула у токсичні відносини, багато ще що з нею не так.
Смажена полуничка• 09 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Что она фсбшная,и из за того,что он в соцсетях чмырил росиян,она на него зла.
Что не повелся на ее ложь,не начал делать то,что ей нужно.
Если уже даже СБУ взяли дело,то явно муж повлиять не сможет.
А эта мадам знала в каком городе мы живём,и чем я занимаюсь.
Нашла в Инстаграм, украла фото и начала мне портить жизнь.
Ёшки_Матрёшки• 09 января 2024
Лучшее наказание это подарить ей своего мужа. Пусть теперь она бегает и ловит его любовниц, а вы живите счастливо!
Жинси на дитину• 09 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Вы не обижайтесь , но просто так , из за того что муж чмырил россиян , эта сумасшедшая не могла настолько зайти . Значит у них было общение более чем личное и возможно даже виртуальный роман. Это только влюбленная женщина может зайти настолько далеко . В любом случае искренне желаю чтобы это все закончилось и Вам помогли 🙌🏻
Жинси на дитину• 09 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Я думала в этой теме я не увижу адекватных бывших жен , но увидела Ваши сообщения . Приятно читать здравомыслящего человека .
Золота орда• 09 января 2024
Ответ дляНічний дожор
Чому ж не зʼявлялась, я не обрана)) Все було, але вигріб чоловік по повній, мене та чепуха не цікавить, забагатл честі таким, щоб я об них маралась. І зрадив чоловік, а не вона.
це ваш досвід, а для мене вона винна не менше за чоловіка. В моєму випадку я точно знаю, що вона цікавилась у друзів його сімейним станом, потім і його запитала. Але вирішила, що він нещасний і його треба рятувати. Тому таких сучек я не пробачаю.