Ну що, покидаємось тапками?
Хочу помститись коханці чоловіка. Є парочка ідей, але вони на межі криміналу тому відпадають.
Хто що порадить? Банальщіну типу "прастить и отпустить" та чорну магію не пропонувати.
HannaPylyp• 08 января 2024
Одна із образ для дружин, це коли йде до молодої, викинувши в смітник роки життя та й дітей, що тут годувати себе марними надіями, що він дітей любить. Дуже рідко колишні щось роблять для дітей, загалом стають колишніми не тільки жінка, а й діти. Як на мене - єдиний рецепт, це максимум побити колишнього фінансово, бо зазвичай новій чарівниці достаються всі вершки, а колишній перебірки, якось так...
КондуктЕр тролейбуса• 08 января 2024
Ответ дляПомеха справа
Так дружину чоловік принизив.
Та коментаторка також пише в контексті, шо коханка типу достойна жінка.
Крапипопка• 08 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
На ОЛХ є послуга - насрати під двері, не дорого. Нехай їй так місяць сруть і сцуть
це ж скільки це коштує?
Роза в вазі• 08 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Так, нажаль.
Вона слідкує за моїм інстаграм,а аккаунт у мене відкритий,бо працюю з людьми.
Стежить за дітьми, свекрухою.
Фото не просто краде,а моє обличчя фотошопить, коментує і так далі.
Зараз пару скрінів зкину,щоб ви розуміли наскільки хвора людина.
Стежить за дітьми, свекрухою.
а хіба не можна якось в підтримку фейсбуку пожалітися щоб її забанили?
Заліковий троль• 08 января 2024
Ответ дляНічний дожор
А які претензіі до коханки? Хіба коханка Вас зрадила і перекреслила все те що було між Вами з чоловіком? Ніколи не розуміла такоі позиції жінок
ми мабуть в меншенстві з такою позицією.
Заліковий троль• 08 января 2024
Ответ дляАnnеt
эта коза вашего законного цинично згвалтувала?
100%. але він мужньо не отримував задоволення
Крапипопка• 08 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Та там можна домовитись, то не я сраю. Там собі шукайте))
сподобалась-друга частина предоплати після фотозвіту
...я зараз в Польщі так тут одному поляку так й зробили-така месть по-польські,я думала у нас такого нема ще
Заліковий троль• 08 января 2024
Ответ дляHannaPylyp
найкраща стратегія. Забрати по максимуму фінанси, матеріальні цінності. Хай з нуля починають
Джага-джага• 08 января 2024
Сьогодні йшла на роботу, на Либідській і звернула увагу, що на дорогих машинах, що стоять на парковці, лежить папірець-об´ява ’шукаю багатого чоловіка’ і посилання на інстаграм жінки. Беріть до уваги авторе, об´яви на парадні(сусідні з її будинком чи роботою) з посиланням чи телефоном, не кримінал і Вам приємно)
Petrovna after 50• 08 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Так, нажаль.
Стежить за дітьми, свекрухою.
боже какая же убогая и ненормальная
Добрая свекровь• 08 января 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Так і є! Тай не бігати і мстити, відпустити- всеодно нічого не змінити! Так дуже боляче коли тебе змінюють на молоду і не зважають на почуття дітей! Але піти і стати щасливою - я вважаю, що при таких даних і мститися не треба!
Petrovna after 50• 08 января 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Та ви шо? А коханка його незаймого облизувала? Вона не гидувала чужим чоловіком. То яка до неї повага? Така ж блядь, як і зрадники. І не треба виправдовувати коханок. Тим паче, приниженням законної дружини. До них ставляться так, як вони того заслужили. Так шо лижіть далі поюзаних мужиків після пісьок їхніх дружин.
они будут лизать юзаных мужиков и быть домкратами старперов лишь ради своей цели -денег
Та не реву я• 08 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Это прекрасно
ПриснитсяЖЕ• 08 января 2024
Ответ дляРоза в вазі
проколоть сапоги- та ви страшна людина))))
В мене в прошлому році тріснули внизу підошви, то скажу я Вам дуже неприємна річ.
Смажена полуничка• 08 января 2024
Ответ дляРоза в вазі
Там інстаграм, твіттер,та ВК (особливо багато всього ВК,і фото і оголошення,і фото дітей,і чоловіка,і свекрухи)
ФБ сторінку не бачила, може і є десь.
Оскільки фото відфотошоплене,то інста, наприклад,не бачить порушення.
Два аккаунта у твіттері вже знесли за моїми скаргами,вона нові створює.
ВК взагалі російська ,там нереально видалити сторінку.
Мої скарги не допомагають.
Якщо комусь цікаво,то залишу посилання.
Якщо є бажання,то можна скарги відправити, дуже допомогли б мені;)
ФБ сторінку не бачила, може і є десь.
Мої скарги не допомагають.
Якщо комусь цікаво,то залишу посилання.
Бабо-лебідка• 08 января 2024
Найкраща мстя- ізміняти в отвєт йому , але лише з молодими, запевняю, вас так захопить, що ви забудете і за неї, і за нього , омолодитеся, розцвітете і ще куча ніштяків
Помаранчова душа• 08 января 2024
Ответ дляДжага-джага
Ну, можна допомогти коханці знайти багатого чоловіка. Та що їй заважатиме таке ж автору зробити?!
Цибулька зла• 08 января 2024
Ответ дляБіле пальто
А мужу как отомстили?
Он вовремя ушел) понял, что она из себя представляет и сбежал
Нічний дожор• 08 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Ещё раз - кому нужны комментарии не по теме
Ще раз, кому потрібні коментатори, які не розуміють що написано)
Цибулька зла• 08 января 2024
Ответ длякороткопамятна
Здесь все зависет от того какие у них отношения сейчас. Если она может просматривать вашу соц.сеть - можете выставить совместные фото с мужем где вы счастливы, целуетесь, обнимаетесь. Подпишите самый лучший мужчина в мире. Эти фото ей все равно не очень приятно будет смотреть. Потом выложите фото якобы подарков от него: шикарные цветы, дорогой парфюм, телефон и прочее. И подпишите, что ради меня он готов на все. Это самое безобидное. Но поверьте, если у них есть отношения ее это заденет, будет думать ей все, а на мне экономит...
Вам 9 лет? Или 8?
Нічний дожор• 08 января 2024
Ответ дляЗолота орда
це до того часу, поки в вашому житті така шалава не зявиться.....нема чого їх жаліти, вони свідомо лізуть на сімейного чоловіка.
Чому ж не зʼявлялась, я не обрана)) Все було, але вигріб чоловік по повній, мене та чепуха не цікавить, забагатл честі таким, щоб я об них маралась. І зрадив чоловік, а не вона.
короткопамятна• 08 января 2024
Ответ дляЦибулька зла
Вам 9 лет? Или 8?
Слабо, давайте еще варианты
Слоник-тоник• 08 января 2024
А курицу мороженную уже кто то предложил хоть? В облом перечитывать
Кусман Сиру• 08 января 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Автор, гордість, відчуття гідності, це все добре, але помстіться!
Чоловік гівно, це зрозуміло, але й шалаві треба показати, що не можна лізти на чуже.
І так, я ображена дружина. В свій час не зробила їй нічого, і це досі мене гризе
Тому що зливаєте свою енергію чужій людині, замість того, щоб займатися собою.
Я, до речі, теж розлучилась через коханку. Трохи посіпалася, з нею навіть розмовляла... Але потім згадала все, що я знаю, заглянула правді у вічі про наші стосунки і таке інше і відпустила. Без образ, заламування рук, шантажу дитиною і т.п. Просто дійсно відпустила без образ.
І знаєте, життя - така непередбачувана штука, за ці 8 років, що я вже розлучена, у мене і у моїх батьків траплялося немало складних, а іноді критичних ситуацій. І єдині, хто завжди приходив мені на допомогу, це колишній чоловік і його нова сім´я. Звучить дивно, але ось так