AniMaus• 07 января 2024

Як помститись коханці чоловіка

Ну що, покидаємось тапками?
Хочу помститись коханці чоловіка. Є парочка ідей, але вони на межі криміналу тому відпадають.
Хто що порадить? Банальщіну типу "прастить и отпустить" та чорну магію не пропонувати.
Опля Картопля• 08 января 2024
Ответ дляЗолота орда
как раз слабая отпустит их с богом и облегчит им жизнь, а сама будет страдать
Слабая будет страдать в любом случае, а забить на них болт дело полезное для здоровья

Добрая свекровь• 08 января 2024
Ответ дляПомеха справа
Так, а та жінка тут до чого? Вона може і не знала, що кобелина жонатий.)
А на ображених зазвичай возять.
Частенько знають про дружин...але навіщо працювати головою чи руками, є ’місце прибутковіше’ ..а дружина найчастіше дізнається остання , особливо як з юності разом і повністю довіряю! Плюс робота ,діти і язик в чоловіка ’підвішений’!
КаваЗМолоком• 08 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Будете сміятися,а у мене так зробила Інтернет знайома мого чоловіка.
Коли він її заблокував,бо набридло слухати її брехню,вона знайшла мене в інстаграм,я працюю з людьми, тому і адреса і фото,і номер телефону є у вільному доступі.Вкрала звідти це все,і наробила повно аккаунтів у соцмережах, зареєструвалася на сайтах знайомств,і роздає мій номер телефону,адресу і таке інше.
Поліція нічого не може зробити вже більше півтора року,склад злочину є, переслідування і шахрайство,але мадам росіянка, живе у Самарі.
От так от.
Да уж(( тут сменой телефона врятли отделаться.
Дівчина заглядєніє• 08 января 2024
Закажите могилу с её фото фио датой итд
И фото ей скиньте с левого номера
Но где она не узнает и будет со страху трястись оооч долго
Золота орда• 08 января 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Закажите могилу с её фото фио датой итд
И фото ей скиньте с левого номера
дорогой способ
Дівчина заглядєніє• 08 января 2024
Ответ дляЗолота орда
дорогой способ
Можно фотошоп попробовать
Но оригинал лучше конечно
Можно самое дешевое
Добрая свекровь• 08 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Шалав, которые лезут с упорством носорога в семью, тоже учить надо.
Лично я хотела бы нагадить бывшему, его курица меня не интересует.
Часто так свідомо лізуть...в мене так свідомо знала і лізла ..Грошиків легких захотілося їй бачте.Любов´ю і не пахло! Мені машину купили, через трішки ’принцесі’ теж!
Помеха справа• 08 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
А що, всі мужики з грошима наліво ходять? Ніщєброди теж.)
Помеха справа• 08 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Але ж якщо мужик не захоче, то хоч мільйон баб навкруги.

Помеха справа• 08 января 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Та ви шо? А коханка його незаймого облизувала? Вона не гидувала чужим чоловіком. То яка до неї повага? Така ж блядь, як і зрадники. І не треба виправдовувати коханок. Тим паче, приниженням законної дружини. До них ставляться так, як вони того заслужили. Так шо лижіть далі поюзаних мужиків після пісьок їхніх дружин.
Так дружину чоловік принизив.
Добрая свекровь• 08 января 2024
Ответ дляПомеха справа
Ну не знаю як всі , в мене коли заможніші стали+ він зовнішньо дуже гарний, дороге авто і не раз було,що при мені фліртували до нього дівчата, але в нас ’така любов і ’мійнетакий’ , не думала, що такий! Знав, що не буду жити після зради з ним...але молода дівчина -це ’не стара дружина’ з якою на ’ноги ставав’!
Яичница с беконом• 08 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Автор, а любовница точно виновата? Не муж? Вы бы знали сколько на сайтах знакомств женатых, желающих сходить налево, предлагающих встречи, в том числе за плату. Может дело в нём? Не эта, так другая..
а если бы бабы не двигали ноги перед женатыми, то и изменять было бы не с кем. поэтому не надо снимать вину с любовницы. какие-то моральные нормы должны же присутствовать.
Добрая свекровь• 08 января 2024
Ответ дляПомеха справа
Правда... якщо в голові не допустить таке! Тож ніхто не насилував, міг би переписку не починати! А вона свідомо почала- що життя як писали вище супермаркет,бери...але при виході заплати! Просто ми з дітьми все дуже важко перенесли в моральному плані! Так не я мстилася- ще мене принцеса вчила, як поводитися треба було з чоловіком! А я по її словах все неправильно робила- забагато дбала про нього, забагато сама вирішувала, правда не хвалила бубочку! Нічого - хай робить ’все правильно’. Удачі їй!
Золота орда• 08 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
а з дітьми спілкується чоловік? як ви організували це все?
Смажена полуничка• 08 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Так, нажаль.
Вона слідкує за моїм інстаграм,а аккаунт у мене відкритий,бо працюю з людьми.
Стежить за дітьми, свекрухою.
Фото не просто краде,а моє обличчя фотошопить, коментує і так далі.
Зараз пару скрінів зкину,щоб ви розуміли наскільки хвора людина.
Добрая свекровь• 08 января 2024
Ответ дляЗолота орда
Спочатку старші не хотіли з ним взагалі спілкуватися ,а дочка 20 років його на півроку заблокувала! Я дітей не налаштовувала проти нього - він їх тато! Зараз бачаться рідко, в основному по телефону наскільки знаю! Ми всі важко пережили розлучення! А так - я не мстилася нікому, до неї змушена була набирати декілька разів при ньому щоб ’розколовся’! До останнього не признавався - не знаю хто така і все! Його простила, себе ще за наївність та повну довіру не можу простити! Він був моєю ’Ахіллесовою п´ятою’- любила сильно та й з юності разом!
Помеха справа• 08 января 2024
Ответ дляЗолота орда
к сожалению не всегда. На моих глазах на работе коллеги закрутили бешеный роман, у всех на глазах. Она забеременел, развелись. И живут очень счатсливо и в достатке. А их первый муж и жена живут плохо, одиноки.
А по сути, не всегда можно любить одного человека. Все люди разные. И любовь проходит, и совместная жизнь она не всегда такая, как представляешь её до свадьбы. Люди меняются .
Помеха справа• 08 января 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Короче, не знаю будет работать или нет, но если красным перцем притрушивать его стиранные трусняки, попадет на цюцюрку или нет?))))
Лучше трусняки вообще не стирать. Пусть в вонючих ходит к бабёнке.)
Золота орда• 08 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Так, нажаль.
Стежить за дітьми, свекрухою.
це жесть просто, а ви чоловіку це показували? як він коментує?

Золота орда• 08 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
а фінансові питання? він дітей допомагає утримувати?
Нагайна• 08 января 2024
а чоловіку як відомстили? Бо це не коханка вас зрадила, а саме він.
Снегурочко• 08 января 2024
Ответ дляНагайна
Та куда там, будет и дальше своего кобеля лелеять.
Добрая свекровь• 08 января 2024
Ответ дляЗолота орда
Не дуже, скидає дрібні суми! Правда сину на день народження Айфон подарував, дочці на ноутбук дав кошти...Я на аліменти спочатку не подала, а потім вже і не хотіла- слава Богу не маю в них гострої потреби! А він інколи каже,що я маю ’попросити’! Але я не просила ніколи і не прошу- як це з ’простягнутою рукою’!? Він батько і знає витрати на дітей!
Смажена полуничка• 08 января 2024
Ответ дляЗолота орда
Звичайно показала,це триває більше півтора року.
Там рашистка,яка прикидається за Україну,бреше,що у травні 22 року приїхала до Києва та отримала громадянство України у липні 22.
Як цю їх брехню розкусили,бо вона скоріше за все хотіла данні якість,як не вийшло нічого,і чоловік її заблокував,то з неї полилося це все.
Зараз вона з іншим українцем збирає гроші начебто на зсу у твіттері.Так само бреше,що в Україні,і викладає скрін,де видно,що вона сидить з МТС росія.
Нагайна• 08 января 2024
Ответ дляAniMaus
дістанеться всім, але по черзі. Що робити з чоловіком я вже знаю ;)
угу, кАнеШнА! Ми також, він бубочка, йому оральні ласки)
Нагайна• 08 января 2024
Ответ дляAniMaus
Дівчата, ви - вогонь!
а ви- ні....
А_я_ЛОЖУ!• 08 января 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Так, нажаль.
Стежить за дітьми, свекрухою.
Який жах(
миссДавеча• 08 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Может он брехал, что женат
Смажена полуничка• 08 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Який жах(
Це ще не саме страшне)
Вона повикладала мої фото на соцсторінках,і я вже в неї була шахрайка з Миколаєва,обдурую родини зсу, колаборанткою,планую зірвати дамбу над Києвом,здаю поліцаям людей з окупованих територій,і ще купа всього.
Про все в один пост просто на влізе.
Факт в тому,що поліція нічого зробити не може.Я можу подати до суду (тільки знать на знаю ні хто вона,ні що вона, фото які вона надсилала чоловіку,та використовує на своїх аккаунтах,і стверджує що то вона,всі крадені у різних дівчат)
Зараз цю справу взяли в СБУ,бо схоже,що там шахрайство на великі суми,то ж чекаю.
Роза в вазі• 08 января 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Она же по-любому следит за Вами в Фейсбуке. Выставьте фоточки с ним и напишите душещипательную историю о ваших отношениях.
Скажите ему что беременная. Пускай понервничает.Если думаете мужа выгнать, то можно пару раз с ним перепихнутся, когда она будет с ним уже. И слить ей.
У нее есть машина? Проколоть/спустить шины. Вызвать эвакуатор, если она неправильно паркуется (если Киев).
Тупо просить у мужа бабки и покупать все что хочется. На чем вы там всю жизнь экономили? Давайте покраска, стрижка, губки, бровки, реснички.
Если Ваше жилье - нужно за его счет срочно все покупать - робота пылесоса купите. Короче задача оставить лично его без бабок.
Берите ко машину
Тупо делайте ему неудобки, пускай ходит пешком.
Если любит бухать - спаивайте его, но сами не пейте.
Напиликать что у вас какая-то болезнь, пускай бабки ищет.
Ну и мелко упростить мужу - постирать его свитера на 90 градусов, проколоть сапоги, чтобы вода заливала в ноги, забрать ключи и потом выносить мозг, что он их потерял.
проколоть сапоги- та ви страшна людина))))