Просто нет слов
Ответ дляsvetlapanna
В мене дід колись зіткнувся з Жуковим,так вийшло Це була дуже жорстка людина,м´ясник...Так в нього була забавка-ввечері виходити на тихі вулиці Одеси стріляти випадкових перехожих.В нього була гордість за те що він руський,українці то хохли і взагалі ,вбивати можна всіх,він руський..якось так...Дід це мамі моїй казав,але Я досі це пам´ятаю
Коли Жукова спитали чи не шкода йому, що мільйони молоденьких хлопців просто м´ясом лягли в штурмах з палками замість зброї, він відповів ’а чего их жалеть то?!’
От і вся суть тої ’побєди’
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляPole
А ці ’партнери’ замість реальної допомоги, чудово це розуміючи, нам ще й дорікають невиробництвом своєї зброї.
То не партнери,то скриті вороги
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2024
Ответ дляWill_Be...
А я б на месте их мужиков задумалась о таком отношении...
А хіба там є чим думати? Думаючі вже давно звалили з болот
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляРойЛеля
От і вся суть тої ’побєди’
І це офіційно.В Одесі він вбивав усіх і простих людей,які з роботи йшли..Але списували на бандитів,крвдіів..А маршал побєди.Ось тому я знаю,що таке русня
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2024
Ответ дляebbi
До чого тут зрада?Реально на речі дивитися не можна і підсрачники владі давати?Добре не розганяти зраду з протилежної земної кулі.Патріоти...
Бля, як же ви дістали… як у вас є думати, то може напружитися і зрозумієте, що не всі сироти в цьому світі. В мене в Київі донька з онукою, а в Чернігові батькі залишились.
В мене немає цензурної мови таким 🤬🤬🤬🤬 відповідати.
Ответ дляКраснаяЗвездаМалыш
3д печать - это уровень гаражей. У нас есть много производств, где эти детали делают на станках литьём. Главная проблема - ракеты. А так производств хватает, не надо зраду разгонять. Лучше настраивать людей ловить наводчиков - толку больше будет
’Уровєнь гаражей’,у людини своє поліграфічне підприємство.Робіть ви...уровєнь гаражей...Тут іноді на порадниці і великі полководці сидять.Шкода Залужний не знає,за порадою б звернувся
Rosa Blanca• 08 января 2024
Ответ дляWill_Be...
Золкін весь час таких показує. Зараз це вже навіть підняття брів не викликає. В решті, вони там одні одних варті
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не відповідайте.Тим паче патрітичні дурниці.Нам телемарафону вистачає
Ответ дляРойЛеля
Поки виженуть, поки закриють, поки працівники покинуть ТЦ, то вже 3 кінжали може прилетіть.
Оті тривоги 31 весь день, це був капець. Людей в сільпо на кожну касу 30 чол з повними тачками аж до верху. І тривога. Просять всіх покинуть, але кожне не хоче кидати свою тачку, у всіх час обмежений. Касирам без шансу ховатись було
І це при тому, що є чудова функція інтернет замовлення, можна підійти і забрати свій товар. В будь-який зручний час. І деякі товари навіть дешевше виходять.
Але ні, поштовхатися в черзі, особливо 31.12- то святе
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2024
Ответ дляРойЛеля
А в чому зрада блін?
Аж зло бере на такі повідомлення
Бо ви транслюєте раша пропаганду.
Ольга-f5e3• 08 января 2024
Ответ дляWill_Be...
Иногда почитываю мамские группы в вк руснявые, так, там, каждая 3-4 спрашивает про льготы для участников войны с нами. Как??? Жены, мамы, девушки, любящие или любимые, могут отпускать своих мужчин умирать и убивать в чужой стране ради денег и льгот???
Интересно сколько на рашке платят, что так много много желающих идти воевать?
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2024
Ответ дляebbi
Ясно. Що напружити не знайшли
Will_Be...• 08 января 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Честно,не вникала особо... Видела сумму в 210 тыс, что это - хз.
Will_Be...• 08 января 2024
Ответ дляPole
Ой, було б чим думати((
Ну, не знаю... Мне бы, например,было б обидно, если б родные меня рассматривали исключительно как то, с чего можно поиметь денег.
Ответ дляОльга-f5e3
Чичваркин говорил что изначально 7 тыс долларов . Потом вроде бы 2 тыс в месяц .
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2024
Ответ дляebbi
Які нафік патріотичні? Ви справді думаєте, що ті ніщеброди виготовляють зброї більше ніж штати мають іі прям щас в наявності? Це вам так по марафону сказали?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То штати нас обманюють коли кажуть,що снарядів йок і замість обіцяного за весь час мільйону разом з європейцями надали тільки половину?І дурять,коли кажуть,що ракет до патріотів вже немає?Що ж вони брехуни такі?Чи навмисне зраду розганяють?Питання ж не про забави,а про життя...
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2024
Ответ дляebbi
155 може і не так багато. Но є ж інша, сучасна зброя. Увесь світ мав зиск з нашої крові. Віддали увесь застарілий еммм, інвентарю, а самі оновили свої системи безпеки.
Ну і немає грошей- немає снарядів. Почитайте про Ф 35. Навряд чи сьогоднішня нічь була такою кривавою, якби в нас вони були.
Якби дали зброю хочь би весною 23 не було б в України таких страшних жертв.
Но ви вірте і далі пропагандисткам рашаканалам, які вони сильні і весь світ за ними невженеться.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хороші ніщеброди. З 8.12.23 по 7.01.24 запущено тільки 200+ ракет Х-101/555/55 з тушек, і це не рахуючи С300/400, іскандери, кінжали та ракет від тактичної авіації. І це ще без сьогоднішніх атак.
Це не на один мільярд доларів. Звісно, бідні.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А ви кажете не розводити зраду?А самі на голову таке скинули...То вже чистісінська зрада-нажитися на нашій крові
Aksinia 111• 08 января 2024
Ответ дляNasta9019
По сравнению с НАТО, нищеброды . Мы не в НАТО . Украине нет смысла конкурировать с впк рашки, масштабы не те.