Дама_с_коготками• 08 января 2024
Хочу звільнитись з гарної роботи, бо просто набридло і хочеться чогось нового
Чи поважна це причина?
Кумедний ґудзик• 08 января 2024
Ответ дляГерцогиня
я просиділа у оплачуваній відпустці липень, серпень і 15 днів вересня, вийшла на два тижні і знову пішла у відпустку на два тижні, вийшла і звільнилася за тиждень, не знаю чи жалкую, по зарплаті втратила десь 20-30%, хочеться більше заробляти, але тепер працюю біля дому і не витрачаю майже п´ять тисяч на дорогу щомісячно і по три години на дорогу щоденно, та і робота така що я пів дня на порадниці пишу, зараз взагалі моя задача зводиться до того щоб відсидіти робочий день, навантаження ближче до 0
Ким працюєте з таким навантаженням?
Герцогиня• 08 января 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ким працюєте з таким навантаженням?
помічником однієї дуже важливої дами
100%• 08 января 2024
Ответ дляНеначасі
неет...таи и стоимость жизни другая, и завод-ад.
У меня сестра приехала с завода идеальной ’икеа’,
Сын в тойоте работает. Нет никакого ада. Работа как работа. Стоимость жизни в Украине выше вообще-то