Конфиденциальность• 08 января 2024
Вірите в багату та економічно сильну Україну. Хто її такою зробить?
ПекельнаКрасуня• 08 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Є реалісти. Ховатися за вірою в майбутнє ігноруючи реальність - то не найкращий варіант. Особливо якщо говорити про глобальні масштаби
тут реалистов нет.
есть либо пессимисты либо оптимисты.
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
тут реалистов нет.
есть либо пессимисты либо оптимисты.
Це ви так вирішили?
ПекельнаКрасуня• 08 января 2024
Ответ дляyour style
На жаль, немає поки такого чарівника, щоб прибрав корупцію. Це нереально
коррупция есть везде))
ее как и наркоту истребить нереально. но это не значит что с ней не надо бороться. надо.
ПекельнаКрасуня• 08 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Це ви так вирішили?
это объективная реальность)
реализм это не говнить страну и пророчить нищету
Ответ дляLianaa_06
Украина очень богатая страна. Кому-то просто удобно рассказывать про нищету. И война это очень хорошо показала.не нужно себя принижать и свою страну. Другой вопрос, что воруют нещадно. Это да. Вот когда все и каждый перестанет заносить, тогда и станет процветающей. А бедной она никогда и не была.
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
это объективная реальность)
Ви ото прям адепт ’ неначасі’
VIP -персона• 08 января 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Тільки сам народ. Для цього треба працювати над ментальністю.
Что вам олигархи скажут,владельцы заводов газет пароходов,так и будет и ментальность изменят ,у кого бабло тот и правит.
Оксана-004e• 08 января 2024
Ответ дляLianaa_06
Уровень богатства страны вычисляют не по депутатам, айтишникам и бизнесменам, ресничкам и бровкам, а по социальной защищённости населения. Если для вас пенсионеры с пенсией в 50-100 уе - богачи, то о чем говорить?
Kupiryukzak• 08 января 2024
Нет, не верю. Могу судить как минимум по трем поколениям, мои бабушки, мои родители и мы.
Оксана-004e• 08 января 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
ну сразу понятно что вы не тут живете))
А вам бы хотелось, что бы жила на линии фронта?
Оксана-004e• 08 января 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Ви побирались? Чи в чому проблема була для вас?
Побирались? Вы о чем?
Kupiryukzak• 08 января 2024
Ответ дляLianaa_06
Украина богатая страна на ресурсы. А украинцы нищие.
ПекельнаКрасуня• 08 января 2024
Ответ дляОксана-004e
мне ничего для вас не хотелось.
просто уехавшие любят смачно хоронить Украину, чем очень помогают морально оставшимся.
А оставшиеся, которые тут сидя и не верят в лучшее - вообще для меня загадка. Мазохизм чистой воды
Оксана-004e• 08 января 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
мне ничего для вас не хотелось.
Ок
Ответ дляПекельнаКрасуня
мне ничего для вас не хотелось.
Ви історію України добре вчили?
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
чта?
Коли не можна говорити про погане. Не на часі ж. Але щоб дійсно стати процвітаючою країною, ми маємо бачити, говорити і не допускати багато чого, що діється зараз. Інакше процвітати нічому буде.
Lena24101987• 08 января 2024
Нажаль, не вірю
Прочитала, що США та Європа хоче поставити нас на ноги, щоб ми самостійно виробляли хоч щось
Але наша влада, ні до, ні зараз, ні після ВИРОБЛЯТИ нічого не хоче(((
Вони люблять «швидкі» гроші, вкрали і звалили
А оце виробляти, відбудовувати, це-довго…
Це для когось, для майбутнього
А треба зараз їздити на тачках та діаманти носити люксові
Це для когось, для майбутнього
Нажаль ні. Я бачу 2 варіанти, або загинуть багато хлопців, і навіть при суді що ми переможемо -розвивати Україну і населяти Українцями небуде кому. Хлопці загинули, жінки та молодь виїхали. Або ми таки програємо цю війну. Дуже шкода нашої України, але вірю в чудо. Але який би фінал не був, це буде замінована країна, і ці міни принесуть горе ще не на одне покоління
Ответ дляLena24101987
Нажаль, не вірю
Це для когось, для майбутнього
А геройство це не те саме? Україна встояла перші тижні нападу завдяки героїзму наших хлопців. Але геройство це такий самий швидкодіючий засіб. Тримається виключно на пасіонарності, якої дуже мало в будь якому суспільстві. А далі що? На чому виїжджати?
Українці такі самі любителі швидких рішень, як і наша влада. Про довгострокову перспективу війни хтось думав? Хтось готовий працювати майже безкоштовно на оборонному заводі в три зміни?