Конфиденциальность• 08 января 2024
Вірите в багату та економічно сильну Україну. Хто її такою зробить?
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Это утопия. Мне кажется что любая власть которая сюда придёт, будет голодная и без чувства насыщения. Будут воровать и воровать потому что здесь можно. Это не Швейцария и не Китай.. сделали помойку из такой страны. Жаль
Наша влада то наше обличчя. Навіть якщо не приємно це усвідомлювати. Ото те, що ми обрали, ото якраз такі ми в більшості і є.
KrupinkaSs• 08 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Є купа її прихильників, консерв в владі.
Змінитися все може тільки якщо зміниться декілька поколінь, щоб не було оргазмующих на ковбасу та морозиво по 5 копійок.
Зміниться це тоді коли покоління замість того щоб міняти назви вулиць,ваління пам´ятників і зміни дат святкуваннь ,вигукування лозунгів будуть розуміти що треба розвиватись і будувать щось нове,а не витаскувать весь час старе і у всьому винуватити минулі часи.
Color never seen before• 08 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ну ок, так і є. То яких позитивних змін чекати якщо в нас що влада що народ переважно однакові?
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляColor never seen before
Народу потрібно рости, дорослішати
ПекельнаКрасуня• 08 января 2024
Ответ дляColor never seen before
ну реально как вы тут жили если все кругом ужасные?
Наталія-Ната• 08 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ну лично я ничего никогда не воровала, нигде и ни у кого. Но от части я с вами согласна, менталитет такой, все голодные нищие из совка, наша власть из грязи в князи, и анархия твориться
Ответ дляKrupinkaSs
Корупціонери Гринкевичі чи як там їх усі у вишиванках щирою українською мовою лепечуть
По завітам Фаріон. Згідно її методички вони справжні українці
Не те що якісь російськомовні східняки в окопах. (Сарказм)
Поки ми будемо дивитись на мову і кількість вишиванок як ознаку патріотизму, далеко не заїдемо
Оксана-004e• 08 января 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
а вы чего сидели и ничего не делали?
А вы что делали?
Color never seen before• 08 января 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
Так и жила, привыкнув к текущему уровню коррупции и неудобств и минимизировав их влияние. Ища позитивные моменты и т д.
Ответ дляОксана-004e
А почему раньше не сделали? Еще 30 лет ждать?
Кожен робив. Я на зп в 10 тис не сиділа і вночі не колупалась. Кожен творець свої долі і благополуччя. Якщо кожен буде ворушитись - покращиться економіка країни вцілому. Люди навколо мене робили і роблять краще. Всепропало в більшості за кордоном вже
Color never seen before• 08 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Народу потрібно рости, дорослішати
Я к моменту взросления народа уже от старости умру
Ответ дляAlena.i
Справжніх патріотів винищила ще радянщина, тих хто дійсно боліє за країну немає, одні ворюги, нікого не карають. Як на мене, все печально, зараз обирати нема кого, у всій владі політичне гімно.
Тобто ті, хто зараз на фронті, недостатньо патріоти? Я особисто знаю людей, хто свідомо повернувся з-за кордону після початку великої війни і добровільно пішов на фронт
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Ну так і Зеленського не всі обирали. А хитросракість, обійти закон у багатьох. Вчора буквально допис дівчини, що мала проблеми із-за собаки в флексі бас. А там собак не можна. Тільки якщо то сервіс дог. Тобто поводир для інваліда. Дівчина не інвалід, тттт. Але з таким документом. Це неначе дрібниця. Але в цьому от всі українці, всі ми: як би парішать, обійти.
Оксана-004e• 08 января 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Ага, я как бывший фоп, который создал 8 рабочих мест, очень верю, ага
Оксана-004e• 08 января 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
развивала частный бизнес
И как? Развили? Гетманцев не жмет? Мой частный бизнес с приходом зе умер, при чем честный бизнес, не воровство на гос закупках. Больше я в это не играю, спасибо
ПекельнаКрасуня• 08 января 2024
Ответ дляОксана-004e
жмет. развила)
много конкурентов не выдержали.
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляColor never seen before
Тут ще до тої старості дожити б
ПекельнаКрасуня• 08 января 2024
ну может проще вам так жить не веря в лучшее.
я так не могу)
такие токсики. все им говно(
я так не могу)
такие токсики. все им говно(
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляСалт
Ну то добре ж якщо вони живі. Слухайте, не перекручуйте ж. Ніхто ж не говорить що щоб стати партіотом треба померти. Просто дуже багато їх вже загинуло(((
Оксана-004e• 08 января 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
жмет. развила)
много конкурентов не выдержали.
Я пасс, развиваю в другой стране
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
я так не могу)
такие токсики. все им говно(
я так не могу)
такие токсики. все им говно(
Є реалісти. Ховатися за вірою в майбутнє ігноруючи реальність - то не найкращий варіант. Особливо якщо говорити про глобальні масштаби
Color never seen before• 08 января 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
я так не могу)
такие токсики. все им говно(
я так не могу)
такие токсики. все им говно(
У каждого свои недостатки.
Украина очень богатая страна. Кому-то просто удобно рассказывать про нищету. И война это очень хорошо показала.не нужно себя принижать и свою страну. Другой вопрос, что воруют нещадно. Это да. Вот когда все и каждый перестанет заносить, тогда и станет процветающей. А бедной она никогда и не была.
your style• 08 января 2024
Ответ дляНатаГон
Серед знайомих всі хто поїхали хочуть повернутись. Тільки б корупцію прибрати
На жаль, немає поки такого чарівника, щоб прибрав корупцію. Це нереально
ПекельнаКрасуня• 08 января 2024
Ответ дляОксана-004e
Я пасс, развиваю в другой стране
ну сразу понятно что вы не тут живете))