Конфиденциальность• 08 января 2024
Вірите в багату та економічно сильну Україну. Хто її такою зробить?
Ответ дляСалт
Тобто ті, хто зараз на фронті, недостатньо патріоти? Я особисто знаю людей, хто свідомо повернувся з-за кордону після початку великої війни і добровільно пішов на фронт
Нет, сейчас на фронте уже давно не патриоты, а те, кого призвали / споймали ...
Их моих знакомых никто не вернулся, чтобы воевать , зато уехали и ’болеют’ за страну из более спокойного места и рассуждают , что надо бороться до последнего !
Ваша история, это прям пример из телевизионного марафона.
Ответ дляДокторТ
Зараз на фронті достатньо тих, хто пішов сам. І так, багато тих, хто говорили: ’Якщо призовуть, піду’. І пішли, і захищають. Але Вам чомусь хочеться знецінити їх, бо в Вас такі знайомі.
Ответ дляLianaa_06
Украина очень богатая страна. Кому-то просто удобно рассказывать про нищету. И война это очень хорошо показала.не нужно себя принижать и свою страну. Другой вопрос, что воруют нещадно. Это да. Вот когда все и каждый перестанет заносить, тогда и станет процветающей. А бедной она никогда и не была.
а саме ржачне те,що раніше барига був у всьому винний..
Зато зараз у нас процвітання верховенства права, ( здається,під девізом ’вийди отсюда,негідник!’)
Ответ дляМадамОхмури
Нажаль не вірю в перемогу навіть(((, хоч би не мати рос паспорт, а там проживемо в нас люди розумні і працьовиті
хоч би не мати в дупі руского пеніса ні нам, ні нашим дітям, щоб моє місто не перетворили на одноповерхове цегляне кладовище. А ви про папірець...
Ответ дляlilu1990
Я якраз шукала сьогодні причину порадіти життю після обстрілів. Ви до мене знову до*..бались - чим не радість
З яких це пір пряме питання стало до@@₴кою?)
Так що там по диктатурі? По ’відкрийте кордони’? По ’мої всі служать’? По ’чоловіки то хочуть їхати, то ні’?)))
Никто.
А что, когда -то за все время своего существования она таковой была?
Так с чего бы вдруг?
Главное, всегда находится, кто виноват. То поляки, то росия, то Америка проклятая.
А сами тем временем друг друга выжрать готовы буквально за все, причем все, от ’мала’ до ’солнцелика’.
Так с чего бы вдруг?
Ответ дляСалт
Нет, конечно. Большинство там уже - обычные люди, которые не в то время и не в том месте за хлебушком вышли.
Leeloo_aloha• 08 января 2024
Ответ дляlenatash
Українці і зроблять - багато прикладів гарного бізнесу.
Ана, Україна зараз клондайк для підприємців. Багато можливостей працювати в тіні й отримувати надприбутки.
От чесно, хтось з ваших прикладів платить всі податки й всі зарплати по білому?
Ответ дляTammy21
А тепер перечитайте свої останні коментарі і заново переосмислить значення слова ’до......тись’
Ответ дляlilu1990
Навіщо? Я їх пам´ятаю. Як і те, що ви робите що завгодно, але ніколи не відповідаєте на прямі питання, і ми з вами знаємо чому)))
Так що там по диктатурі?)
ёжовые рукавицы• 08 января 2024
В ці казочки я, ще вірила в 2004 році ,коли був перший майдан. Але дякувати Ющенку і Юльці, вони повернули мене до реальності .Впевнена ми виживимо при будь якій владі ,аби вже не стріляли і був мир.
smile_to_me• 08 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ну так і Зеленського не всі обирали. А хитросракість, обійти закон у багатьох. Вчора буквально допис дівчини, що мала проблеми із-за собаки в флексі бас. А там собак не можна. Тільки якщо то сервіс дог. Тобто поводир для інваліда. Дівчина не інвалід, тттт. Але з таким документом. Це неначе дрібниця. Але в цьому от всі українці, всі ми: як би парішать, обійти.
А мне сразу ковид, маски и запрет на гуляния вспомнились.
Сколько тут говорило - ну и сидите дома, как лошары, меньше народа на улицах будет, а мы гуляем и гулять будем!
Безотносительно целесообразности этих всех мер ковидных - многие тогда срать хотели на законы и ограничения, делали так, как им удобно.
Так и те твари, которые сейчас крадут все, что не приколочено - им надо, на остальных насрать. Масштаб очень сильно разный, подход один и тот же