Пьяная вишня• 08 января 2024

Хто знає, яку програму затвердила Італія на 2024 рік стосовно біженців?

Цікавить саме фінансова допомога, бо житло планую знімати за власний кошт, а от зайві гроші б не завадили. Гуглила, але нічого толкового так і не знайшла, тому питаю, може тут є люди, які зараз перебувають в Італії.
Пишу, не читаю• 08 января 2024
Удалено администрацией...
автор Пьяная вишня • 08 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Удалено администрацией...
Та ладно вам, там і до українців було дуже багато біженців. В знайомої бабуся 20 років в Італії працювала, розповідала, що їдуть навіть спецом туди ті у кого війною і не пахне.
Маруська Му• 08 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Удалено администрацией...
Люблю_смаколики• 08 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Удалено администрацией...
Краще всіх зробили болгари- разова допомога на сім´ю десь 180 дол і норм.
І профінансували свої отелі
Проня_Прокоповна• 08 января 2024
В телеграмме группа Українці в Італії
Вредняжка• 08 января 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
В телеграмме группа Українці в Італії
Головне, що мужик питає.
Фу , позорище
Хлопаю ресницами• 08 января 2024
Як ви будете знімати без робочого контракта?
Kidstaff Bot• 08 января 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Тетя Фрося• 08 января 2024
Ничего нового не утверждали. Как было 3 раза по 300 евро так и осталось. Жилье ищете сами. ВНЖ даёт право на работу. В некоторых регионах проездной дают на год.
scorpionxnk• 08 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Только 3 месяца по 300 евро.И то когда с документами подачи справитесь.Мы получили через 5 месяцев после приезда.Но мы там все равно долго не выдержали,уже в Киеве,живём здесь как ВПО, лучше.