08 января в 13:57

Хто знає, яку програму затвердила Італія на 2024 рік стосовно біженців?

Цікавить саме фінансова допомога, бо житло планую знімати за власний кошт, а от зайві гроші б не завадили. Гуглила, але нічого толкового так і не знайшла, тому питаю, може тут є люди, які зараз перебувають в Італії.
1 1 13
Пишу, не читаю 08 января в 13:59
Удалено администрацией...
автор Пьяная вишня 08 января в 14:00
Ответ дляПишу, не читаю
Удалено администрацией...
Та ладно вам, там і до українців було дуже багато біженців. В знайомої бабуся 20 років в Італії працювала, розповідала, що їдуть навіть спецом туди ті у кого війною і не пахне.
Маруська Му 08 января в 14:00
Ответ дляПишу, не читаю
Удалено администрацией...
Люблю_смаколики 08 января в 14:01
Ответ дляПишу, не читаю
Удалено администрацией...
Краще всіх зробили болгари- разова допомога на сім´ю десь 180 дол і норм.
І профінансували свої отелі
Проня_Прокоповна 08 января в 14:04
В телеграмме группа Українці в Італії
Вредняжка 08 января в 14:08
Ответ дляПроня_Прокоповна
В телеграмме группа Українці в Італії
Головне, що мужик питає.
Фу , позорище
2 2 5
Хлопаю ресницами 08 января в 14:08
Як ви будете знімати без робочого контракта?
Kidstaff Bot 08 января в 14:10
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Тетя Фрося 08 января в 14:15
Ничего нового не утверждали. Как было 3 раза по 300 евро так и осталось. Жилье ищете сами. ВНЖ даёт право на работу. В некоторых регионах проездной дают на год.
scorpionxnk 08 января в 15:00
Ответ дляПьяная вишня
Та ладно вам, там і до українців було дуже багато біженців. В знайомої бабуся 20 років в Італії працювала, розповідала, що їдуть навіть спецом туди ті у кого війною і не пахне.
Только 3 месяца по 300 евро.И то когда с документами подачи справитесь.Мы получили через 5 месяцев после приезда.Но мы там все равно долго не выдержали,уже в Киеве,живём здесь как ВПО, лучше.