когдадеЦкие• 08 января 2024

Кому сегодня не надо на работу, за детьми, с собакой - будете выходить на улицу?

Мороз....

бифидобактерияЖоржик• 08 января 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Погуляла з собакою аж 5 хв, бо хоч і одітий, а замерз і сам побіг додому. Холодно мені не було, я в зимовому одязі зараз хожу. Сходила в магазін , який на відстані 2000 тис шагів.
Мені треба рухатись кожен день, ходьба моє все. Бо сердце починає боліти. В спорт зал не хочу взимку ходити, мені краще находити 10 тис шагів по парку поруч. Син не захотів виходити. Хоча ще вчора збирався з другом погуляти))
Короче, я не замерзла, хоча в обличчя трохи пощіпував мороз)).
Мы 40 мин продержались) Пес еще б гулял, но я задолбалась равновесие ловить
Lysiiiiii• 08 января 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Круто! А я лінуюся ходити ((
Тягнуся в зал
автор когдадеЦкие • 08 января 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
В мінус 10, ще і віруси вбиває. Гарне повітря морозне на вулиці, хто далеко від автострад.
но вирусы ж убивает не внутри вас.
а только те, что в воздухе или на поверхностях
Lysiiiiii• 08 января 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Так
10000 кроків - мій обовʼязковий мінімум
Круто! Реально заздрю. Я і літом так не ходжу
бифидобактерияЖоржик• 08 января 2024
Ответ длякогдадеЦкие
но вирусы ж убивает не внутри вас.
Може, надо глубже дышать?
Lysiiiiii• 08 января 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ой ні, мій на 5-7 хвилин. Бо маленький ще, але привчаю до режиму. І я боюся його на довше, бо ше захворіє
Лорка-хлорка• 08 января 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Может, у меня уже и склероз. Но в детстве, помнится, -5 - это было тепло. -10 - -15 - обычная зимняя погода. Начиная с -20 я уже перчатки доставала, когда в школе на олимпиады гоняли. Бо руки начинали подмерзать.
А щас -10 - все, капец, сверхморозы.
Теж пам´ятаю дитинство. Всі гуляли і в мінус 20. Бігали, аж жарко було. І ще пам´ятаю, що хворіла тоді аж весною, коли тепліло. А взимку навпаки всі ходили до школи.
Мизимец• 08 января 2024
У нас +6 пока. Ночью -6 обещают
бифидобактерияЖоржик• 08 января 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
И это ж одежда была попроще, чем сейчас. Пальто эти( Бр(
Я 83гр)
Lysiiiiii• 08 января 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Он моя ковбаска на сонечко повернулася і лежить)
Леди_на_драндулете• 08 января 2024
Працюю віддалено сьогодні, на роботі навішала сім мішків гречаної вовни, аби не їхати
Заела_пластинка• 08 января 2024
я люблю таку погоду, вона рідко буває, і сніг повідкидали зранку, на авто покаталися по заметах, ще піду. От кайф мені, коли завірюха і мороз!!
бифидобактерияЖоржик• 08 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
А, не, мой уже взрослый и немелкий и шерстяной вроде. Но седня хоть дождевик на него напялила, от ветра. Куртки у нас нема, вроде, раньше не мерз. А вчера, смотрю, согнулся в креветку и дрожит. Правда, потом расходился, согрелся.
Лорка-хлорка• 08 января 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Слизько?) В нас розчистили все, то кругом сухий асфальт. Ну сніга по газонам трохи є. Я поки свій крос в магазин зробила, то аж в спині жарко було. Ноги напарила, бо натягла перший раз ботинки на овчіні. Привикла ходити з легенькими утіплювачами. Я взагалі не мерзляк. Рукавиці одягла 2 раз за зиму.
бифидобактерияЖоржик• 08 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
А у нас нет снега( ну, точнее, он есть, но он наст( и, с.ка, тоже скользкий ( Хочу пушистый
НеВРотик• 08 января 2024
Сейчас доделаю домашние дела и пойду гулять в лес. Завтра с шести утра сьемка на улице до вечера. Присоединяюсь к коменту выше. В детстве -15 норм было, гуляли целый день. А сейчас с минус 1 конец света.
Заела_пластинка• 08 января 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
у нас до 20 см випало за добу
Форточка• 08 января 2024
В -14, автор, нужно умирать по вашему же нитью. Почему вы еще здесь?
Летюча помилка• 08 января 2024
Ответ длякогдадеЦкие
такой же. для вас минус 14 -это НЕ мороз? )))
Уже была.
Бегала в одной футболке в магазин

Шуганула прохожих
бифидобактерияЖоржик• 08 января 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Та скользко - это не то слово. Ледяная корка абсолютно на всем. Даже машины своим весом не разбили на дорогах, как обычно бывает. Не скользко только возле домов, но там реагентами, похоже, посыпано. Потом лапы собачьи от такого болят(
Полтавська галушка• 08 января 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Так
10000 кроків - мій обовʼязковий мінімум
Вот это у вас до фига свободного времени. Я тоже стараюсь ходить побольше, но до 10 тыс. далеко не всегда доходит
ПАЦАНКА О• 08 января 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А щас -10 - все, капец, сверхморозы.
Вы в детстве обращали внимание на то, что там градусник показывает ?
бифидобактерияЖоржик• 08 января 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Да. Я про среднюю и старшую школу. Всегда смотрела перед выходом на улицу
Лорка-хлорка• 08 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Круто! А я лінуюся ходити ((
Тягнуся в зал
Мені і тягнутися не треба))) В мене внизу зал, в домі. Але люблю гуляти і дихати повітрям не в закритому приміщені. В мене всі гуляють довго, діти як вийдуть, то часами. З горки мокрі прибігають, щокі красні. Хоча одягаю легко в лижні костюми, без светрів.
Я буває беру машину і їдемо до лісу поруч, там гуляємо з дітьми. Перестала любити ходити по місту, де багато людей. Може нерви не в порядку))) Як багато людей, то нервує. Їздила з сином в тц Проспект, наче авто, а так виморилася із за того гаму, що там.
Лорка-хлорка• 08 января 2024
Ответ длякогдадеЦкие
но вирусы ж убивает не внутри вас.
Так по воздуху вони ж і переходять від людей людям. Хто хворіє, хай дома. Але здорові не заболіють. Меньше шансів.
Ласунка• 08 января 2024
Була аж півгодини - купила ліки і воду. Холодно що капець(. Аналізи зранку не поїхала здавати бо тре маршруткою чи автобусом а я не витримала чекати
Лорка-хлорка• 08 января 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я 83гр)
Я старше. В нас з сестрою були важкі шуби з овчини на ватіні))) це жесть. Потім появилися такі круті куртки в моєму житті, як Аляска. Ото вєщь)))
бифидобактерияЖоржик• 08 января 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
У нас поблизости один парк и одна рощица, где можно с горок кататься. И рядом речки, и там, и там, вот прям с горки если хорошо разгонятся, то в речку. И таки бывало, что булькали. Когда ребенок маленький был, родители чьи-небудь, бывало, внизу горки стояли, ловили, и своего, и всех)
бифидобактерияЖоржик• 08 января 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Ооо, я помню ватин) Это трындец
Лорка-хлорка• 08 января 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ооо, я помню ватин) Это трындец
Приходиш додому , скидаєш і раааай)) Як же плечі від них боліли ) ми з сестрою худі були, як дві дрищі, ті шуби нам страшне важкі були.