Летала_НаМетле• 08 января 2024
Вы знаете что электрокары лишат множество людей работы?
На их производство требуется на 40% меньше персонала
Интересно получается людей все больше, работы все меньше становится
Летала_НаМетле
• 08 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
Конечно. К этому идет. А ИИ вытеснит и остальных
Не вытеснит скорее трансформирует работу
Розумна Губка• 08 января 2024
Ну давайте все запретить, только лопаты и грабли с телегами оставим. Работы будет завались
Рання пташка• 08 января 2024
так завжди було, це прогрес, нічого не зробиш.
коли на заводах вводили автоматичні лінії збирання, або в селах комбайни і трактори це теж позбавило купу людей роботи
Мотористка• 08 января 2024
Ответ дляРання пташка
Але тим не менше люди все одно без роботи не лишилися, ьо головний економічний закон звучить так: ресурси обмежені, а потреби безмежні. Відповідно кожного разу, коли людина вчиться більш ефективно використовувати ресурси, то просто зростає рівень споживання.
Мотористка• 08 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Так і є, тобто без роботи люди все одно не лишаться. Плюс чим більше роботи виконує ШІ, тим більше персоналу з його обслуговування потрібно.
Усатая полосатая• 08 января 2024
Коли зачиняються одні двері-відчиняються інші. Робота трансфомується, з´являться інші галузі. Люди всеодно будуть потрібні
месяцкие• 08 января 2024
Знаєте, я коли в маркеті стою в черзі і інші касири забивають на касу самообслуговування, то розумію, що скоро касирів не ьуле. Колись навіть одній сказала «ви ж розумієте, що скоро будете без роботи?», вона здивувалась, але не зрозуміла, дивилась на мене як на якусь ворожку-шахрайку
Летала_НаМетле
• 08 января 2024
Ответ дляРання пташка
Так проблема что это идёт вместе с увеличением населения