Треба ось так• 08 января 2024
Дівчата, петиція ВПО! Трохи ще залишилось, підписуйте, поширюйте
На що жити,якщо не буде і цих виплат? Я наприклад живу у маленькому селі,без роботи з хворою дитиною! І я ж така не одна.. Я на зможу вийти на роботу( а її тут і нема),та залишити дитину одну вдома! Ми живемо тільки на ці виплати,більша половина з яких йде на ліки та житло! Я просто не знаю що ми будемо робити як їх заберуть(
inneska-85• 09 января 2024
Автор, вы что-то с датой напутали. Не с 1 января 2023 г. А с 1 августа. Почти всем впо, кароче.
Ответ дляБелочкой зови
А вам не здається, що першочергова функція держави- це соціальне забезпечення і турбота про своїх громадян?!
Та ще й під час війни. Отей довбаний мізер 24 тис.за рік - це ганьба! Ніякі гроші не покриють тих випробувань, з якими зіткнулись українці, особливо в зонах бувших і теперішніх, і потенціальних бойових дій. Да трьом поколінням треба грошову компенсацію виплачвати і забезпечити бескоштовним житлом, і задовольнити всі вимоги.
Я вже не кажу про міжнародні організації. Хай світ думає, як буде вибачатись за оце страхіття.
тю..то спочатку взагалі потрібно запитувати.чому не вірили попередженням союзників та не готувалися до війни?? Дивись,і життя б не було в такій великій Ж.
чомусь думається,що держава спочатку це повинна робити для того,щоб життя простих людей не піддавалось угрозі, а поім уже це все..
хоча,якщо подумать,в 19 всім було паралельно на попередження про війну. а влада-то відображення народу,котрий її вибрав.
Леди Репях• 09 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Не переживайте) платили 3 місяці. Ми не встигли озолотитись на 6к) от якби 8😂
Ну так и отказались бы от помощи раз не нужна)) А ведь брали аж бегом)