Закусенец• 09 января 2024
Як вивести бородавку у малої дитини
У дитини 3 роки на долоні зʼявилася бородавка, така як на стопах буває. Читаю покращити імунітет і пройде, але щось навпаки більша стає.
Чи можна дітям використати пластир з саліциловою кислотою? Чи якийсь інший засіб, щоб не розмазав його, уночі може капати. Дивилася інструкцію, то не вказано за дітей.
Добрый Йиннот• 09 января 2024
У вас надзвичайна ситуація, коли немає доступу до лікарів?
Вам вигідніше ризикувати здоров´ям дитини, ніж купувати рекомендовані лікарем препарати?
Закусенец
• 09 января 2024
Де б ще знайти хорошого лікаря. Потрібен саме дитячий дерматолог чи загальний, чи сімейна підійде. Лікарі ще той квест.
Добрый Йиннот• 09 января 2024
Ответ дляЗакусенец
Почніть хоча б з чогось, бо зараз ви фактично обираєте між ідеальним ідеалом та незграбним самолікуванням з непередбачуваними наслідками.
Мовляв, якщо ідеальний ідеал недосяжний, то хай дитина буде недообстеженою та намазаною будь-яким лайном.
Це або грандіозна помилка з вашого боку, або класичне виправдання лінівих недбалих батьків.
Я свідомо вживаю такі грубі формулювання, бо здоров´я дитини - надто тендітне явище, щоб їм нехтувати.
Розумію, що дійсно можуть траплятися випадки, коли батьки фізично не можуть забезпечити дитині професійну медичну допомогу. Але завжди треба бути чесною перед собою і ставити питання: ’Чи дійсно зараз безвихідь, що немає змоги хоча б пошукати можливість онлайн-консультацій, погуглити місця надання допомоги поруч?’
Якщо навіть не шукати лікарів (у т.ч. безкоштовних), не ставити за мету професійне лікування, то це недбальство.
Первоклашка Я• 09 января 2024
Ответ дляЗакусенец
Возьмите это средство и сами выведете, это не больно, советую как врач