Замріяна• Изменено 09 января 2024

Плюси та мінусі спільного проживання для літньої жінки

Є родичка 76 років. Залишилася сама після смерті чоловіка.
В неї трикімнатна квартира, затишна і в гарному районі біля парка та набережної (Київ). Дуже сумує за чоловіком і, як мене здається, за тим активним життя, яке колись вела - гуляла, спілкувалася, по секондах бігала, подруги ходили до неї постійно.
Є гадка запросити до неї іншу бабусю, щоб доглядали одна одну, або ж навпаки - молодшу жінка з дитиною, що має наразі проблеми з житлом.
Якщо бабуся, то жили б собі як подруги, розважалися на власному рівні.
Молодша б більше допомогала чим спілкувалася - замість оплати житла. Їсти наприклад приготувати не лише на себе, а й на бабусю. З її продуктів звісно.
Чи варто в цей бік дивитися?
Садоводница• 01 апреля 2024
Ответ дляЗамріяна
Навіщо його розглядати, не зрозуміла? Яка різниця хто помре першим?
то, что люди просто за пожить в комнате! должны будут развлекать и ухаживать за пожилой женщиной, а их судьба при этом никому не интересна в случае чего...За какой шишь они кушать будут, живя с ней и ухаживая за ней? И дети для одинокой бабушки это очень напряжно, им лишний шум ни к чему уже в этом возрасте.

автор Замріяна • 01 апреля 2024
Ответ дляСадоводница
А чому когось має хвилювати за какой шишЬ ви сьогодні їсте, не зрозуміла? Ви ж якось жили до того як заселились би до тієї бабусі
автор Замріяна • 01 апреля 2024
Ответ дляСадоводница
Тема вже неактульна. До бабусі переїхала друга бабуся, живуть разом вже понад місяць, в кожної по кімнаті.
Квартиру другої бабусі здають і мають добавку до пенсії.