Замріяна• Изменено 09 января 2024
Плюси та мінусі спільного проживання для літньої жінки
Є родичка 76 років. Залишилася сама після смерті чоловіка.
В неї трикімнатна квартира, затишна і в гарному районі біля парка та набережної (Київ). Дуже сумує за чоловіком і, як мене здається, за тим активним життя, яке колись вела - гуляла, спілкувалася, по секондах бігала, подруги ходили до неї постійно.
Є гадка запросити до неї іншу бабусю, щоб доглядали одна одну, або ж навпаки - молодшу жінка з дитиною, що має наразі проблеми з житлом.
Якщо бабуся, то жили б собі як подруги, розважалися на власному рівні.
Молодша б більше допомогала чим спілкувалася - замість оплати житла. Їсти наприклад приготувати не лише на себе, а й на бабусю. З її продуктів звісно.
Чи варто в цей бік дивитися?
Заикальница• 09 января 2024
То ж ще треба знайти людину з якою буде комфортно. З будь-ким не уживешся
Зашла на 5минут• 09 января 2024
Может вы спросите у человека, хочет ли она в своей квартире видеть чужие лица?
Замріяна
• 09 января 2024
Ответ дляТрільчиха
Поставте себе на її місце
Ви з кимось чужим хотіли б жити?
Не хотіла б, але вона розуміє що потребує вже допомоги.
Трільчиха• 09 января 2024
Ответ дляЗамріяна
Квартира кому лишається?
Вам?
Зашла на 5минут• 09 января 2024
Ответ дляЗамріяна
Наймите ей приходящую помощницу. Приходящую!
Області пітьми• 09 января 2024
Моя мама катигорично не погодиться жити з будь ким. Хоча зараз сама у великому будинку. І за папою сумує. Спілкуватися любить, то ходить у бібліотеку сільску свою, і по черзі до всіх в магазини заходить потриндіти, бо там всі одна одну знають. Колись заікнулась я, хай на літо до тебе папина сестра приїде, на огороді разом будете копирсатися, відпочивати, триндіти ( вони дружать гарно і одного майже віку), то замахала руками , ти що))))
Замріяна
• 09 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Вона після інсульту вже 5 років як. Тому лише з проживанням.
Квітка Миру• 09 января 2024
В мене приклад двох рідних сестер-бабусь. Так хотіли жити разом, так мріяли, витримали аж три місяці. Після того як розбіглись, навіть спілкуватись перестали.
Замріяна
• 09 января 2024
Ответ дляОбласті пітьми
А скільки їй років?
Трільчиха• 09 января 2024
Ответ дляЗамріяна
То як же вона по секондах бігала?
Зашла на 5минут• 09 января 2024
А проживать с молодой женщиной и ребенком - это вообще трэш! Закончится тем, что они бабулю ушатают(((
к.Буланова• 09 января 2024
Ответ дляМарічка
Доглядалшьницю за вартість оренди кімнати? Прикольно.
Тоже офигела. Причем комнату ты будешь орендовать и находится там на правах временной хозяйки, а тут терпеть старческий маразм за крышу над головой, на правах гостьи, когда это стоит от 20 тыс?
Замріяна
• 09 января 2024
Ответ дляКвітка Миру
І таке можливо на жаль. Причому з більшому ймовірністю. І чи захоче після того розглядати ще цей варіант - не впевнена.
Області пітьми• 09 января 2024
Ответ дляЗамріяна
А скільки їй років?
74 буде скоро. Хворі ноги, сердце, спина. Навіть до мене не хоче їхати, або до сестри. Сестра взагалі сама живе зараз у чотирьох кімнатах. Діти окремо, чоловік далеко. Сказала мама:’ не хочу ні з ким, дома що хочу то і роблю, що хочу їм, або що’. Хоча і в нас бери що хочеш не питаючі.
Замріяна
• 09 января 2024
Ответ дляМарічка
Їй не потріба ще повноцінна доглядальниця. Звичайна допомога по господарству.
Трільчиха• 09 января 2024
Старша людина після інсульту
Але у автора є гадка)) знайти ще одну таку ж само, щоб вони гляділи одна одну
Кризовий менеджмент який)
Замріяна
• 09 января 2024
Ответ дляк.Буланова
А кроме ’проживания’ какая оплата полагается этой женщине/бабушке?
Задумка була не в оплаті, а в сумісному проживанні на взамовигідних умовах.
Чупокабра• 09 января 2024
Ответ дляк.Буланова
Родственникам не нужна она. Нужна её жилплощадь.
Марічка• 09 января 2024
Ответ дляЗамріяна
То найміть людину, що буде приходити, для чого з проживанням?
Трільчиха• 09 января 2024
Ответ дляЗамріяна
Хто вам ця людина?
хто спадкоємець?
Марічка• 09 января 2024
Ответ дляЗамріяна
Так в чому вигода для жінки, що підселиться?
Замріяна
• 09 января 2024
Ответ дляТрільчиха
То як же вона по секондах бігала?
Мовчки, не всі ж лежачі після інсульту.
В неї лише напади іноли стаються, то боїться залишатися сама.
А в магазинах чи парках серед людей побути в чому саме проблема?
к.Буланова• 09 января 2024
Ответ дляЗамріяна
А в чем выгода второй стороне? Она с тем же успехом может делать тоже самое что и вашей родственнице за 20+тыс, снимать комнату за 5 и оставаться в плюсе на 15 тыс.
Замріяна
• 09 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Не факт. Більшість людей адекватні.
к.Буланова• 09 января 2024
Ответ дляЧупокабра
Посторонним тем более. Пусть автор поинтерсуется расценками на круглосуточным ’помощниц’ и состыкует одно с другим.
Пы.сы. дак а кому квартира отойдет?