Инфотуфелька• 09 января 2024

Существует ли рыжая краска для замши? Чем оживить ugg?

Рыжего цвета замш, типа как на фото. Угги оригинальные, замш хороший. Дочка одела на мокрую погоду и под джинсы черные широкие, джинсы низ чуть намок и полиняли немного на обувь. Первый раз попыталась легонько отмыть, чуть чуть пятна отмылись, не полностью. А замш стал белесый. Сейчас вот снова весь вечер мыла. Вроде пятна стали меньше, но ещё мокрое. Краску в магазинах рыжую не нашла. Бесцветная не поможет от белесости ? Ну и по любому будут соляные разводы(((. У кого ugg, вы их мыли и чем ? Или совсем нельзя ? Может посоветуете рыжую краску , закажу через интернет
english book• 09 января 2024
Треба було періодично обробляти їх захисним спреем, який відштовхує воду та бруд. Це обов´язкове правило для такої поверхні взуття.
Освіжити можна спреем-фарбою від Salamander, але заочно я б не купувала. Там багато відтінків, краще обирати очно. Колись в таких місцях продавці самі рекомендували який номер фарби потрібний.
Купувала років 5 на Даринку. Там була точка.

А_мій_самий_самий• 09 января 2024
Та есть, конечно, у разных фирм. Походите по обувным магазинам.
Я для синего нубука даже в Велмарте покупала
Хома з пастою• 09 января 2024
Я здавала свої на реставрацію
Доктор шуз чи щось таке
але то в кінці сезону
і так, їх обовʼязково обробляти водовідштовхуючим потім
Надежда наш компас• 09 января 2024
У бренда collonil дуже широка палітра
english book• 09 января 2024
Ось така серія
Там багато кольорів. Ціна була близько 70-100грн тоді. Ще колись користувалася іспанською. Дешева Турція та Китай зовсім не сподобалися.
Гравіцапа• 09 января 2024
Зверніться на сайт bashmachnik. Вони нещодавно рятували мої угги від масних плям. Колір угг приблизно як ваш. Сама фирма у Білій Церкві. Я задоволена результатом.
english book• 09 января 2024
Якщо любите таке взуття, то краще не носити в дощ/грязюку. І купити косметику для догляду за замшею
Захисний спрей - обов´язково.
Очисник бруду та спрей-фарба,-за бажанням.

автор Инфотуфелька • 09 января 2024
Ответ дляГравіцапа
Я не в Києві. Теж думала про хімчистку. А в скільки обійшлося ?
автор Инфотуфелька • 09 января 2024
Ответ дляenglish book
Захисний спрей - обов´язково.
Та я й не носила. Донька взула не подумавши ((. Я їх рідко ношу, вже давно куплені і тільки на морозну суху погоду. Були як нові
Гравіцапа• 09 января 2024
Ответ дляИнфотуфелька
І я не в Києві, я з Хмельницької обл. Подзвонила до них, домовилась про ремонт взуття і відправила угги поштою. Всі етапи майстер був на зв´язку в телефоні чи у вайбері. Працюють на совість.