Не знаю, правда, скільки їй років.
Сорі за якість фото, це скріни з рілсу
Tasya-Natusya• 10 января 2024
Мій брат працює в кіно-театральній індустрії, так розповідав, що професійні гримери можуть омолодити на 20 років + правильно виставлене світло. Тут, думаю, не лише зміна зачіски і кольору, але наявна робота косметолога, ну і стиліста.
Ответ дляTasya-Natusya
Свет все решает это правда
И я всегда обращаю внимание как в рекламе косметологов фото делают с разным освещением до свет сверху , после прямой свет в лицо и сразу да морщин нет , лицо свежее и глаза блестят
Это на самом деле хитрости и обман
С похудением или массажем от целлюлита тоже это работает , свет сверху или прямой и совсем другая картина
Это на самом деле хитрости и обман
WhiteWidow• 10 января 2024
Ответ дляcatch-22
тоже подписана на этот львовский салон
они всем бразильский блонд шпарят
Я теперь тоже его хочу😅
они всем бразильский блонд шпарят
Я теперь тоже его хочу😅
Я вже гуглю😂
Life is Beautiful• 10 января 2024
Ответ дляAriervil
та на 30 визуально, если честно))
Перша фото жінка 60+. На інших їй дашь 40+.
Camomile-Anna• 10 января 2024
Ответ дляjannjann77
Девочки, да почти любую из нас умой, причеши, подкрась, одень - и красавица. Украинки вообще красавицы!
Вы хотите сказать ’накрась правильно’? У нас, что женщины с гигиеной не знакомы??
jannjann77• 10 января 2024
Ответ дляCamomile-Anna
А если украиночка ещё и не зануда - цены ей нет!
Ответ дляInsin
Авторе, вибачте але ви якась відстала від життя. Вже сто літ як маски накладаються на відео.
О Боже, так, звісно відстала від життя, лише, ви на цьому форумі здатні мене привести до тями
Мені вже 54 роки і в мене вага зайва на кг. 10. Мабуть ви всі колись бачили і я в тому числі радянський фільм Службовий роман. Де діректоршу вчила секретарка як гарно ходити , одягатись, зачиску змінити. І я цім літом зробила сучасну молодіжну коротку зачиску пофарбувалась в болондинку купила модні молодіжні речи спідницю коротеньку чулки модні туфлі на каблучках . Пришла на роботу мене не впізнали. Зав відділеня запитує у підлегли :А хто це та гарна дівчина? Йому жинки кажуть це ж наша Саша. Бачу в нього очи квадротні щєлепа відвісла. Я і сама почала себе поважати більш. То до того я страдала без чоловічої увагі а тут до мене почали чипляись навіть на багато молодші за мене хлопці. А ви що мені порадите я правильно роблю в такому віці що огагаюсь не по віку в молодьожну одежу. Я відчуваю себе душею і де якими частинами тіла на років 25.
Ответ дляСирень74
Ну так, жінка набагато краще виглядає ’після’, ніж ’до’. Навіть якщо прибрати фотошоп. Але ніякого ’чуда’ тут немає, враховуючи, що модель має струнку фігуру і правильні риси обличчя.
Ви праві я з Вами цілком згідна я сама була схожа в свої 54 роки на першу фото а потім післся салону краси мене не віпізнавали на вулиці