Love_Love_Love_• 10 января 2024

Як круто змінили образ жінки

Не знаю, правда, скільки їй років.
Сорі за якість фото, це скріни з рілсу
Миззери• 10 января 2024
Ответ дляPole
По першому фото, на жаль, не скажеш...
А штукатуритися так щодня вона навряд чи буде.
Она симпатичная очень на самом деле
Миззери• 10 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого тут фотошоп, якщо це рілс?
Фильтры значит , без пластики никакой макияж не скроет грыжи под глазами
Tasya-Natusya• 10 января 2024
Мій брат працює в кіно-театральній індустрії, так розповідав, що професійні гримери можуть омолодити на 20 років + правильно виставлене світло. Тут, думаю, не лише зміна зачіски і кольору, але наявна робота косметолога, ну і стиліста.
Салт• 10 января 2024
Ответ дляореста1981
Никакого фотошопа нет,просто слой макияжа приличный,я смотрю видео в инста,там арабки такой слой штукатурки на свадьбу наносят, что их не узнать
А кітаянки взагалі спеціальним скотчем підтягують овал обличчя і розріз очей. Теж забавно дивитися
Миззери• 10 января 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Свет все решает это правда
И я всегда обращаю внимание как в рекламе косметологов фото делают с разным освещением до свет сверху , после прямой свет в лицо и сразу да морщин нет , лицо свежее и глаза блестят
Это на самом деле хитрости и обман
С похудением или массажем от целлюлита тоже это работает , свет сверху или прямой и совсем другая картина
Сирень74• 10 января 2024
Ну так, жінка набагато краще виглядає ’після’, ніж ’до’. Навіть якщо прибрати фотошоп. Але ніякого ’чуда’ тут немає, враховуючи, що модель має струнку фігуру і правильні риси обличчя.
WhiteWidow• 10 января 2024
Ответ дляcatch-22
тоже подписана на этот львовский салон
они всем бразильский блонд шпарят
Я теперь тоже его хочу😅
Я вже гуглю😂
Ariervil• 10 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Круто, наче інша людина. Помолоділа років на 20)
та на 30 визуально, если честно))
Life is Beautiful• 10 января 2024
Ответ дляAriervil
та на 30 визуально, если честно))
Перша фото жінка 60+. На інших їй дашь 40+.
Ariervil• 10 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
ок, вы правы :) но эффект вау :)
Camomile-Anna• 10 января 2024
Ответ дляjannjann77
Девочки, да почти любую из нас умой, причеши, подкрась, одень - и красавица. Украинки вообще красавицы!
Вы хотите сказать ’накрась правильно’? У нас, что женщины с гигиеной не знакомы??
jannjann77• 10 января 2024
Ответ дляCamomile-Anna
А если украиночка ещё и не зануда - цены ей нет!
Insin• 10 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви розумієте що це фото зроблені мною з відео, про який фотошоп йде мова? Я нічого не фотошопила
Авторе, вибачте але ви якась відстала від життя. Вже сто літ як маски накладаються на відео.
автор Love_Love_Love_ • 10 января 2024
Ответ дляInsin
О Боже, так, звісно відстала від життя, лише, ви на цьому форумі здатні мене привести до тями
Insin• 11 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
По суті є що відповісти, без драматизму? Якщо знаєте про фільтри і маски для відео, то чому дивуєтеся?
Саша-2699• 22 января 2024
Мені вже 54 роки і в мене вага зайва на кг. 10. Мабуть ви всі колись бачили і я в тому числі радянський фільм Службовий роман. Де діректоршу вчила секретарка як гарно ходити , одягатись, зачиску змінити. І я цім літом зробила сучасну молодіжну коротку зачиску пофарбувалась в болондинку купила модні молодіжні речи спідницю коротеньку чулки модні туфлі на каблучках . Пришла на роботу мене не впізнали. Зав відділеня запитує у підлегли :А хто це та гарна дівчина? Йому жинки кажуть це ж наша Саша. Бачу в нього очи квадротні щєлепа відвісла. Я і сама почала себе поважати більш. То до того я страдала без чоловічої увагі а тут до мене почали чипляись навіть на багато молодші за мене хлопці. А ви що мені порадите я правильно роблю в такому віці що огагаюсь не по віку в молодьожну одежу. Я відчуваю себе душею і де якими частинами тіла на років 25.
Саша-2699• 22 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я уважно передивилсь ці фотки це не фото монтаж це одна і та ж жинка. Я теж в захваті!
Саша-2699• 22 января 2024
Ответ дляInsin
Ні я не погоджуюсь це одна і та ж жинка
Саша-2699• 22 января 2024
Ответ дляjannjann77
мені вже 54 роки я комплесовала що в мене зайва вага кг.10 алеж якось цім літом мене перемкнуло перезавнтажила стала одягатись молодьожно поміняла стиль одягу зачиску і понеслась піся по кочках
Саша-2699• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Мені 54роки рокі я поміняла стиль одежи і нарешті відчула увагу від чоловікив
Саша-2699• 22 января 2024
Ответ дляСирень74
Ви праві я з Вами цілком згідна я сама була схожа в свої 54 роки на першу фото а потім післся салону краси мене не віпізнавали на вулиці
Саша-2699• 22 января 2024
Ответ дляСалт
Удалено администрацией...