Реанимация• Изменено 10 января 2024
Я звикла жити одна. Мені добре. Нахіба мені чоловік вдома?
мені 40, 2 дітей, розлучена вже 5 років. У відносинах з чоловіком 4 роки, але разом жити не пропоную, бо НЕ ХОЧУ. Я не хочу знову у шлюб, знову кожен вечір думати що йому готувати, секс, спільний відпочинок.. і тд..
Мені класно ввечері розвалитися на все ліжко, обкластися 2 котами і дивитися фільм. Ходити вдома непричесаною, невмитою, голодною - бо я так хочу. Не хочу знову думати про чоловіка вдома.
Хоча я його дуже люблю, ціную, він ідеальний, по дому допомагає як треба.. Але разом жити і бачити щодня - не хочу... Справа не в ньому, а просто в додатковій людині вдома.
Я кайфую одна і чекаю, коли зʼїдуть діти вже.
Я не нормальна?
Яжемать Мне можно• 10 января 2024
Ответ дляСережкинаЯ
’с депрессионной страны’- это из Украины?
Конечно, оккупация не оптимистичное мероприятие ..Ирпеня хватило
СережкинаЯ• 10 января 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Вы на тиндере принца нашли и переехали к нему?
Бойцовская• 10 января 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
А в какой стране сейчас?
Мания-Величия• 10 января 2024
Ответ дляН@Диете
Дивлячись чим хворіти. Моя мама їй 61, хвора давно, інвалід вже майже 30 років. Зараз самій жити їй важко. Вже ні подруг що раніше коли молодші були могли забігти, ні працювати не може, погано ледь не щодня. То їй в аптеку збігай, то хліба купи. То просто поговори і посиди хоч годинку. А все тому що теж отак нащо той чоловік, буду без нього жити.
А побут то сусіда проси, то шукай когось. Заради невеличкої справи , яку сама не може бо вже сили немає.
Також є знайома вдова, дітей не було, батьки померли, чоловік теж. Каже до 50 ще нічого. А зараз подруг немає в усіх свої сім´ї проблеми, як захворіє немає кому чаю принести, ліки . Гроші є поки працює то так для вирішення побуту викликає майстра. Жаліє що дітей немає, чоловік не хотів. А якщо вона захворіє доглядати і нікому((( старість її лякає 50+
Это ни о том вообще,если читали внимательно.Ответ был жить отдельно от детей,а не не иметь детей в принципе.
Наездница• 10 января 2024
Ответ дляЛастовиння
О той, сторона хочет быть с мужчиной и при этом не работать над собой. Как это назвать?
А чоловіки перед тим, як оженитись, теж працюють над собою?
Яжемать Мне можно• 10 января 2024
Ответ дляСережкинаЯ
. , и он не принц , а просто хороший инженер.
Полгода как сделал предложение и переехала к нему
Н@Диете• 10 января 2024
Ответ дляМания-Величия
Ну так и о том. Ну моя мама жила от меня отдельно, решила после того как стала вдовой в 30 больше замуж не выходит. Нафига те мужики, жрать им готовить и тп. В 32 стала инвалидом, тем более зачем кому то больная жена. А теперь после 50 здоровье начало подводить. А меня чаще дергать... С каждым годом все хуже, уже 10лет так..Был бы муж было кому и мозг выносить, и в аптеку или магазин сбегать. Говорит теперь зря мол так поступила. И что я у нее одна. И что мужчину себе не завела.
Лупаю цю скелю• 10 января 2024
Ответ дляН@Диете
А 50 це якась глибока старість чи що? Моя бабця вийшла заміж втретє в 65 чи щось таке років. У 85 років, коли чоловік помер вона сказала - мене вже більше чоловіки не цікавлять. А ви 50... тю...
Н@Диете• 10 января 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну я ж пишу поки здоров´я є. То хоч у 80 самі можуть. А коли немає. То жалкуюють що самотні.
Хвець-тець• 10 января 2024
я тоже такая. но я завожу легкие отношения без особых обязательств, иногда с женатыми. что б никто на мою територию не лез. Но если когда то будет что то серьезнее, согласна эксериментировать только с гостевым браком. Детей никогда не хотела впринципе по той же причине, это раздражающий фактор в моем личном пространстве на 18 лет, мороз по коже.
Лупаю цю скелю• 10 января 2024
Ответ дляН@Диете
Ну не знаю що там за хвороби, може дійсно без допомоги ніяк. Але я знаю приклади коли люди самі з себе роблять немічних. Їм подобається така позиція нещасних.
nabludatel• 10 января 2024
Ответ дляН@Диете
В том что в возрасте человек болеет, тяжелее справляется с бытом.
А у детей свои семьи и проблемы.
А чоловіки зазвичай перекладають побутові справи на жінок.
Тому чоловіки 50-60-70 років і прагнуть до шлюбу. Щоб їх хтось обслуговував.
А жінкам це нащо?
Святатабожа• 10 января 2024
Промежуток от 45 до 65 наверное очень неплох без мужика. Уже взрослые дети, на себя одну заработать не сложно, можно жить просто своими интересами. А вот стареть, наверное, легче в паре. Дети далеко, дергать часто не будешь. А так можно скрипеть по-тихоньку вместе.
СережкинаЯ• 10 января 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Пусть все сложится❤️
Яжемать Мне можно• 10 января 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Пусть все сложится❤️
Спасибо )) взаимно...заветное свое желание ловите
Сиреневенькая• 10 января 2024
Ответ дляБабо-лебідка
И ваш тоже найдёт молодую сиськастую.
Хорошо, что с самим фактом вы не спорите
Квітка папороті• 10 января 2024
Ответ дляН@Диете
А кто сказал, что муж был бы здоровее? По статистике мужчины живут меньше. Выносили б вам мозг вдвоем и вы б на двоих им из магазина и аптеки все таскали. Так не представляете ситуацию?
Н@Диете• 10 января 2024
Ответ дляКвітка папороті
Незнаю, у маминих знайомих жінки які з чоловіками, то нормально живуть. Одне одного глядять, хто може той і ходить, викликає швидку, допомагає. А мені всього 40... А мене за стільки років її одинокого життя, набридло, що все я , в неї я чоловік, і дочка, і подруга. Бо бачте колись вона вирішила бути одна! А тепер плаче що їй одній важко. І її знайомі які теж овдовіли вже, в кого здоров´я норм, то якось не жаліються, а хто хворий то дуже їм важко. А просто стомилася від її гордого одиночества. Ще й мені весь час каже, я б з таким чоловіком як у тебе не жила б.
Ліньки гуглить• 10 января 2024
Ответ дляРеанимация
він говорить про шлюб і ще й дитину здається хоче, ну 2 роки назад так казав. Хоча в нього від попереднього шлюбу є. Мене це лякає.
Ви себе обманюєте. Він балабол. Мужчина, який не зробив пропозицію через 4 роки, враховуючи вік біля 40, то не є серйозно. Завтра зустріне ту саму і піде. І в 40 Ви б мали це розуміти. Тому і не хочете його поряд, бо підсвідомо розумієте все.
КонФФетОшка• 10 января 2024
Авторко,ви нормальна і ще й щаслива.Не зробіть помилку і не зруйнуйте собі життя мудлом на дивані,який з принца перетвориться дуже скоро на жабу,а ви на його служницю
осень харашо• 10 января 2024
То что вы не хотите снова мужа, быт,юбрак это вполне нормально. Но вы ещё ждёте когда и ваши дети от вас свалят ? И сколько детям лет ? У них хоть отдельное жильё есть , им есть куда сваливать от вас и на что жить ?
Мрію про пончик• 10 января 2024
Ответ дляСвятатабожа
Интересно, сколько вам и замужем ли вы? Мне 45 вообще не согласна с вами. И дети ещё не такие взрослые, да и мне хочется по вечерам рядом не только кота, но и мужа
#Пойду_кгадалке• 10 января 2024
Ви - як раз абсолютно нормальна, бо поважаєте свою особистість.
Святатабожа• 10 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
48, замужем
Лапка• 10 января 2024
Ну на здоровье. Радуйтесь, что он к вам пока не просится. В юности я мечтала о гостевом браке, тяжело было представить, что буду жить с кем-то, но пришлось привыкать.
Просто красавица• 10 января 2024
Ответ дляН@Диете
Ну вот, а так бы ещё был муж, за которым ухаживать надо. И ходила бы она в магазин и аптеки и торбы с едой таскала и готовила ему. Так что было бы только тяжелее. А не дай бог заболеет и может, это ещё обхаживать мужа больного.