дожену і ощасливлю• 10 января 2024

Що буде, якщо ходити без дальніх зубів?

На даний момент немає 3 зубів, були без нерва і просто покрошились під корінь. Назбирала лише на 1 імплант і те під питанням, бо назвали ціну в 21-22 тисячі, але щось мало для Києва. Мабуть, ще щось дорахують( дуже хвилююся, що така молода і вже без зубів… немає 2 шісток, звичайно, не видно, навіть, якщо широко усміхатися, але все одно неприємно. Бо можуть почати щоки западати ітп. А мені всього 19… можливо у когось така ж проблема з дальніми зубами, як ви пережили це?
Свисток ля-минор• 10 января 2024
Робити, бо просяде верхня шістка і будете ще й її робити. Я цього не знала і шкода, що не зробила зразу, а ходила без шісток. З 2 сторін верхні просіли ( вилізлих часом в довжину, бо опори не було) Прийшлось потім і на верхні 6 коронки ставити
Було 18 коли видалили нижні 6
Дверной_Проем• 10 января 2024
шестерки ставить обязательно!!
Нічна ненажера• 10 января 2024
Да, щеки буду западать, подтверждаю(( ставьте потихоньку импланты. щеки не сразу впадают, есть время на ’поднакопить’
сказочное_Бали• 10 января 2024
в 19 лет - без вариантов, ставить импланты. хотя бы по одному, копить, собирать
Царевна в уггах• 10 января 2024
Все правильно сказали- щеки западут, верхние просядут, ещё и нижние передние начнут впереди ’купчиться’, как это сказать правильно?
Мне 41 и я сейчас трачу много денег на последствия того, что в вашем возрасте забила на отсутствие зубов.
Цікавий писочок• 10 января 2024
о, теж збираюся імплант ставити на 6 нижню.. у грудні видалила. Грошей і так впритик, а тут щ й на зуб витрачати((
Настасья Пицун• 10 января 2024
В мене не має однієї шістки років 12, нічого не зсунулося, нічого не просіло , нічого не скупчилося, щока не запала
Пуки-куки• 10 января 2024
в мене немає нижніх 6,7,8 з однієї сторони, вже років 20, нічого зверху не просіло. Єдиний мінус, на цю сторону не жую, бо нема чим
автор дожену і ощасливлю • 10 января 2024
От цікаво, а від чого залежить западання щоки і інші зміни в обличчі, типу кістна тканина зтончується і щока западає? Бо не у всіх ж так. Якщо хтось знає, напишіть, будь ласка
Бешене сарі• 10 января 2024
Незнаю сама, нет одного зуба , шестерки , такая жизнь дорогая и непонятная что пока не до зуба (
Санька-4b93• 10 января 2024
Да, просядет. У меня нет верхней 6 и 7 с одной стороны, но под ними и куска челюсти нет. Лицо заметно поплыло за 2 года.
булоТАЙминуло• 10 января 2024
Скажіть, будь ласка, чи хтось може порадити імплантолога в Києві? Теж 6ка