irchik.ok• 10 января 2024

В голові засіла думка, що безкоштовні аналізи не якісно роблять

Потрібно здати аналізи, в сінево на 5000 грн
Якщо зробити передплату то приблизно 4000 грн
Щоб ви з цього списку зробили безкоштовно? І чи варто
автор irchik.ok • 10 января 2024
Цікава думка кожного
Завжди здаю в сінево або ділі
Не знаю що там безкоштовна медицина пропонує
Yull• 10 января 2024
Безкоштовно можна спробувати зак і біохімію зробити.
Juliana R• 10 января 2024
Якщо є реактиви в поліклініці,то робіть,які є.
Але так не гарно зараз плюнули в лаборантів які працюють за копійки.
Краще заплатіть 4000 і видихніть.
А,ні,почитайте відгуки краще за ці лабораторії 🤣🤣
автор irchik.ok • 10 января 2024
В мене свекруха умудряється процедури безкоштовно пройти і всіх лікарів обходити
є хвороба з якою йти треба до вузького спеціаліста , не всі лікарі то розуміють
автор irchik.ok • 10 января 2024
Ответ для Juliana R
Краще заплатіть 4000 і видихніть.
Я нікого не ображала і труд ціню
Мене цікавить наскільки обширних буде результат безкоштовний? Може там 9 показників
А мені треба 20
Juliana R• 10 января 2024
Ответ дляirchik.ok
Я нікого не ображала і труд ціню
А мені треба 20
Питайте в поліклініці по місцю прописки
snejs• 10 января 2024
я иногда сдаю бесплатно, но чаще платно. У моей мамы была история, когда ей назначили анализ мочи сдать, она не захотела и занесла просто в лабораторию бумажку назначение без мочи, на следующий день пришел результат врачу, где были указаны все показатели в норме. Вот так они и делают
Deniza• 10 января 2024
Ответ дляirchik.ok
Цікава думка кожного
Завжди здаю в сінево або ділі
Платна медицина теж не гарантія якості.
Lilian-nochka• 10 января 2024
Вы спрашивали уже,они в вашем случае бесполезны,вам толкового невролога искать и гормоны в помощь.еще смотрите клиниспытания по разным странам,иногда пациентов набирают
Реалістка• 10 января 2024
Буквально нещодавно Сінево заключила договір з НСЗУ і тепер деякі аналізи стали безкоштовними за направленням лікаря. Думаю, це точно мають бути ЗАК і біохімія. Просіть направлення у вашого лікаря.
inna5577• 10 января 2024
Ответ дляirchik.ok
фото
Оак можете сделать и часть биохимии, остальное в гос в принципе не делают,
Реалістка• 10 января 2024
А взагалі, це дивний набір аналізів. Якщо немає конкретних яскравих симптомів, інструментальні дослідження і аналізи будуть ОК, то раджу звернутись до невролога.
Lilian-nochka• 10 января 2024
Вам в харькове институт неврологии подойдет.или при кафедрах медуниверов ищите кого то с большим стажем.невролог в поликлинике и сидящий на частном приеме мог вашей болячки в жизни не видеть,что он вам поможет,она редкая
inna5577• 10 января 2024
Да, и в поликлинике точно нет смысла делать, сделайте в хорошей госбольнице за деньги, но это дешевле частных
inna5577• 10 января 2024
А зачем такая расширенная бх???? Чем вы болеете, какие жалобы и какой врач такое назначил?
автор irchik.ok • 10 января 2024
Ответ дляinna5577
А там хіба є ще якийсь аналіз біохімії?
автор irchik.ok • 10 января 2024
Ответ дляinna5577
Мені сказали зробити бх, ЗАК, вітаміни, і щитовидку
автор irchik.ok • 10 января 2024
Ответ дляinna5577
Оо дякую вам
Виявляється є дешевші
Цікаво в чому різниця
inna5577• 10 января 2024
Ответ дляirchik.ok
Оо дякую вам
Виявляється є дешевші
Цікаво в чому різниця
Сделайте в гос достаточно липидограммы, сахар крови, алт, аст. И все таки, какая у вас проблема, может и этотне не нужно?
romantica• 10 января 2024
Автор, кто Вам эти анализы назначил?
У Вас подозревают анемию?
автор irchik.ok • 10 января 2024
Ответ дляromantica
Автор, кто Вам эти анализы назначил?
У Вас подозревают анемию?
Та да
Осадок сил
Печенька_орео• 10 января 2024
В сінево зараз можна за програмою нсзу безкоштовно зробити - в тіктоці відео бачила. Але як я зрозуміла то це треба щоб сімейний направлення дав і щоб те відділення де плануєте здавати приймало участь в цій програмі. Сама хочу в цьому розібратися, щоб екномніше здавати) Краще уточніть у них на гарячій лінії як то працює може щось з вашого переліку туди входить - все ж економія..
romantica• 10 января 2024
Ответ дляirchik.ok
Та да
Осадок сил
А кто назначил? Вы сами себе?