Трусиковед• 10 января 2024
Житло!!! Новобудова і старий фон!
Вводні: є новобудова без ремонту ( необхідно робити ремонт 70 кв), або продати і купити однокімнатну в старому фонді!
Результат:
вже голосів:
54 (88.52%)
Робити ремонт і жити
7 (11.48%)
Купити 1-шку
Хочу наколоти губи• 10 января 2024
А чего такое странное соотношение цены? Почему 3к в новострое так дёшево стоит?
Сіточка• 10 января 2024
Якщо є гроші на ремонт, то купуйте 2 кімнатну в старому фонді.
А якщо немає грошей, то як жити без всього у новобудові?
Трусиковед
• 10 января 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Це двушка
Хочу наколоти губи• 10 января 2024
Ответ дляТрусиковед
Це двушка
Всё равно, 70 квадратов площадь, какая это цена?
Трусиковед
• 10 января 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Вже є двушка! Ціна вже немає значення її. Але якщо продати то вийде по сумі тільки 1 кім.квартира в старому фонді!
Трусиковед
• 10 января 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
І ще в старому фонді всеодно треба робити з часом ремонт, не так все там добре
КАПСЛОЧНИЦА• 10 января 2024
Якщо є де і за що жити поки робиться ремонт, то робіть.
Ну і дивлячись на те, який саме новострой і вторичка. Місцезнаходження, інфраструктура, поверх, який ремонт вторички та інше. Багато невідомих
Невгамовна• 10 января 2024
Ответ дляТрусиковед
Для старта є
Старт очень быстро закончился. А дальше?
Плюс есть ваши ожидания и реальная стоимость ремонта.
Трусиковед
• 10 января 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Поверх той самий і район, все в одному місті поряд
Трусиковед
• 10 января 2024
Ответ дляНевгамовна
Володію інформацією про ремонт і ціни
ЖивунаБагамах• 10 января 2024
Однушка- это конура, в ней можно жить разве что только одному человеку
Сіточка• 10 января 2024
Ответ дляТрусиковед
Є де жити і за що робити ремонт в новобудові?
Сіточка• 10 января 2024
Ответ дляТрусиковед
Володію інформацією про ремонт і ціни
Вас запитали не володієте ви інформацією, а чи є у вас кошти на ремонт і на житло в іншому місці, поки будете робити ремонт?
Сіточка• 10 января 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А коли можна жити в голих стінах без ремонту?
Трусиковед
• 10 января 2024
Ответ дляСіточка
Є, я відповіла. І де жити і на ремонт
Сіточка• 10 января 2024
Ответ дляТрусиковед
Є, я відповіла. І де жити і на ремонт
З якою метою тоді купуєте?
Трусиковед
• 10 января 2024
Ответ дляСіточка
З якою метою тоді купуєте?
Я бачу ви відповіді не даєте по самому запитанню, а питаєте совсім про інші речі
Сіточка• 10 января 2024
Ответ дляТрусиковед
Все залежить від відповідей на ці питання.
Якщо є гроші, і є інше житло (без батьків або співмешканців інших родин), то можна обирати новобудову.
Але, є теж нюанси. Для кого ця квартира?
Для здавання в оренду краще готова однушка. Якщо ви плануєте розширення для себе, то краще новобудова.
Тоді неважливо, чи є кошти на ремонт чи ні. Вам однушка непотрібна в будь-якому випадку.
Але ж якщо грошей на ремонт немає, то і брати новобудову теж немає сенсу. Бо ремонт коштує як ця новобудова
Ну що ви, мамо!• 10 января 2024
Ответ дляТрусиковед
ми зробили мінімальний ремонт в новобудові, двері міжкімнатні навіть не поставили, шпалери не поклеїли, змішувачів на умивальниказ не було, деякі стіни не покатані форбою, лімінат не всюди. Зробили так, щоб послідуючі роботи були без порохів. Переїхали, і за рік усе доробили. Краще більша новобудова, однозначно.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 10 января 2024
В новобудові слишим як сусід пукає, дитина плаче. А коли зверху розбирають диван для сну - здається що проїхав трамвай. Такі собі новобудови
Дай подивлюся• 10 января 2024
Так и в старом фонде ремонт надо делать, там сыпется все уже, и дом старый, и запах этот старый, и лифты
Переехала в голые стены в новобудову, только унитаз поставила, мойку, холодильник и матрас и по тихоньку ремонт сначала в одной комнате сделала, потом все остальное.
Все новое, запах приятный, даже заходишь когда, лифт новый, подъезд внутри новенький, люди вокруг молодые семьи