Подмигашка• Изменено 10 января 2024
Чи купуєте ви шоколад (шоколадні цукерки, шоколадні бомбочки) в інсті?
Або інші десерти
Результат:
вже голосів:
54 (90%)
Ні
6 (10%)
Так
Однозначная• 10 января 2024
Купила апельсинки шоколадні в перший раз. Все на них дивилась. Ну нічого такі , на один раз. Більш не куплю. Але вони не саморобно, а з Польші наче.
А що за кульки і бомбочки? Саморобні якісь?
Подмигашка
• 10 января 2024
Ответ дляОднозначная
ну як саморобні, є харчовий цех
40каградусная• 10 января 2024
Ответ дляПодмигашка
Ага
Успіхів 🥇. Я один раз брала в свята, прийшло частково поламане. Тепер не лінуюсь купляти у магазинах - вибір є, за доставку не треба доплачувати.
Однозначная• 10 января 2024
Ответ дляПодмигашка
ну як саморобні, є харчовий цех
Ой, ні. Таке побоююсь купувати. Це із разряду Тарта? Хто і як його ліпе , ті горішки, хто зна, бо наче ніякої фабрики я Тарта не бачила.
Заставляличка• 10 января 2024
Ответ дляПодмигашка
ну як саморобні, є харчовий цех
так что это такое? может и мне нужно)
Заставляличка• 10 января 2024
покупала только разок тут зефир, вкусно, но не какое-то прямо вау, больше не беру. в инсте бы не заказывала
Подмигашка
• 10 января 2024
Ответ дляЗаставляличка
так что это такое? может и мне нужно)
https://www.youtube.com/shorts/ymnLZvCh-o0
Пузата Хата• 10 января 2024
Ответ дляОднозначная
терри’с оранж)
50 центов)
УжеВотДа• 10 января 2024
Ответ дляПузата Хата
терри’с оранж)
50 центов)
Дивилась на них в магазині. Які види Ви пробували, які вони на смак?
УжеВотДа• 10 января 2024
Ответ дляIren55
Я не та, кому питання задають,але поділюся досвідом: несмачний, шоколад там не айс. Заради розваги можна на раз здивувати, але це не про якість і смак
Дякую!