Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12639 0
Золота орда• 13 сентября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Вы предупреждены а значит вооружены и будите действовать,исходя из ситуации
Да, наверное. Хорошо, что вы откликнулись. Спасибо
Золота орда• 13 сентября 2024
Ответ дляyour style
будьте здорові:) І хай у вас все складеться якнайкраще:)
Дякую, вы дали пищу для ума. Но я пока как в тумане..
Золота орда• 13 сентября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Я ему сказала, что знаю, что он не договаривает, намекнула, что мир не без добрых людей, типа кое-кто мне что-то рассказал.... Сказал, прийдёт с работы. Поговорим, а там я уже буду решать..
Налогообложу• 13 сентября 2024
Ответ дляЧавонадо
Добрий вечір.
Хто може подивитися по картах, чи кінець нашій сім´ї, чи ще будемо разом?
Катерина 29, Андрій 37.
Дякую
А в Андрія мимо вас нікого немає? Одні розчарування і печалі..
Меряю линейкой• 13 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Однозначно,решение только за вами
Чавонадо• 13 сентября 2024
Ответ дляНалогообложу
Немає, не переживайте
Меряю линейкой• 13 сентября 2024
Ответ дляЧавонадо
Немає, не переживайте
Это вы должны переживать а не человек,пытающийся помочь разобраться,в данной ситуации
Налогообложу• 13 сентября 2024
Ответ дляЧавонадо
Немає, не переживайте
Я особисто не переживаю. Ви ж запитали і ми тут намагаємося трактувати правильну відповідь на ваше питання. Карти показують дуже багато варіантів, тому передісторія важлива.
Так от ваш чоловік стоїть перед вибором, і скоріше за все стосунки закінчить.
Чавонадо• 13 сентября 2024
Ответ дляНалогообложу
У нас стало питання армії)
Золота орда• 13 сентября 2024
Девочки посмотрите пожалуйста, принятое мною решение сохранить семью, принесет мне радость или разочарование? Пожалуйста...
Налогообложу• 13 сентября 2024
Ответ дляЧавонадо
У нас стало питання армії)
Чому тоді так категорично питати: ’ Чи це кінець сім´ї?’ Якщо заберут в армію, то це кінець сім´ї? Чи що ви маєте на увазі під питання армії?
Налогообложу• 13 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Вік і ім´я ваші
Золота орда• 13 сентября 2024
Ответ дляНалогообложу
Вік і ім´я ваші
Ганна, 37 років
Кудлата хмаринка• 13 сентября 2024
Дівчата,добрий день.Подивіться ,будь ласка. Сьогодні колишній чоловік, який 15 р. жив сам по собі і мав дружину,раптом назначив зустріч. В нас є спільна дочка підліток. Все життя він жлобився, гроші ділив, аліменти зменшуав. Мета цієї зустрічі? Написав- давай зустрінемся за кавою,треба поговорити. Якщо чесно,я напряглася. Навіщо ці зустрічі?
Лариса,43 р
Налогообложу• 13 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Ганна, 37 років
Ви прийняли кардинальне рішення, але воно принесе занепокоєння, кризу, втрату чогось (можливо і матерільного). Щоб зрушити щось з мертвої точки вам потрібно прикладати зусилля.
Чавонадо• 13 сентября 2024
Ответ дляНалогообложу
Так чего вы у меня расспрашиваете, жулики?) спросите у карт
Золота орда• 13 сентября 2024
Ответ дляНалогообложу
Дякую. Всюди труднощі... Сил мені..
Блондинка_в_розовом• 13 сентября 2024
Ответ дляЧавонадо
Так что ж вы у жуликов тогда бесплатно консультации просите? Еще и под анонимом)))
Блондинка_в_розовом• 13 сентября 2024
Девочки, милые, относитесь к эзотерикам с уважением, или не обращайтесь.
Как минимум силы закроют для Вас навсегда информацию, и будете как слепой котенок по жизни. Как максимум отгребете и потом скажете, что ’жулики’ вас ’прокляли’.

Вам отвечают бесплатно. Будьте благодарны
NeverEver-tarot• 13 сентября 2024
Ответ дляЧавонадо
У нас стало питання армії)
По картам показывало, что вашего мужа могут забрать в армию и вы будете на расстоянии друг от друга, что в итоге не в самую позитивную сторону скажется на ваших отношениях.
А качественная обратная связь крайне важна для таролога, чтобы правильно растолковать карты, т.к. каждая карта имеет много значений и всё зависит от контекста.
Без контекста вам сможет помочь только экстрасенс, он считывает информацию на прямую, без карт
Налогообложу• 13 сентября 2024
Ответ дляЧавонадо
Якщо він буде на війні, то можливий обстріл. Хоча, так як ви відноситесь легковажно до питання і тут на вашу думку всі шахраї, то хай вам щастить!
Мадам Подлинник• 14 сентября 2024
Допоможіть будь ласка, кицька вискочила з вікна і не знайшли поки. Обшукали весь двір, не знайшлась. Знаю, що тут іноді допомагають знайти втрачені предмети в будинку. Може хтось побачить де киця і як швидко вона може повернуться до власниці. Її дуже-дуже чекають. Дякую😘😘😘 Вона молоденька ще, 2 рочки😢
Меряю линейкой• 14 сентября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Кошечка найдется
Мадам Подлинник• 14 сентября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Кошечка найдется
Дякую, дуже хочеться вірити, щоб по швидше була вдома♥️
Пукимончиг• 14 сентября 2024
Ответ дляyour style
Він пішов? Прийде. Олена, ви знаєте, ці стосунки більше вам потрібні. Ні, й Михайлу також вони потрібні. Але його абсолютно все влаштовує. Я бачу, що він робить вас винною в чергових скандалах, ну таку собі ’дурочку’ з вас робить( вибачте за зрівняння) . Ви хочете змінитись, ви не хочете вже йти в нього на повідку, і у вас не виходить. Якщо брати на рік , то так і буде штормити вашу пару: то сврки, то примирення. Через пів-року буде тупикова ситуція, ви будете робити спробу ’реанімувати ’ ваші стосунки. Спроба вдасться. Змін ніяких не буде. Тому що Михайло не збирається змінюватись, йому все ок.
Добрий день! Извините, что я ещё раз к Вам обращаюсь, но Вы так обнадежили две неделиназад.. Очень прошу посмотрите, Вы все ещё видите, что мы будем вместе? Я уже съехала от него , недалеко правда, в соседний подъезд. Сначала позвонил, жалел, давай начнём все сначала, на следующий день с цветами пришёл, сказал, что хочет быть со мной, надо все переосмыслить. Потом ичез на неделю, я его не трогала. И вот сказал, что все обдумал, ему одному хорошо, два раза в одну воду не входят.. И опять только злость в глазах и полное отчуждение. Неужели что то будет ещё опять, Вы говорили про долгую паузу в отношениях. Или она уже была, пришёл тогда и все. А вместе это просто потому что в одном доме...
Посмотрите пожалуйста Елена 07.11.1978 и Михаил 04.03.1978
Мне и до этого девочки писали, что будем вместе и в 24 и в 25 году. Но вот после вчерашнего разговора это вообще как то нереально.
Пукимончиг• 14 сентября 2024
Может ещё кто то посмотрит, если не сложно Елена 07.11.1978 и Михаил 04.03.1978
Были вместе 2года, любили.. Неужели это все или случится ещё чудо..
your style• 14 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
Доброго і вам дня:) Дивіться, Лєна, - тут є зараз розрив між вами, на картах це бачу. Шанси на відновлення стосунків є. А чи буде все добре у вас? Сумніваюсь. Бачу, комусь побіг скаржиться на вас і на свою долю. Навіть якщо настане примирення між вами- з періодичністю такі ситуації будуть повторюватись. От зараз ви розійшлись. Пройде знову певний час, і ви будете разом. Я його бачу поряд з вами.
your style• 14 сентября 2024
Ответ дляЧавонадо
В сенсі жуліки? А чого ви приходите тоді до жуліків? Дивно
Пукимончиг• 14 сентября 2024
Ответ дляyour style
Дякую! Я понимаю, что он не изменится. Что много сложностей в его голове и характере. Но уже сил нет, понимаю, что не могу без него и очень хочу все вернуть. Просто ждать сил нет. Что мне делать, как приблизить или сам придёт? И какое должно пройти время - недели, месяц, больше?
Пукимончиг• 14 сентября 2024
Ответ дляyour style
К маме поехал) Она знает его характер. Он к ней то горевать обо мне едет, то убеждает себя и ее, что так и должно быть