У мене є правило - поважати ТАРО як інструмент і жодних тупих питань.
Тупе це коли і без ТАРО все ясно.
Питання про завершення війни то теж тупе.
Так, в січні 2014 я зробила розклад на шість наступних років щодо війни і ситуації на Донбасі.
Тоді ще нічого не було зрозуміло і я звернулася до карт.
І вони чітко сказали, що війна як мінімум до 2019 включно.
В той час, коли різні розпіарені екстрасекси і астрологи давали то тиждень, то місяць...
В 2019 і по сьогодні і без ТАРО нам всім зрозуміло, що то на кілька років мінімум наступних.
Тому зараз запитувати про закінчення війни тупо.
Або просто людина хоче почути те, що хоче.
В такому випадку то не до мене.
Люди, нагадую, війна уже дванадцятий рік і жодних переваг на фронті, яке (цензура) може бути завершення?
І тільки не треба, що ви там дуже хтось знову втомився від війни, втомилися ті, хто в окопах, а вам від чого втомлюватися?
Тупе це коли і без ТАРО все ясно.
В такому випадку то не до мене.
bespe4na_mavpa• 16 июня в 17:35
А, девки, расходимся, она себе на тупой вопрос решила тупо ответить и ещё вслед поотгавкиваться
Veronika_100k• 16 июня в 17:37
Ответ дляnutty
Ок. А питання буде?
Не. Тут тихо сам с собою. Ещё и обиделась.
Veronika_100k• 16 июня в 17:40
Ответ дляИлона_747
Удалено администрацией...
Хочу. И вопросы задала конкретные. Ответов не увидела. Значит, тема ни о чем чем. Понос бессознательный. Ну понось дальше.
Черный Ловелас• 16 июня в 17:42
Ответ дляИлона_747
Сьогодні мене питали про те, коли завершиться війна
в 2050 кончится , расклад сделал на носках нистираных, я им доверяю.
Ответ дляИлона_747
А взагалі мені здається, що я просто нагадала, що війна насправді дванадцятий рік, а про те потрібно мовчати, тому і стільки Г в коментарях
это мертветчуковуская ботня бо ваша тема в топе а им нужно разгон методички всьо пропало нет света голод тцк .они ж притрушеные