Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12602 1
your style• 26 сентября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Меня эта украинская Колода мультяшная просто продолжает удивлять. Простенькиие коты , но если посмотреть-очень громкая выходит
Дозвольте поцікавитись, це про яку ви колоду кажете? Дякую
Володарка мрій• 26 сентября 2024
Ответ дляyour style
Ділюсь)Майбутнє в твоїх лапках .
На прості питання чудова візуалізація
your style• 26 сентября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ділюсь)Майбутнє в твоїх лапках .
На прості питання чудова візуалізація
Дякую вам велике:)
Оксана Таро• 26 сентября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ділюсь)Майбутнє в твоїх лапках .
На прості питання чудова візуалізація
Какая милая)))
Володарка мрій• 26 сентября 2024
Ответ дляyour style
Дякую вам велике:)
Така без понтів ) але добре працює
your style• 26 сентября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Така без понтів ) але добре працює
Клас:) Ще раз дякую:) Вона так гарно намальована, що й без слів, здається , зрозумілою
NeverEver-tarot• 26 сентября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ділюсь)Майбутнє в твоїх лапках .
На прості питання чудова візуалізація
Интересная колода, видела её, но так пока и не решилась приобрести... У меня много колод, а работаю, в основном, тремя
Володарка мрій• 26 сентября 2024
Ответ дляОксана Таро
Какая милая)))
Рекомендасьон) і гарная якість колоди -приємно в руках тримати та клієнтам доносити
Володарка мрій• 26 сентября 2024
Ответ дляyour style
Так ..з юморком, і дуже виразно малює людські ’слабості’
Володарка мрій• 26 сентября 2024
Ответ дляNeverEver-no
Я теж: Золоте Таро Клімпта , Арканум.. інші по запиту теми.
your style• 26 сентября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
ага:)
Злюка бобер• 26 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
То есть к этим трем тарологам вы платили?
Так.
Ви ще не можете повірити щось хтось платить за послуги? Платить.
І про дівчат залишилася хорошої думки, як про спеціалістів, в кожної своя сильна сторона.
Злюка бобер• 26 сентября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Но в ситуации с нынешним мужчиной,сменить ситуацию в другое русло,не получится
Дякую за відповідь.
Оксана Таро• 26 сентября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
А я поклонница колод и оракулов Патрика Валенсы
Володарка мрій• 26 сентября 2024
Ответ дляОксана Таро
Слышала, но не держала.Визуально-красивые очень ,
NeverEver-tarot• 26 сентября 2024
Ответ дляОксана Таро
Мне тоже его таро безумной луны очень нравится! Такая говорящая колода
Дай подивлюся• 26 сентября 2024
👉👈подскажите девочки , Виолетта 24, почему он молчит ..?🤧
Невгамовна сила• 26 сентября 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Так.
Что то не видно чтобы эти тарологи подтвердили это. Да и отзывов что то не наблюдается.
Злюка бобер• 26 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
А як вони можуть підтвердити, я під анонімом)) і їм це для чого?
Це ж у вас когнітивне викривлення, що тарологам не платять, а не у них.
Дівчата розвиваються та заробляють, чого і вам бажаю.
Дай подивлюся• 26 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Вы как с налоговой 🤣
Володарка мрій• 26 сентября 2024
Ответ дляNeverEver-no
О. там такое подсвечивает
Володарка мрій• 26 сентября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ну может не понравилось ей видение котиков
Володарка мрій• 26 сентября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Вы как с налоговой 🤣
Вот вот , как от Гетьманцева . Непонятен такой интерес к консультациям
Володарка мрій• 26 сентября 2024
Ответ дляДай подивлюся
7425. Уже посмотрели
Дай подивлюся• 26 сентября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
7425. Уже посмотрели
Кого
Последний вагон• 26 сентября 2024
Готова відповісти на декілька питань ( не забуваємо про імя і вік в питанні)
Володарка мрій• 26 сентября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Кого
Про Виолетту запрос
Дай подивлюся• 26 сентября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Про Виолетту запрос
Та немає нічого
Володарка мрій• 26 сентября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Та немає нічого
Ответ дляДай подивлюся
Привет 👋🏻
У кого есть желание , посмотрите Виолетту 24 и Никиту 24 , пусть это будет что вы видите в ближайшее время

До конца года вижу разговоры о будущем , возможно про выезд за рубеж, мелкие конфликты и фактически сидение в комфорте дома с мечтами посмотреть мир и закончить домашнюю жизнь
Виолетте в отношениях:
Чем то придется жертвовать ради будущего , но поймете, что это все напрасно и не на того коня поставили
Никите:
Мечты, много будет времени в сети , вылетит с реальности, встречи с друзьями и дикий страх, что за ним придут, и надо отрываться
Отношений особых пары не видно..больше для секса.. и оба на выборе, как дальше
Дай подивлюся• 26 сентября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ответ дляДай подивлюся
Привет 👋🏻

Виолетте в отношениях:
Никите:
Ааа, от сліпа вже , дякую , я замріяна останнім часом 😂