Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Дякую_аж_підскакую• 26 января в 19:07
Добрий вечір! Дівчата подивіться будь ласка, чи все буде добре з моїм чоловіком...я взе зверталась сюда і мені відповіли все чітко, але вже пройшо півроку. Дякую
Меряю линейкой• 26 января в 19:14
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
То можна відверто брехати? Не вистачало ще гроші за таке пальцем в небо! Співчуваю тим, з кого берете
Вы целый год сидите здесь на шару,перебрали всех,знакомых,не знакомых,все вам отвечают,не нравится не спрашивайте,но научитесь уважать людей
Мао_Мяо• 26 января в 19:16
Добрый день девочки. Посмотрите пожалуйста что меня ждёт далее ( в ближайшие пол года) в отношениях с молодым человеком. Заранее спасибо)
Пошаманю• 26 января в 19:16
Ответ дляyour style
Це не сьогодні і не завтра буде. А через деякий час, років через 2-3 показало. То просто порада карт
А можете мені написати про мої відношення з донькою, та що її очікує у цьому році. Дякую
Мао_Мяо• 26 января в 19:23
Ответ дляТарологичка
По хорошему эта тема для бесплатных, простых раскладов. Я их и буду делать анонимно, захочет кто-то в личку - откроюсь. Просто в обычной ленте только разложишь, а тему снесли, и сидишь с ответом, куда его…
Сможете пожалуйста мне разложить? Что ждёт в ближайшие пол года с молодым человеком? Заранее спасибо ❤️
Блондинка в Шоколаде• 26 января в 19:59
Ответ дляМеряю линейкой
О, то, може, хай адмін розцінки вивісить? І сертифікацію ’тарологів’ введе? А то сидить дилетантша, анонімно долі ламає і їй за це нічого? Коли відверта брехня? Може, спочатку навчитись трактувати карти правильно, а потім на загал виносити свої ’вміння’? Ви ж таким шаровикам, як я відповідаєте. Чи жаба душить, що безкоштовно? Схоже, що так. Майте повагу до людей, які у складних життєвих ситуаціях звертаються у цю тему! Не можете нормально, не ’від фонаря’, трактувати - не вселяйте надію. Лише у однієї людини у цій темі за мій рік на шару, як ви виразились, справдився прогноз, інші, схоже, тренувались на людях. А їм вірять! Бо бачать спеціаліста, а вони карти другий раз у житті тримають у руках
Меряю линейкой• 26 января в 20:10
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так и обращайтесь к этому человеку,но вы же этого не делаете,сейчас всем не легко но оскорблять человека,вам никто права не давал
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Добрий день, дівчата. Гляньте, будь ласка, перспективу стосунків. Таміла і Павло, 44 і 43 роки. Дякую
Идет завершение старого цикла и начало нового, вижу предложение или признание в чувствах со стороны мужчины. Перспективы - соединение семьи, но через принятие непростого решения, кто-то из двоих тут уступит или простит
Ответ дляЧеширская кошечка
Доброго вечора. Подивіться будь ласка чи поміняю роботу в наступні півроку, та чи знадобиться для цього переїзд в інше місто. Дякую.
Не вижу трудоустройства в другом городе, работу найдете там, где вы сейчас находитесь или на родине (также идет карта семейного дома, это может быть как семейный бизнес, так и работа в чьем-то семейном бизнесе, или в чьем-то доме), и если снизите некоторые стандарты, согласитесь на меньшее в чем-то, в течении полугода будет трудоустройство, и в целом будете довольны, как все сложится
Ответ дляБелая котичка
Как относится ко мне загаданная знакомая?
Видит вас состоявшейся, практичной, сильной личностью, жадноватой. Считает, что вы сами разрушаете свою жизнь, или сами разрушили все, или занимаетесь саморазрушением, в общем причина ваших бед или жизненной ситуации - только в ваших руках и зависит от вас.
Уважает вас за вашу смелость и решительность по жизни, и за то, чего вы добились или может планируете действовать смело, решительно, менять что-то.
В принципе, она сама вам это все может говорить как есть, либо если это ситуация, в которой вы ей признались в чем-то - отношение выше описала
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Посмотрела на полный исход по всей ситуации - будет все хорошо, вернется и со своей победой, идет ему счастливая дорога домой
Ответ дляМао_Мяо
Какие-то недомолвки, утаивание истины для своей выгоды или тайные отношения. Либо кто-то из вас несвободен, либо отношения, которые скрываются от всех. В таком формате и продлится, мужчина инициатор
Налогообложу• 26 января в 21:52
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Живуть разом, співмешканці
Глибоких почуттів і обов´язків перед одне одним у них немає. Він хоче прояснити якусь ситуацію, що давно вже копилась. Є моменти хвилювання, самонакручування. У них як матеріальні цінності вищі за почуття. Ходять ’вокруг да около’, так поки й буде залишатись.
Налогообложу• 26 января в 21:53
Ответ дляМао_Мяо
Треба імена, вік як мінімум
МатьЧасть• 26 января в 22:31
Ответ дляБелая котичка
Як мінімум вкажіть імена обох і вік
МатьЧасть• 26 января в 22:31
Ответ дляМао_Мяо
Ваші імена і вік, тут не гадання на анонімах)
МатьЧасть• 26 января в 22:32
Ответ дляЧеширская кошечка
Для відповіді напишіть , будь ласка, ім´я і вік , щоб не було пальцем в небо
Чеширская кошечка• 26 января в 22:47
Ответ дляМатьЧасть
Оксана, 43 роки.
Мао_Мяо• 27 января в 01:18
Ответ дляМатьЧасть
Извините, я посмотрела по примеру пары вопросов выше и там не было)) София 19 Владислав 22
Блондинка в Шоколаде• 27 января в 07:47
Ответ дляAna Reina
Дякую Вам! Так, там лише треба прощати. Просто чоловік гулящий, але сестра постійно прощає.
Блондинка в Шоколаде• 27 января в 07:50
Ответ дляНалогообложу
Ви знаєте, дуже точно Ви побачили ситуацію, величезне дякую! Чоловік гулящий, сестра прощає йому, хоча спочатку планує виганяти. І мені здається, що так і буде лишатись, бо у неї немає сил перейти на новий рівень життя
Блондинка в Шоколаде• 27 января в 07:53
Ответ дляМеряю линейкой
А ви, так звані ’тарологи’, повилазили і дискредитуєте справжніх фахівців. І не соромно самостверджуватись за рахунок людей, які справді вірять. Он дівчата, величезне їм дякую, побачили ситуацію, значить, вони вміють трактувати і бачити, на відміну від
Меряю линейкой• 27 января в 10:51
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Мао_Мяо• 27 января в 10:55
Ответ дляAna Reina
Можете подсказать, показывает более на измену либо же на обычные не договоренности? Мы не в браке ещё, есть маленький ребенок, жутковато стало.
Налогообложу• 27 января в 11:03
Ответ дляМао_Мяо
Добрый день. Ситуация у вас напряжённая, развитие зависло. У вас или были или будут резкие, неприятные перемены. После чего он уйдёт в отшельники, в уединение к своим мыслям. Вы начали давно строить с ним отношения? Ощущение, что у вас противостояние, а не любовь
Заела_пластинка• 27 января в 11:23
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я не удивлюсь, если вы одна ’із тих дівчат справжніх фахівців’
Ответ дляМао_Мяо
Уточню сразу, мне нужно понять, как трактовать то, что выпало: у вас есть кто-то, была ли с вашей стороны измена или обман в сторону мужчины?
Заела_пластинка• 27 января в 12:21
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А судьи кто? Откройтесь. я вас внесу в черный список
Отчебучкина• 27 января в 12:33
Дівчата, допоможіть будь ласка 🙏🏻
Два місяці працюю на новій роботі, мені підходить, але є момент, що якщо не закрию деякі вакансії - можуть звільнити. Я закрити їх не вдається, бо є багато нюансів. Я керівниці подобаюсь, але дуже хвилююся, що звільнить, бо я півроку не могла знайти роботу, майже бомжувала вже 🙈 подивіться, що чекати мені на цій роботі 🙏🏻