Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
SandraTaro• 13 июня 2025
Ответ дляКредитная
Ні, це щось інше. Хоча на взаємовідносинах це теж позначається, в першу чергу з оточуючими. Поки обходимо лікарів, але результатів ще не маємо. Хочу хочаб розуміти це медична проблема, чи шукати щось іще.
Якщо дитинi бiльше 14 рокiв, можу подивитися на магічний вплив, можу сказать тільки чи є чи нема і через що поробили. Якщо опишете симптоми і вони будуть схожі на вплив, а не просто на вашу уяву. Просто «бо так кажється» не дивлюсь
Забризкана водою• 13 июня 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Дівчата допоможіть. Бачила такі питання були уже в группі.
Чи продам квартиру в найближчий час. Дуже потрібно це зробити, але час йде, а возик і нині там 🥺
В ближайшие три месяца продадите, вы уже готовы, морально отпустили,нужно немного подождать, включите холодную голову и все придет.
Апрель Ивановна• 13 июня 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Дякую за надію
когдадеЦкие• 14 июня 2025
Доброго дня! Можна, будь ласка, попросити подивитися на Александра 43 роки , пусте чи не пусте для мене, чи має ще стосунки. Марина 41 рік. Дякую завчасно
Забризкана водою• 14 июня 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Как то больше вы заинтересованы чем он. Но при этом вы ему нравитесь, видит в вас женщину,готовую дарить любовь и внимание ему, он много говорит,много эмоций,мало дела.
Отношения у него были, довольно болезненные,как то ранили его похоже, сейчас он один по видимому,зализывает раны так сказать
когдадеЦкие• 14 июня 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Спасибо большое! Да, все верно, что больше от меня интерес идёт.
Моу вас уточнить т е ему просто приятно моё внимание и интерес к его персоне, на что-то большее для меня делать не будет?
Забризкана водою• 14 июня 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Пока нет.
З бісиками• 15 июня 2025
Дівчата, привіт.
Будь ласка, прошу подивитись, чи зміню роботу найближчим часом? На поточній вже просто не можу, але йти в нікуди - так собі ідея( шукаю вже близько року, але потрібного не знаходжу. Марія, 39
Julia _taro_star• 15 июня 2025
Ответ дляЗ бісиками
Дівчата, привіт.
Доброе утро)
Посмотрела на ближайшие 3 мес
Не, не будет смены работы в это время,много переживаний по этому поводу,чувствуете себя как проигравший в сражении.все пока на уровне желания.
Посмотрела на ближайшие 3 мес
З бісиками• 15 июня 2025
Ответ дляUlyney_tarolog
Доброе утро)
Посмотрела на ближайшие 3 мес
Поняла. Спасибо Вам большое
Забризкана водою• 15 июня 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А с вами можно в личку ?
Да, можно
Напишите свой ник
Налогообложу• 15 июня 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Я вам підкажу як швидко продати. Знайдіть церкву, де є образ святого Серафима Саровського, поставте біля нього свічку, попросіть про бажане. А також можна купити додому його іконку. Результат побачите швидко
Апрель Ивановна• 15 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
Дякую. Обов´язково спробую!!♥️
когдадеЦкие• 16 июня 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Да, можно
Напишите свой ник
Удалено администрацией...
Залетна Я тут• 16 июня 2025
Всем доброе утро! Подскажите, пожалуйста, по следующему вопросу. У меня есть начальница, возраст не знаю. Что она за человек и как найти к ней подход чтобы расположить к себе? Меня зовут Анастасия, 34 года. Ее возраст не знаю, зовут Симона. Заранее благодарю.
Таро Христина• 16 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
Не спрацює. Краще певні рунічні формули. Тоді є шанс змоделювати ситуацію так, як потрібно людині.
Вітаю, дівчата, хто може подивитися, будь ласка. Купили квартиру на стадії котловану (Чернігів) в 2019 році. Здача в 2022, але війна, ніхто не здав звичайно. Ось нарешті добудували і здають. Але вимагають доплату майже таку ж , як заплатили раніше. Не знаємо, що робити з нею. Бо як не як прикордонне місто. І чи є сенс в ній, все змінилося за останній час. Який варіант для нас буде вигідніший, кращий
1. Доплатити, отримати право власності і продати в стані після будівельників
2. Доплатити, зробити ремонт і продати з ремонтом
3. Не доплачувати, продати за ту суму, яку пропонують на даний момент.
4. Доплатити, зробити ремонт і здавати в оренду.
Наташа
Налогообложу• 16 июня 2025
Ответ дляТаро Христина
У моєї сім´ї спрацювало, коли не могли продати авто майже місяць на всіх площадках, а потім по рекомендації знайомих сходили до цього святого, то на 3-й день з´явився покупець, хоч вірте, хоч ні, не буду нікого переконувати. І у брата подібна ситуація була, і ще в одних людей. Можливо це в нас церква намолена, я не знаю, але ми здивовані були цьому факту
Налогообложу• 16 июня 2025
Ответ дляІрррина
Добрый, помогите пожалуйста разобраться, не знаю выйдет ли у меня что-то с этим человеком, что делать или забыть. Или у меня просто навсего нету и не было шанса. Ирина 25 лет, Джемико 28 лет.
Не вижу чувств у него к вам, какое-то внутреннее равнодушие. Я бы сказала, что он эгоистичен и может относится легкомысленно к вам
Забризкана водою• 16 июня 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
У нее обида на других, погружена в себя больше, надоело ей все. Расположить сможете,но нужно время, нескоро это будет. Но при этом нет агрессии,только неудовольствие,какие то препятствия.
А зачем вам ее к себе распологать?
Залетна Я тут• 16 июня 2025
Ответ дляЗабризкана водою
А зачем вам ее к себе распологать?
Все отзываются о ней плохо. Что у неё прихвостни, может накричать, настроение часто меняется. Хочется иметь с ней хотя бы ровные нормальные отношения.
Ivanka -85• 16 июня 2025
Ответ дляІрррина
Добрый вечер,много неясных моментов в отношениях,есть так же влияние 3 человека,женщины.На перспективу - много трудностей,сложностей,также отношения, где один отдаёт, другой принимает.
Витворунка• 16 июня 2025
Доброго вечора, дівчата.
Був конфлікт з сусідкою. Чи покращаться наші відносини? Коли? Що потрібно для цього зробити?
Я Валерія. Вона Ірина.
Дякую)
Я Валерія. Вона Ірина.
Дякую)
Забризкана водою• 16 июня 2025
Ответ дляВитворунка
Доброго вечора, дівчата.
Я Валерія. Вона Ірина.
Дякую)
Я Валерія. Вона Ірина.
Дякую)
Был конфликт,недопонимание, даже больше из за усталости чьей то, желании чтоб все отстали и оставили в покое, но все завершится миром, только нужно усилия приложить вам обеим похоже, преодолеть свое упрямство. Ссора была сильная, обид много.