Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Ответ дляЗабризкана водою
Игорь воспринимает вас как усердную хорошую ученицу,которая подает надежды, при этом есть материальный интерес с его стороны, вы платите ему за уроки , скорее всего. Какой то романтики здесь не прослеживается, скорее деловые,профессиональные отношения . Ему нравится ваше усердие в учебе.
Дякую. І не буде в майбутньому почуттів крім професійних?)
Ivanka -85• 21 июня 2025
Ответ дляAnn-87d6
Ок. Чи переїду я Аня до мужчини в найближчі чотири місяці та хто він буде? Якщо буде
Добрый день, в течение 4-х месяцев в вашей жизни появится мужчина. Это может быть бывший, или старше по возрасту, военный или статусный.
Моторошні троянди• 21 июня 2025
А подивіться мені будь ласка чи варто зараз звільнятись? Чи поки триматись плюс мінус найближчі півроку? Дякую
Ответ дляIvanka -85
І я переїду жити до нього? Я спілкуюсь з чоловіками, та нещодавно з розкладу дізналася, це дійсно так буде? Тому що змінювати місце проживання не входить у мої плани, а тим паче жити з мужчиною
Налогообложу• 21 июня 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Не перекладайте свою відповідальність на карти, і вони не відповідають на питання ’чи варто’
Таро Христина• 21 июня 2025
Карти відповідають на всі питання. Чи варто щось робити це те саме що порада або застереження. Те саме що і питання, як мені потрібно себе поводити, щоб отримати той чи інший результат.
Інша справа, навіщо людина звертається в тему, якщо вона не готова вислухати, що там у неї в розкиді.
your style• 21 июня 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Доброго дня. Чоловік в тривалому відрядженні, маємо маленьку дитину. Не бачились майже 3 місяця. Його думки, почуття до мене.
Юля, Ігор.
Щось так складно і заплутано у Ігоря. Я не викладала на почуття , думки. Я дивлюсь, що його хвилює, і як складуться події. Спитайте у нього, від якої пані він отримав подарунок. Думає за дорогу. Значить буде скоро їхати. З його сім’ї старші люди мають вплив на нього( ну це так, до слова). У нього є шанувальниця там. Частенько щось йому розказує, ділиться з ним переживаннями. Нещодавно ви були налаштовані прямо таки серйозно поговорити з Ігорем... і відклали цю розмову. Коли приїде- обов’язково навідає рідню свою. Буде дорога назад. Все нормально буде
Моторошні троянди• 21 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
Можливо карти покажуть яка ситуація з роботою. Типу чи будуть хороші варіанти іншої роботи, або можливо мене й так хочуть звільнити. Невже по картам не можна глянути що в сфері роботи? Я колись тут на форумі в іншій темі питала коли квартиру продам, то мені навіть місяць точно сказали.
Моторошні троянди• 21 июня 2025
Ответ дляТаро Христина
А ви могли б мені глянути що в сфері роботи?
Госпожа_тамагочи• 22 июня 2025
Доброго часу. Альона 1986.
Підскажіть, будь ласка, чи зустріну я чоловіка з яким буду зустрічатися до кінця року?
Та влаштуюся чи я на роботу до кінця літа?
Дякую за відповіді
Налогообложу• 22 июня 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Звісно в сфері роботи можна побачити і ситуацію покажуть карти. Я писала про те, що питання треба правильно формулювати, напр: ’як буде розвиватися ситуація на даній роботі?’ Потрібно завжди передісторія, щоб точніше була відповідь по картам. Я так розумію, вас не все влаштовує в теперішній роботі?
Налогообложу• 22 июня 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Доброго часу. Альона 1986.
Дякую за відповіді
А вільна ви зараз точно? Чому у вас страхи і атмосфера таємна, навіть гнітуща, в якій ви находитесь
Не їм після шостої• 22 июня 2025
Доброго дня. Хто має змогу і бажання, будь ласка, подивіться чи зустріну я чоловіка для відносин у найближчі півроку? Я так довго одна, що в мене вже відчай. Ірина
Моторошні троянди• 22 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
Я в цьому місяці вийшла з декрету, але так як в садку групу набирають пізніше, то взяла за свій рахунок. Плюс мені довоєнний оклад ще й порізали. Підприємство ледь жевріє і я в роздумах шо воно далі буде і що робити.
Таро Христина• 22 июня 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Повільно дуже повільно, але все по роботі у вас налагодиться.
Госпожа_тамагочи• 22 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
Вільна вже дуже давно. Шукаю роботу, можливо тому
Моторошні троянди• 22 июня 2025
Ответ дляТаро Христина
Дякую
Трохи заспокоїли
Шотуткоїться?• 22 июня 2025
Ответ дляyour style
Дякую за розклад)
Ви праві- батьки дуже сильно впливають на нього. Шанувальниця у нього є, колишня дівчина. Але вона не по місцю служби, а поряд з батьками живе. Хоча може хто і там службі вже є.
Заела_пластинка• 22 июня 2025
Ответ дляAnn-87d6
Хто може подивитися я Аня переїду до іншої квартири чи буду жити там де і зараз? Я б не хотіла змінювати місце. Я до хлопця переїду? Що буде відбуватися в наступні місяці?
да, завтра и переедете до хлопца
Таро Христина• 22 июня 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
да, завтра и переедете до хлопца
І сміх, і гріх.
Іноді таке відчуття, що питання тарологам задають психічно нездорові люди.
Заела_пластинка• 23 июня 2025
Ответ дляТаро Христина
І сміх, і гріх.
100%
NeverEver-tarot• 23 июня 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Доброго часу. Альона 1986.
Дякую за відповіді
До конца года знакомство может быть, но серьезных отношений пока не показывают карты. Как-то поиск подходящего мужчины затягивается на чуть более длительный срок. До конца года работу найдёте, деньги будут. Ещё сможете разрешить какие-то вопросы по здоровью.
Ненька наша• 24 июня 2025
Доброго дня! Кому не важко) Подивіться будь-ласка чи варто мені змінювати роботу, є пропозиція, а на старій вже зарплата сильно просіла( Дякую!!! Катерина 44 роки