Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12548 0
Фея_3уровень• 11 июня 2025
10891
Добрий день.
Дівчата, розгляньте будь ласка, моє коротке питання.

Є вакансія, робота на складі, фірма працює не перший десяток років, зарплату обіцяють хорошу, але є певні незручні для мене моменти щодо графіку і розташування під які доведеться підлаштовуватися. І тому душа не лежить. Хоча робота потрібна як кажуть ’на вчора’.

Власне питання в чому - так, спробувати впрягатися, підлаштовуватися і сподіватися що я там затримаюся і звикну. Чи ні, дати собі час для пошуку чогось комфортнішого?
Катя.
Забризкана водою• 11 июня 2025
10892
Ответ дляФея_3уровень
Добрий день.

Катя.
Вечером могу посмотреть
Фея_3уровень• 11 июня 2025
10893
Ответ дляЗабризкана водою
Вечером могу посмотреть
Дякую
Налогообложу• 11 июня 2025
10894
Ответ дляФея_3уровень
Добрий день.

Катя.
У вас зараз важливий і нелегкий вибір, але вам дійсно пропонується гарний шанс. І можливо треба буде прикласти зусилля, терпіння, перетерпіти деякий некомфорт. Та мені здається ви підете туди працювати.
NeverEver-tarot• 11 июня 2025
10895
Ответ дляФея_3уровень
Добрий день.

Катя.
Добрый день! Карты показывают, что трудно вам там будет эмоционально и физически, нужно будет много вкладывать сил, особенно на начальных этапах, а результат будет не так скоро. И будете потом в раздумьях стоила ли игра свеч. Сама работа, вроде, неплохая выходит по деньгам, но вам сложно будет
Фиктивная• 11 июня 2025
10896
Привіт! Гляньте, хто може, питання. Як пройде поїздка? Їду на тиждень з подругою закордон. Але останні два тижні дуже страждаю від головних болей. Не критично, але переживаю. Я Наталя, 1977. Дякую!
Забризкана водою• 11 июня 2025
10897
Ответ дляФея_3уровень
Добрий день.

Катя.
Будут трудности, переживания , тяжело прям. Вы и сами сомневаетесь еще, в иллюзиях живете. Поначалу будет трудно,но если преодолеете это все,то будете довольны,получите признание и успех
Забризкана водою• 11 июня 2025
10898
Ответ дляФиктивная
Поездка значимая для вас, но вы боитесь, сложно решиться, сделать первый шаг. Будут какие то новости, вцелом пройдет хорошо и уже скоро поедете
Кредитная• 11 июня 2025
10899
Добрый вечер!
Девочки, пожалуйста, может ли кто-то посмотреть что происходит с дочкой?
Таро Христина• 11 июня 2025
10900
Зазначайте вік і ім´я, коли питаєте
Фиктивная• 11 июня 2025
10901
Ответ дляЗабризкана водою
величезне дякую вам. Це заспокоює!
Кредитная• 11 июня 2025
10902
Ответ дляТаро Христина
Зазначайте вік і ім´я, коли питаєте
Вибачте, будь ласка !
Марія, 15 років, 01.03.2010
Налогообложу• 12 июня 2025
10903
Ответ дляКредитная
Добрый вечер!
В якому сенсі ’що відбувається’? Вона з вами живе? Вона бунтує проти вас як підліток?
Кредитная• 12 июня 2025
10904
Ответ дляНалогообложу
Ні, це щось інше. Хоча на взаємовідносинах це теж позначається, в першу чергу з оточуючими. Поки обходимо лікарів, але результатів ще не маємо. Хочу хочаб розуміти це медична проблема, чи шукати щось іще.
Таро Христина• 12 июня 2025
10905
Ответ дляКредитная
На вашу дитину цікава вийшла карта. Зацикленість, відстороненість, внутрішні страхи і комплекси. Я дивилася на специфічній колоді. Тому тут може бути навіть втрата бажання доглядати за собою, байдуже ставлення до зовнішнього вигляду і набір зайвої ваги (зазвичай все таки набір ваги, а не втрата ваги). Я не бачу шкідливих звичок або залежностей. З точки зору психології тут дуже сильна орієнтація на матеріальне. Ваша дитина нічого не колекціонує, до речі? Не накопичує гроші, на щось збирає. Я би пошукала в цьому напрямку.
Ще може співпадати с першою якоюсь серйозною для неї нещасливою законністю. Я би не сказала що то за віком хлопець, може бути вже досить дорослий чоловік. Та ви про це нічого не згадуєте. Я впевнена, що мати таке би помітила.
Кредитная• 12 июня 2025
10906
Ответ дляТаро Христина
Дякую Вам!
Щебетуха• 12 июня 2025
10907
Дівчаточки, подивіться, будь ласка, мого сина Павла (29.04.96). Що його чекає далі по службі (прикордонник)? Він після поранення. Але вже знову ’в строю’. Чекає на тилову посаду. Але...може статися, що буде знову ’в пеклі’ :(
Дуже переживаю. (Марина)
не терміново прям, якщо що...
Апрель Ивановна• 12 июня 2025
10908
Дівчата допоможіть. Бачила такі питання були уже в группі.
Чи продам квартиру в найближчий час. Дуже потрібно це зробити, але час йде, а возик і нині там 🥺
Таро Христина• 12 июня 2025
10909
Ответ дляАпрель Ивановна
Для того, щоб швидше продати є рунічні формули і замови.
Тут хіба лише сказати буде чи не буде в певний проміжок часу.
Апрель Ивановна• 12 июня 2025
10910
Ответ дляТаро Христина
Ого. Зрозуміла. До цього по ходу тоже дійде)
А модна сказати хоча б про проміжок часу)
Меряю линейкой• 12 июня 2025
10911
Ответ дляАпрель Ивановна
В течении месяца,квартиру не продадите
Апрель Ивановна• 12 июня 2025
10912
Ответ дляМеряю линейкой
В течении месяца,квартиру не продадите
Ех...дякую. надія остаточно померла
Меряю линейкой• 12 июня 2025
10913
Ответ дляАпрель Ивановна
Ех...дякую. надія остаточно померла
Женщина является причиной что вы не можете продать квартиру
NeverEver-tarot• 12 июня 2025
10914
Ответ дляАпрель Ивановна
К сожалению, не вижу продажи квартиры в ближайшее время. Там либо родственники могут мешать либо есть какие-то сомнения, которые по итогу оттягивают продажу
Апрель Ивановна• 12 июня 2025
10915
Ответ дляМеряю линейкой
Є мати, яка не знає про продаж квартири. Якщо б знала була б проти. А як можна вирішити таку штуку?
Апрель Ивановна• 12 июня 2025
10916
Ответ дляNeverEver-tarot
А якщо заважають родичі, це якось вирішується. Це ж може так тривати вічно...
Налогообложу• 12 июня 2025
10917
Ответ дляКредитная
Аа зрозуміла, ви думаєте тут типу бабки шептухи сидять, що на віск виливають чи яйцем викатують і бачать в усьому порчу...ну тоді це мимо
Коленная ложечка• 13 июня 2025
10918
Вітаю! Подивіться чи хоч щось налагодиться/покращиться найближчим часом? Вікторія, 28. Дякую!
Таро Христина• 13 июня 2025
10919
Ответ дляНалогообложу
Та можна сказати все і побачити. Яйцем викатують інше, не те, що у дівчинки і воском зняти багато чого можна також)))) Але ваша думка слушна.
Якщо людина звертається за допомогою, то хоча би має розуміти, якими методами користуються люди в єдиній темі, яка називається карти Таро.
Це як звертатися до лікаря, але не знати його профіль 😅
Налогообложу• 13 июня 2025
10920
Ответ дляТаро Христина